2:1
1:3
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC ČPP Ostrava 4:5
4. Veronika Enenkelová, 19. Petra Bieleszová, 19. Sabina Zoubková, 42. Lucie Mišúnová - 12. Michaela Mlejnková, 16. Kristína Hudáková, 33. Pavlína Bačová, 43. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 6, Dagmar Šteglíková 13 - Jana Dupčáková 11; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:3;
45:01
Za pořadatelský stolek děkujeme všem za pozornost, Martinu Šteglíkovi za video, a tak dále. Slečně Hudákové brzké udravení. Za znělky večerníčku se s vámi pro dnešek loučí Pišo. Dobrou noc :-)
45:01
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: Těžký zápas, který nám úplně nesednul a nakonec jsme měli víc štěstí než rozumu. Pozitivem je zvládnutý těžký konec, ale jinak to od nás extraligové parametry nesneslo. Třinec zaslouží pochvalu za aktivitu, odvahu a odhodlání. Rozhodně by se v extralize neztratili. Děkujeme
45:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Myslím, že se za dnešní výkon nemusíme stydět. Dvě třetiny jsme hráli naši hru a dařilo se nám relativně s Ostravou držet krok. Ve třetí jsme už moc konstruktivní nebyli, tlak soupeře byl opravdu velký. Holkám chci poděkovat za odmakaný výkon a soupeři přeji mnoho štěstí do ligy."
45:00
Ceny pro hráčky utkání předal kvašné jabko Jirka Martynek.
44:43
Šibrová zachraňuje před odkrytou svatyní.
44:18
To ne :-(
44:17
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Malwina Zagórska (4:5).
44:00
Abych nezapomněl, Klárka Hrobařová posílá pozdrav domů.
43:31
Školácký faul Nemczykové a na konci 3. třetiny budou mít domácí hráčky šanci v podobě přesilové hry.
43:30
Timeout FBC Intevo Třinec
43:30
Vyloučen hráč Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za sekání.
43:10
Středulová jen do bloku a další bebí na noze jedné z třineckých playerek.
42:28
Ostravě oddechový čas pomohl a při hře bez brankářky srovnáná stav utkání.
42:27
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michaela Mlejnková bez asistence (4:4).
41:48
Time out hostů a Bačová bere další střelecký pokus na sebe.
41:47
První střela domácích! Ano, první střela! Je to tam!
41:46
Timeout FBC ČPP Ostrava
41:46
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (4:3).
41:44
Mišúnová se nenechala odstavit ani od tří protihráček, prostě stroj!
41:30
Další naivní pokus hostující hráčky.
40:57
Bubny Ostrava, pokus hostů, tečka na noze Szüsz.
40:50
Asi bude znovu potřeba lokální anestetikum C2H5CL.
40:40
Bieleszová šílené střídání. Ta holka tam snad nechala plíce.
40:30
Tam zpátky, tam zpátky, tam a zase zpátky.
40:06
Mlejnková střílí, lahůdka pro Šteglíkovou.
39:04
Fotograf Szwanczar stojí jen u domácí střídačky, ono to vlastně stačí.
38:35
Abych citoval domácího trenéra: Czezotku teď prý fakt jebne.
38:15
Vím, že to tu už dlouho nebylo, ale Ostrava v tlaku.
37:58
Z poza brány to zkoušela Pudišová.
37:28
Martynková za bránou přišla čistě o míček, svoji protihráčku ale doběhla a útok Ostravy přerušila.
37:09
Na míčku si zahrají i domácí slečny.
36:30
Nejprve rozhodčí odpustili jasný dvojec pro Ostravu, teď pro změnu jeden-dva tvrdší i na straně Třince.
36:00
Nadějný pokus mohla mít Ostrava, ale první obrana Třince pozorná.
35:57
Čas kvapí, drobný faul Mikolové.
35:26
Skalíková pustila Zagorskou do úniku, bohužel pro ni skákavý míček netrefila.
34:33
Jestli jsme ve 2. třetině viděli zámek Ostravského expressu, tak tohle je hotový Azkaban.
34:13
Tak postupně: Rybičková do golmanky, Rybičková mimo, Rybičková do bloku.
33:50
Mega save by Šteglíková!!!
33:40
Chudák Šteglíková se pěkně zapotí.
33:24
Rozhodčí pískají došvih jedné z hostujích hráček.
33:00
Hudáková sportovně přisuzuje míček domácí straně.
32:38
Ostrava od beku zakládá a z tribun neúnavní bubeníci hostů.
