4:0
1:2
- : -

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Koberovy 8:4
2. Lukáš Veselý, 6. Jan Král, 13. Filip Munzar, 23. Pavel Hůza, 25. Jiří Špak, 32. Filip Munzar, 33. Filip Munzar, 46. Lukáš Veselý - 10. Jan Novotný, 12. Petr Frkala, 43. Tadeáš Hradil, 44. Petr Frkala; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 3 + Pavel Hůza OS:1; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Vít Vaníček 26 - Vojtěch Kurfiřt 24; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:2;
60:02
Komentář trenéra hostů: ,,Bohužel jsem znovu doplatili na ospalou druhou třetinu a především na velké množství neproměněných šancí, Gratujeme soupeři a děkujeme fanouškům".
60:01
Vyjádření kapitána domácích: Stačilo to, díky soupeři za zápas!
60:00
59:35
Hosté zkoušejí power play.
57:55
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
57:55
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec - osobní trest.
57:41
Jirka Špak tři šance bohužel neproměnil. Nevadí. Hra se blíží do vítězného konce.
56:10
Tlak soupeře zakončen nedovoleným gólem. Skóre se nemění.
54:20
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
53:53
Timeout TJ Sokol Koberovy
53:45
Domácí přesilovku přežili bez obdrženého gólu. Nyní čekáme závěrečný nápor.
51:19
Kapitán domácích na trestné lavici. Valící se útok zastavil za cenu faulu.
51:18
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:57
Víťa Vaníček v bráně kouzlí. Hosté nevědí kam střílet.
48:25
Hra je rozkouskovaná. Liberec se připravuje k závěrečnému nuporu a ataku dvoumístného skóre.
45:21
Domácí nechtějí dopustit drama v poslední třetině a hlídají si skóre zápasu.
45:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Pavel Hůza (8:4).
43:43
Hosté zkoušejí kosmeticky upravit výsledek zápasu.
43:42
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Petr Frkala, asistoval Dominik Reczai (7:4).
42:08
Hosté se snaží. Do třetí třetiny vtrhli rovnou na polovinu domácích a překvapili dosud bezchybného pantherského brankáře.
42:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Tadeáš Hradil, asistoval Martin Vetro (7:3).
40:00
40:00
39:55
Hra se přiostřuje, sklidní ji přestávka
32:16
Filip Munzar završuje svůj dnešní hattrick. Děkujeme za basičku :)
32:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Lukáš Veselý (7:2).
31:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jan Obermann (6:2).
29:47
Krásný gól dosažen vysokou hokejkou. Stav stále stejný 5:2
26:58
Pantheři rozjíždějí svůj obávaný válec a doslova decimují soupeře.
24:55
Nejstarší hráč na hřišti právě skóroval. Děkujeme Jirko :)
24:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (5:2).
22:48
Hráč hostů si na trestné lavici dlouho neposeděl. Pantheři zvyšují rozdíl gólů.
22:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (4:2).
22:41
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
20:01
Druhá třetina byla zahájena. Hra probíhá převážně na půlce hostí.
20:00
20:00
18:15
Hra se uklidnila a vidíme boj o každý kus palubovky.
12:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (3:2).
12:48
Filip Munzar střílí gól stylem "pojď sem, kam jdeš".
11:29
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Petr Frkala, asistoval Michal Slavík (2:2).
11:29
Hosté z nenápadné střely srovnávají stav zápasu. Jede se od nuly.
09:40
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (2:1).
09:40
Hosté se otrkali a porpvé v dnešním zápase skórují.
09:04
Nepříjemná standardní situace hostí dopadla pro Panthery naštěsí dobře.
06:40
Kapitán domácích nabádá svůj tým, aby vydrželi už jen 53 minut a 20 vteřin.
05:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Dominik Hiadlovský (2:0).
05:00
Jenda Král uplatnil zkušenosti z extraligy a zavěsil technicky ze vzduchu.
01:52
01:52
Krásná pantheří akce zakončená gólem a díky tomu se ujímají se vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Vojtěch Kurfiřt; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Ditz, Dominik Reczai, Jan Novotný, Leoš Kopáček
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jan Král, Pavel Hůza, Lukáš Veselý
00:00
Vážení diváci vítáme Vás při dnešním zápase Pantherů a doufám, že si ho s námi užijete.