1:1
1:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - DDQ Florbal Chomutov 4:7
4. Jan Novák, 8. Vojtěch Procházka, 37. Jiří Šrámek, 42. Ondřej Sádlo - 16. Petr Linc, 19. Tadeáš Melíšek, 28. Ondřej Šarša, 43. Jakub Štěrba, 46. Tyler Brush, 50. Jakub Štěrba, 54. Erich Kellermann; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jan Hándl 20 - Jan Štěpánek 18; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Znojmo- 14, Chomutov- 7.
59:59
59:42
Timeout DDQ Florbal Chomutov
59:42
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Právě probíhá posldní minuta třetí třetiny.
58:34
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:31
Šrámek trefuje blok.
58:00
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
57:13
Znojmo zkouší jednu střelu za druhou, ale zatím si jim nedaří trefit ani branka.
55:12
Piskáček volí přihrávku místo střely. Nebyla to dobrá volba.
53:45
Chomutov si dneska dělá se Znojmem, co chce.
53:34
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Jakub Štěrba (4:7).
52:51
Skvělý zákrok Hándla.
52:28
Číhal trefuje boční síť.
51:54
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Jiří Šrámek.
50:57
Krišovi dneska chybí opravdu štěstí. Dvě skvělé střely do horní části branky vyráží Šěpánek.
50:00
Mašek z první trefuje mimo.
49:33
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Tomáš Novotný (4:6).
49:25
48:38
Znojmo se snaží být aktivnějším týmem.
47:05
Kriš zachraňuje.
46:02
Ve třetí třetině si je na míčku jistější tým z Chomutova.
45:48
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tyler Brush, asistoval Vojtěch Bernas (4:5).
42:50
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (4:4).
42:25
Na míčku Chomutov.
41:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Jozef Kriš (4:3).
40:01
Úvodní buly poslední třetiny vyhrává Znojmo.
39:00
Chomutov se v oslabení výborně drží na míčku.
37:50
Znojmo má další přesilovku, ale opět dělá chyby a Chomutov vyráží do protiútoku.
37:24
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jozef Kriš (3:3).
34:00
Znojmo pálí jednu střelu za druhou ve snaze vyrovnat, všechno jde ale buď mimo nebo do brankáře.
33:00
Pískáček střelou z dálky trefuje pouze golmana.
31:15
Hosté hrají v plném počtu.
31:00
Chomutov má další protiútok v oslabení, který končí pouze střelou do golmana.
29:40
Mašek vysílá střelu od mantinelu, Štěpánek ji ale vyráží a Chomutov se pouští do nebezpečného protiútoku.
29:15
Vyloučen hráč Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
27:47
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Erich Kellermann (2:3).
27:47
Chomutov využívá přesilovky a zvyšuje skóre na 3:2
26:26
Vyloučen hráč Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
26:26
Znojmo sice v oslavení dokázalo podržet míček, přišel ale další faul a Znojmo hraje ve třech.
25:06
Vyloučen hráč Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
25:06
Chomutov si vyzkouší první přesilovku tohoto zápasu.
23:34
Znojmo si za první tři minuty připsalo spoustu střel, žádná ale bohužel na bránu.
20:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Znojmo-6, Chomutov-7.
19:38
Piskáček vrohu faulován.
19:00
Probíhá poslení minuta první třetiny.
18:36
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Grener (2:2).
16:50
Hra se přiostřuje.
15:56
15:07
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Tomáš Novotný (2:1).
14:05
Maškovu střelu Štěpánek vyráží. Procházka mohl dorážet, ale přestřeluje.
13:46
Hándl si zatím drží čisté konto.
12:17
Chomutovu se zatím nedaří pořádně vystřelit.
11:44
Novák z dobré pozice trefuje blok.
10:24
Procházka sám na gólmana ztrácí.
09:30
Kriš v souboji s Grenerem získává míček pro Znojmo.
07:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Jiří Šrámek (2:0).
07:50
Procházka proměňuje! Šrámek našel  u tyčky volného Procházku. Ten našel mezeru mezi tyčkou a brankářem a navyšuje.
07:35
Šrámek přestřeluje.
07:09
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
07:09
Znojmo si vyzkouší první přesilovou hru zápasu.
06:24
Chomutov se snaží najít recept na obranu Znojma, ale zatím bez úspěchu.
05:41
První zákrok si připisuje také Honza Hándl.
04:51
Na míčku Znojmo.
03:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Ďuriška (1:0).
03:33
Ďuriška našel před brankou volného Nováka. Ten zpracovává míček a střílí nad nohu Štěpánka.
02:59
Novák mimo.
02:10
Kriš do bloku.
01:30
Na míčku zatím Chomutov a nepoští se do žádných velkých akcí.
00:31
Ptvní zákrok si připisuje Štěpánek.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Jozef Kriš, Petr Mašek, Vojtěch Procházka, Jiří Šrámek, Dalibor Švéda