32:15
Omlouvám se, přes holky jsem tam neviděl, ale Bačová je prostě rozdílová, vo tom žádná.
32:14
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Kristína Hudáková (3:3).
31:40
Slyšeli jsme bubny FBC Ostrava a po nich i domácí fun club.
31:25
Martynková v lehkém souboji prohrála a Ostrava tvoří hru.
30:30
Na níže zmíněné vybojovala míček aktivním pohybem Mišúnová.
30:05
Bačová půl utkání prospala na konci střídačky a najednou dvakrát zavařila před bránou domácích.
30:01
Janiková má kelen, Pustówka míček a hrajeme.
30:00
30:00
Bolí mě za krkem, dávám si čokoládu a jinak k utkání: Jirka Martynek počítá diváky, holky válcují a MOŽNÁ se dočkáme zaváhání favorita.
30:00
Omlouvám se čtenářům za případné chyby, ale tolik holek, kapke nervozita no.
30:00
Z tunelu randál jak v pátek večer ve Vidlích a vše je připraveno na 3. třetinu.
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině: FBC Intevo Třinec 6 - FBC Ostrava 12.
29:55
Třinec brání zuby nehty, no moje nervy.
29:30
Blok Šibrové před kterým měla ještě nepřesnou střelu Enenkelová.
29:03
I muži kteří chtěli odejít po 1. třetině zatím přihlížejí dalšímu zákroku brankářky Šteglíkové.
28:30
Začíná to žít aj na tribuně a Ostrava znovu v tlaku.
27:52
Škopková došvih , že málem někomu usekla hlavu.
27:22
Pomalu to vypadalo na taneční kreace trenéra Czeczotky.
27:15
Horký brambor vypadl Šteglíkové z ruky, dnes bude Martin asi bez večeře.
26:40
Třineckým hráčkám chyběly centimetry a mohla to být tutovka.
26:15
Rybičková krásné individuální sólo po kterém poznala tvrdou podlahu.
25:25
Před bránou chaos panika, ale naštěstí pro domácí ubráněno.
25:20
Zákrok Šteglíkové a blok Mikulové.
25:10
Asi jsem slyšel nějaké to sprosté slovíčko z úst trenéra Robenka.
25:05
Holky z Ostravy se moc nehýbou a tak to prostě není komu dát.
24:30
Tahle střela Martynkové ani nestojí za zmínku, ale já ji stejn zmíním.
24:19
Po souboji Gawryšové se opravují mantinely a na řadě bude vhazování.
23:55
První povedený zákrok Šteglíkové, to vždy zvedne sebevědomí.
23:02
Střídání brankáře. Nový brankář Dagmar Šteglíková družstva FBC Intevo Třinec
22:40
Pan Kajfosz začíná být značně nervózní...
22:20
Sekera Zoubkové, karbon všude, stromy pořezané, ale dvojka to není.
21:30
Pro kelen si přišla i Bačová.
21:23
Mišúnová vybojovala standartní situaci z rohu, domácí ale míček doslova jen odevzdaly.
21:10
Šešulková si přišla pro kelen.
20:45
Již několikerá ztráta Kawulokové v tomto utkání, ani teď se faul nepíská.
20:21
Drobný faul Třince u půlící čáry přerušuje hru a já si alespoň protáhnu krk.
19:40
Enenkelová zachytila pomalou rozehrávku Ostravy, ale trefila vystouplou Dupčákovou jen do terče.
18:58
To jsou fofry, to jsou fofry. Zoubková zužitkovala milimetrovou přihrávku Mišunové a domácí otáčejí vývoj utkání.
18:57
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Lucie Mišúnová (3:2).
18:49
Bieleszová doslova zarazila míček za záda ostravské brankářky.
18:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Veronika Enenkelová (2:2).
17:59
Gawryšová vyvážela míček a vybojovala cenou přesilovku pro červené barvy.
17:58
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za sekání.
17:47
Ostrava se snaží něco vymyslet, ale Třinec pozorně v bloku.
17:20
Franková ohrozila desítku Dupčákové.
17:10
Vyjimečně taky nějaká ta výhoda pro domácí.
16:28
Hosté po vstřelené brance o lvl jinde, domácí jen opařeně brání.
15:20
Brejk hostů proměnila extraligová střelkyně pár excelánc (nebo jak se to píše) se vší noblesou.
15:19
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Kristína Hudáková bez asistence (1:2).
15:01
Na buly opět úspěšnější Ostrava a Třinec opět do tlaku.
