1:3
6:3
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 13:8
3. Kryštof Lehečka, 5. Matěj Surák, 11. Matěj Surák, 16. Ondřej Hlinovský, 17. Jakub Vojáček, 17. Michal Štejr, 30. Václav Kaše, 51. Kryštof Lehečka, 53. Kryštof Lehečka, 54. Vojtěch Hejduk, 57. Petr Torma, 60. Ondřej Budek, 60. Petr Torma - 6. Filip Štědrý, 9. Patrik Med, 33. Jakub Mikolášek, 33. Jan Žák, 33. Hynek Mošna, 41. Jakub Mikolášek, 45. Jan Žák, 50. Jan Žák; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Šik 21 - Daniel Dolák 7, Jiří Cisler 21; po třetinách: 6:2, 1:3, 6:3;
60:00
Komentář trenéra hostů (Lukáš Kubinec): Asi každému se zápas musel líbit, nám samozřejmě méně, protože nemáme body. Oba týmy velmi kvalitní v útočné fázi. Škoda, že jsme v první třetině bránili jako mladší žáci. Alespoň ty volby dopadly dobře. Díky za zápas.
60:00
59:59
Střely ve 3. Třetině: 15:10
59:59
Komentář trenéra domácích (Roman Surák)
všichni v hale viděli pěkný zápas z obou stran. Oba týmy ukázaly, kvalitu, rychlost, bojovnost a hlavně, že nemájí v této soutěži co dělat - je to škoda pro náš celý region. Věděli jsme o síle a významu přesilovek, které nakonec vrátily soupeře zpátky do zápasu.
Děkuji klukům za TÝMOVÝ výkon a divákům za pěknou kulisu!!!!
Fšem pěkný povolební věčer.

59:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (13:8).
59:41
Klíč od Plzně získávají Gorily!
59:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Ondřej Hlinovský (12:8).
59:07
Gorily gól!
58:45
Save Šik!
58:03
Slávisté nyní zbytečně přistřují zákroky mimo mez. Frustrace je samozřejmě znát.
56:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma bez asistence (11:8).
56:24
TORMA!!!!!!!
56:24
Torma zachytil přihrávku a velmi přiblížil domácí k výhře. Odměna za skvělý výkon!
55:25
Ciesler fantasticky udržel Slavii v zápase.
54:48
Domácí kouč Surák má nyní vysokou tepovou frekvenci po faulu na Tormu.
54:17
Torma svou šikovností exceluje na balonku a vyloučení visí ve vzduchu
53:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Ondřej Sihelský (10:8).
53:14
Štěstí se teď přiklonilo k domácím! Po střele z půlky hřiště končí balonek z dohledu Cieslera a hlavně také v brance Slavie. Domácí mají trhák.
52:53
Hala Bouří!Lehečka vrací domácím vedení!!!
52:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (9:8).
50:51
Nádherný gól domácích. Akce tika-tika na jeden dotek a na Lehečku číhala prázdná klec! Tohle zahřálo srdce i nejětšího kritika. Fantazie. Srovnáno!
50:49
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Ondřej Sihelský (8:8).
49:10
Gorily není musí odevzdat naprosto vše
49:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Štědrý (7:8).
49:04
Velice šťastná branka Slavie po odrazu míčku přímo na hokejku
48:18
Torma nádherně našel Budka, ten než stihl vystřelit byl čistě ozdrojen.
46:07
Bitva o Plzeň pokračuje - heroický výkon sledujeme u domácího Tormy. Jeho fyzický fond je parádní.
45:37
Hra má teď neskutečné grády. Sledujeme na divizi velice nadstandardní utkání.
44:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (7:7).
44:54
Šimeček skvěle udržel balonek pod tlakem, našel Žáka a v hale ZČU Plzeň máme srovnáno.
43:58
Blažek parádně vymotal Suráka, nicméně byl zastaven Tormou.
43:02
Zkušenost má jméno Šobotník - domácí bek si hravě poradil s dvojitým napadáním
41:53
Volný úder Slavie. Střela těsně mimo.
41:38
Po faulu na Lehečku cloumají všemi emoce. Diskuzi ukončuje sudí.
41:13
Šik nyní vyřešil obrovskou minelu domácí obrany.
40:24
Drama je na světě. Mikolášek využívá přesilovku po parádní nahrávce.
40:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Jan Žák (7:6).
40:16
Rychlý zásah Slávistů
40:01
Gorily či Slavie? To je oč tu běží. Závěrečná třetina byla zahájena. Důležité buly vyhrává Mikolášek
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: 12:12
39:59
Druhá třetina končí. Kanonádu předvedla Slavie, která se vrátila do zápasu. Navíc bude začínat přesilovkou. Velmi důležitý bude úvod třetiny. Diváky čeká strhující finále. Hraje se pohledný rychlý florbal. No povězte - není to sen každého diváka?
