7:3
5:1
- : -

Horní Počernice Orka - Panthers Praha B 13:5
9. Josef Žák, 16. Martin Landa, 21. Václav Třešňák, 22. Adam Ondriáš, 23. Matyáš Veber, 27. Václav Třešňák, 27. Matyáš Veber, 29. Martin Landa, 36. Martin Landa, 41. Josef Žák, 43. Marek Krejčiřík, 45. Martin Landa, 45. Matyáš Veber - 14. Martin Sedláček, 17. Václav Rejzl, 26. Šimon Skála, 30. Daniel Brabec, 45. Samuel Hron; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Charvát ? - Jakub Flajzar ?; po třetinách: 1:1, 7:3, 5:1;
45:00
44:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Samuel Hron z trestného střílení (13:5).
44:40
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Matyáš Veber, asistoval Matěj Kubeš (13:4).
44:27
Vyloučen hráč Václav Rejzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
44:15
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Martin Landa, asistoval Miroslav Kapras (12:4).
43:00
Brankář Orky se s námi podělil, že přes Lukáše nevidí.
42:40
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Marek Krejčiřík, asistoval Václav Třešňák (11:4).
40:42
Panthers mají respekt Víti a Míši jako komentátorů za nepolevující snahu zvítězit.
40:09
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Josef Žák, asistoval Max Svoboda (10:4).
39:40
Hra nyní poněkud spomalila a dívaci i komentátorský stolek je napjatý, jestli půjdou Panthers do šesti.
38:17
Panthers neustále tlačí na bránu Orky, avšak stále z toho nic není.
37:30
Matyáš Míka nyní v sobě objevil Foresta Gumpa a přesprintoval všechny hráče na hřisti, bohužel pouze do rohu.
35:50
Orka si upěvňuje vedení jak ve skóre, tak ve hře.
35:29
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Martin Landa, asistoval Matyáš Veber (9:4).
35:18
Diváci vypadají nespokojeni s dosavadním vývojem utkání
34:20
Ostrý zákrok Panthers získal Orce balón a rozehru, avšak nic z ní nevzešlo.
33:09
Panthers opět útočí, ale nedaří se jím zasadit bodovou ránu soupeři.
32:20
Je krásné vidět dva týmy ve férovém souboji plném respektu k našemu oblíbenému sportu.
32:00
Hra je výrazně ostřejší a Panthers se snaží zvrátit průběh utkání.
30:41
Velká šance Panthers zastavena několika úžasnými zákroky golmana Orky
30:01
Dnešní utkání navštívilo neuvěřitelných 16 diváků, děkujeme.
30:00
30:00
29:34
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Brabec, asistoval Vojtěch Hegar (8:4).
29:20
Panthers neztrácejí odhodlání a snižují po hezké střele.
28:30
Orky aktivita se začala v této třetině bodově projevovat a Panthers začínají velice ztrácet.
28:20
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Martin Landa, asistoval Marek Krejčiřík (8:3).
27:08
V druhé třetině se nám týmy rozstřílely a komentátorský stolek nestíhá hrát hudbu, ovládat časomíru, psát online a bavit diváky najednou. Ale nebojte, své priority máme.
26:49
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Matyáš Veber, asistoval Max Svoboda (7:3).
26:25
Nájezd byl podle komentátorského stolku proveden uspokojivě, nicméně mohl být elegantnější.
26:21
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Václav Třešňák z trestného střílení (6:3).
25:30
Panther snižují a dodávájí si potřebnou odchodlanost vyrovnat stav utkání.
25:26
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Šimon Skála bez asistence (5:3).
24:14
Panthers se snaží tlačit, avšak ani rozehrávka jim nenese gól, který by si přáli.
22:50
Drsná hra si začíná vybírat daň a týmy se začínají viditělně rozčilovat.
22:21
Víc než hora štěstí teď napomohla Orce k dalšímu zvýšení.
22:16
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Matyáš Veber bez asistence (5:2).
21:48
Orka velice zkušeně využívá přesilové hry a odskakuje Panthers na dvougólový rozdíl.
21:46
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Adam Ondriáš, asistoval Marek Krejčiřík (4:2).
21:40
Vyloučen hráč Jindřich Lacman družstva Panthers Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
21:10
Panthers hladoví po gólu a je to vidět.
20:54
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Václav Třešňák bez asistence (3:2).
20:40
Nádherný zákrok golmana Panther bohužel nestačil.
19:00
Týmy hrají agresivně a vidíme příkladný důrazný florbal. Pastva pro oči.
17:30
Zápas se stejně jako skóre přelévá ze strany na stranu a krky diváků a komentátorského stolku to začínají cítit.
16:20
Naprosto perfektní crosová príhra zajistila snadný gól pro tým Panthers, a máme vyrovnáno.
16:15
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Václav Rejzl, asistoval Vojtěch Hegar (2:2).
16:00
Nádherný break proměňuje Martin Landa.
15:31
15:00
15:00
14:00
Hra je o mnoho živější potom, co oba týmy obdržely gól.
13:40
Chybu Orky pohotově trestá Martin Sedláček a vyrovnává.
13:30
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Sedláček, asistoval Václav Rejzl (1:1).
12:00
Panthers solidně brání, ale chybí jim elán v útoky, kde jsou rychle dostupováni.
12:00
Trenér Orky komentuje neproměněnou šanci slovy: "Co to je, Václave?"
10:30
Rádi bychom od komentátorského stolku vypíchli výkon golmana Panthers, který odvrací jednu šanci za druhou.
09:33
Orka plna optimismu a testosteronu tlačí ještě více než dosud.
09:05
Orka využívá šanci a odskakuje Panthers do vedení povedeným útočným výpadem.
08:49
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil Josef Žák, asistoval Matěj Kubeš (1:0).
07:30
Trenéři obou týmů podporují svůj tým a vydávají příkazy stejným tempem jako zkušený programátor.
07:00
Důsledná obrana Orky zastavuje šanci Panthers v zárodku.
05:40
Hra je nyní víceméně vyrovnaná, jelikož i Panthers se dostávájí do šancí.
04:50
Toto je definice aktivního florbalu. Týmy hrají drsně, ale v mezích florbalových pravidel.
03:50
Střela ohrožující bránu Panthers těsně minula svůj cíl.
02:00
Počernice zatím aktivnější v pásmu soupeře.
01:30
Tvrdý a čistý zákrok získal Pathers balón.
01:00
Orka tlačí a snaží se zakončit, avšak střela byla zblokována.
00:30
Oba týmy začly velice zopodovědnou a aktivtní hrou.
00:01
Díky rozšířenému rozpočtu má nyní komentátorský stolek opět 3 členy a živou hudbu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hejsler a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jakub Flajzar; hráči v poli: Mikuláš Kandravý, Šimon Skála, Jan Švehla, Jindřich Lacman, Jonáš Dlouhý