15:00
15:00
Rozhodčí nasadili stejné mikiny, DJ nastavil hudbu, ženy odešly do šaten na porady a my tady máme první přestávku.
15:00
Přestávka pomalu končí, mladý Skalík v brankovišti zatím nekompromisní, z žen nikdo nikde.
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: FBC Intevo Třinec 6 - FBC Ostrava 4
14:50
Konec třetiny ve znamení další šance Ostravy, tentokrát po standartní situaci z rohu.
14:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:15
Zoubková sportovně přiznává teč a na míčku zas a znovu od půlící čáry Ostrava.
12:45
Šibrová se snažila najít spoluhráčky v lepší pozici, bohužel její pas neprošel.
12:34
Mišúnová v situaci 2 na 1 sobecky střílí nad.
12:00
Zatím je to koukatelný florbal, sem tam někdo spadne, ale tutově lepší než poslední pohárové utkání Ostravy.
11:24
Důraz je důraz a Mlejnková prostě byla důrazná.
11:23
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Natálie Hurníková (1:1).
11:11
Kiecková bohužel mezi marody nervózně přihlíží dalšímu tlaku Ostravy.
10:35
Otočka by Enenkelová, nice one.
10:22
Mára Gawlík začíná počítat diváky, tak snad se s jeho matikou za hodinku dočkáme.
10:00
Macigové to sjelo a Kawulokové vzala čistě míček obránkyně.
09:15
Rád bych napsal o nějaké šanci Třince z posledních minut, ale to je něco jak pohádka o červené Karkulce.
08:30
Ostrava tlačí ty kokos to je tlak.
07:30
Kluci vedle mě se k faulům raději nevyjadřují, každý z nich má už letos v repertoáru několik dvojek.
06:56
Hrobařová zachraňuje situaci, Ostrava teď víc na míčku.
06:18
První zákrok Szwzrzanczarové, předtím blok Mikulové.
05:51
Franková byla sice mírně tlačena do zad k mantinelu, ale nejevila zájem hrát a tak rozhodčí píská zdržování.
05:40
Třinec bude mít další standartku, že by další gól?
04:50
Martynková běžela sama, klička na beckhand, ale Dupčáková save.
04:25
Přibilo mi tady pár kolegů tak jsem chvíli nesledoval co se kde děje, ale řekněme po jedné šanci na obou stranách.
03:27
Krásný signál z rohu a je to gól!!!
03:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Adéla Šibrová (1:0).
03:13
Zdravíme taktéž početné osazenstvo mužů na pravé straně tribuny.
02:21
Dobré střídání třinecké druhé lajny.
01:40
Na míčku na chvíli domácí slečny v červeném, ne však na dlouho.
01:35
První drobné upísknutí, nebo teda aspoň všichni viděli čistý balón.
00:40
První faul taktéž na straně domácího týmu, konkrétně v obraném rohu Mikulová.
00:26
Domácí začaly s agresivním presingem a první střelu utkání bohužel mimo vyprodukovala Mišúnová.
00:01
Jak by napsal Marek Gawlik, úvodní buly utkání vyhrál hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Karolína Sigmundová, Kristína Hudáková, Pavlína Bačová
00:00
Line-up domácích FBC Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Klára Hrobařová, Lucie Mišúnová, Denisa Gawryšová, Veronika Enenkelová, Adéla Šibrová
00:00
Krásný čtvrteční podvečer všem florbalovým příznivcům. Bude mi ctí provázet vás dnešním pohárovým utkáním žen mezi domácím týmem FBC Intevo Třinec a hostujícím FBC Ostrava.
00:00
Do začátku utkání chybí něco přes 20 minut a tak si prozatím alespoň připomeňme poslední utkání obou celků v této soutěži. Zatímco domácí FBC Intevo Třinec musel přetlačit IBK Hradec Králové na jeho půdě 7:2, hostující FBC Ostrava si i v oslabené sestavě plné nadějných juniorek pohodově poradil s Havířovským Torpedem bez inkasované branky 5:0.
00:00
Spolukomentátorem u online mi dnes nebude nikdo jiný než juniorský střelec Šimon Czernek a já už se těším na jeho sportovní postřehy, jako kdo vyhrál buly.
00:00
Před utkáním mi dovolte popřát všechno nejlepší, hodně zdraví a hlavně dlouhé roky nejen na hřišti jednomu z rozhodčích, panu Daliboru Jekielkovi, ke krásným kulatým skoro 40. narozeninám :-)