39:18
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:18
Hejduk vyloučen před koncem třetiny za sekání.....šance na gól do šatny
38:34
Janata nyní svou ztrátou zahrál na nervy všem přítomným. Slavie netrestá.
37:58
Slavie nyní úspěšným napadáním způsobuje domácím potíže.
37:50
Hejduk podává výborný výkon - zatím bezchybný
37:16
Janata těsně míjí pověstný vingl....střídačka Slavie na chvíli ztichla.
36:08
Na dnešní třaskavý duel byli povoláni sudí z Prahy. Mají nelehkou úlohu. Ochozy začínají být s jejich výkonem nespokojené, pánové zatím ale zachovávají chladnou hlavu.
35:30
MIkolášek visí na Hejdukovi jak ozdoba na vánočním stromku. Faul pro domácí. Vypadá to, že momentum Slavie se uklidňuje.
34:40
Ciesler další zákrok. I přes počet branek jsou oba golmani ozdobou zápasu!
34:00
Janata uklidňuje situaci efektivní stahovačkou a gestem vybízí ke klidu
33:33
Domácí jsou až příliš soustředění na rozhodčí - je potřeba se vrátit do zápasu.
32:58
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
32:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Konrady (7:5).
32:58
Slavie v euforii! Další branku přidává Konrady a zápletka je zpět!
32:48
32:48
Lekce z využívání přesilovky. I druhý trest SLavie využívá!
32:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Pavel Šimeček (7:3).
32:11
Mikolášek stíhá využít první trest a po přihrávce krosem snižuje. Následuje opět trest na 2 minuty.
31:44
Lehečka v oslabení udržel cenné vteřiny na balonku
31:10
31:10
Velká možnost pro Slavii. Hejduk vyfasoval 2+2 za sekání.
30:53
Sihelský přilepil Mikoláška na mantinel. Balonek pro Slavii
29:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Václav Kaše, asistoval Vojtěch Hejduk (7:2).
29:56
Obranná dvojice Kaše - Hejduk se rozhodla, že útočníky nepotřebuje. Hejduk našel v náběhu Kašáka a ten rychlou ranou zápěstím navyšuje náskok domácích. 7:2
29:00
Ciesler famózní zákrok helmou!
28:20
Budek nyní může poděkovat Šikovi, který po jeho ztrátě na středu hřiště opět kryje jasnou příležitost. V následné snaze napravit chybu si Budek způsobil drobné zranění, které ale nyní při potlesku ochozů rozchodil. Zdraví nade vše.
27:33
Slavie ubránila přesilovku domácích, kterým chyyběl klid na hokejce.
27:06
Ciesler nyní zákrokem zápasu bere jasný gól Surákovi
26:34
Ve vlastním oslabení fantastický Šik opět zachraňuje domácí!
25:30
Sloup zbytečným vyloučením nabízí domácím další přesilovku
24:36
Budek nevydržel dlouhou pauzu baz balonku a sbíhá si pro něj hluboko do domácí obrany
24:21
Lehečka dvojitý blok proti projektilům hostů
23:33
Úvod třetiny je v režii Slavie.
23:00
Šik nádherným zákrokem chodidlem odmítl jasnou branku - sklízí potlesk fanoušků Goril
22:21
Velké štěstí pro domácí - perfektní tečovaná střela končí centimetry mimo svatyni Šika
21:26
Šik přichystaný na bližší tyčce proti pokusu slávistů
20:30
Slavia vystřídala brankáře - novým mužem je Ciesler zvaný Cíza.
19:40
Zamyšlený výraz Kubince dává tušit zajímavý proslov v kabině hostů o přestávce.
18:15
Domácí se snaží dohrát třetinu v poklidu - nemají kam spěchat, navíc jsou na míčku a na hráčích Slavie je znát velká nespokojenost s tímto stavem. Rozhodně se však nevzdávají.
16:55
Domácí spustili kanonádu. Sotva jsme ohlásili poslední branku máme tady další zásah domácích. Prosazuje se Štejr!
16:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Michal Štejr, asistoval Jiří Lukasch (6:2).
16:38
Vojáček teď sice krkolomně ale přesto navyšuje vedení!
16:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Kryštof Lehečka (5:2).
15:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský bez asistence (4:2).
15:10
Ondra Hlinovský parádní gól!
14:00
Torma výborně ustál těžkou situaci ve vlastním brankovišti a přes dva hráče rozehrává. Playmaker jak má být.
13:00
Tempo trochu upadlo a hraje se uprostřed hřiště. Je to boj, nyná sledujeme spíše hitparádu osobních soubojů
11:50
Obraana Slavie nyní excelentně zablokovala Poura, který narazil do zdi
11:00
Hejduk vyzval hostující útočníky na taneček a jeho samba s balonkem byla úspěšná.
10:25
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (3:2).
10:25
Druhý pokus již dopadl lépe, Surák si srovnal ruce i hokejku a za jásotu tribun vrací domácím vedení!