2:3
3:1
- : -

Florbal Chomutov B U21 - Panthers Praha B U23 8:6
4. Martin Schneider, 9. Jakub Holovej, 18. Jakub Holovej, 27. Matyáš Rauscher, 35. Filip Samuel Dušek, 41. Martin Schneider, 46. Rudolf Klement, 48. Jakub Holovej - 9. Jakub Žiška, 18. Jakub Žiška, 26. Jiří Hadamovský, 30. David Mašát, 38. Tomáš Jančík, 49. Adam Šroubek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Ondřej Šrámek 31 - Kristián Ulrych 17; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:1;
60:00
59:59
Střely na bránu, po třetí třetině, Chomutov: 6 a Panthers: 14.
59:59
Komentář trenéra hostů, p. Ladislava Hrmy: Zápas odpovídal věkovému složení obou týmů, spousta šancí, které jsme nevyužili a to nás stálo bodový zisk. Pro náš mladý tým další cenné zkušenosti. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za pozornost.
59:59
Komentář trenéra domácího týmu p. Martina Severy: Dnes konečně otevřené utkání, kdy oba soupeři chtěli hrát útočně. Souhlasím s kolegou, že se v mnoha situacích projevilo mládí na obou stranách jak v disciplíně tak počtu ztrát uprostřed hřiště. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
58:24
Timeout Panthers Praha B U23
58:24
Blíží se nám poslední minuta této třetiny a hosté se vstále nevzdávají.
56:34
Domácí se zatím v oslabení nadstandardně drží.
55:52
V dnešním utkání padla spousta trestů a hosté jsou opět v přesilové hře.
55:42
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
53:52
Hosté jsou na míčku při bráně domácího týmu, ale ti se kryjí a o míček bojují.
52:41
Hosté nevyužili své přesilové hry.
51:13
Hosté jsou opět v přesilové hře, ale domácí se nechtějí odevzdat a bojují.
50:32
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
49:34
Hráči bojují o míček, kteří si zatím drží tým domácích, který bude provádět útok.
48:22
Provedené trestné střílení a následný návrat ke hře přidává na náboji hry.
48:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Adam Šroubek z trestného střílení (8:6).
47:20
Domácí tým využil svých přesilových her stylem vstřelených branek a vedou o tři góly.
47:02
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Jakub Holovej, asistoval Martin Peksa (8:5).
46:26
Domácí vedou o dva góly a jsou stále v přesilové hře a snaží se si nasbírat ještě nějaký gól.
45:32
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Rudolf Klement bez asistence (7:5).
45:32
Vyloučen hráč Kryštof Novotný družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
45:11
Domácí jsou v přesilové hře a snaží se vstřelit branku,
44:41
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za držení.
43:50
Hosté opět střílí na domácí, ale ti se drží a obětují útok.
42:42
Nechtěná ztráta míčku u Holoveje vedla k získání míčku na straně hostů, ale střela na bránu nešla.
41:16
Třetí třetina již běží a domácí opět vedou o gól, ale hosté se blíží k vyrovnání stavu hry.
40:55
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Schneider, asistoval Adam Manas (6:5).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 9 a Panthers: 12.
38:05
Oba týmy si teď zkouší hru čtyři na čtyři a hosté těžce střílí na Šrámka.
37:31
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
37:31
Vyloučen hráč David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
37:07
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Jakub Žiška (5:5).
37:07
Hrají se opět poslední minuty druhé třetiny a vypadá to, že po každém gólu domácího týmu přijde gól hostů.
36:28
Domácí jsou teď nějakou dobu v pasti a drží se ve střelách hostů.
34:52
Hosté se snaží vybojovat míček, ale domácí je nenechávají.
34:34
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Jakub Holovej (5:4).
32:24
Kvůli faulu hostů získávají domácí míček.
31:11
Ondřej Šrámek opět zasahuje když chytá rychlou střelou hráče hostů.
30:47
Domácí přišli o míček, ale hned si ho zase vybojovali.
29:37
Druhá třetina a hra nepřestává unikat na přesnosti, opět vyrovnává tým hostů.
29:15
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Mašát, asistoval David Navrátil (4:4).
28:27
Domácí bohužel zbytečná ztráta míčku ve svém útoku.
27:12
Martin Peksa dnes září ve svých střelách, ale v dnešním zápase už třetí tyčka.
26:34
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Matyáš Rauscher bez asistence (4:3).
26:25
Střídání obou týmů a domácí rozehrávají z rohu u hostů.
25:45
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jiří Hadamovský bez asistence (3:3).
25:45
Hosté nedokázali využít své přesilové hry, ale chvíli po skonečení trestu hráče domácích vyrovnávají.
24:25
Hosté jsou v přesilové hře, ale domácí v tom oslabení stejně bojují o možnost vstřelení gólu.
23:36
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hra na zemi.
23:17
Šrámek neuvěřitelně chytil střelu od hostů.
22:43
Domácí střídají a bojují o míček.
21:37
Hosté se snaží vyrovnat hru, ale domácí se zatím drží.
20:30
Prvních třicet vteřin za námi a oba týmy hrají z plných sil.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 10 a Panthers: 9.
18:44
Blíží se poslední minuta první třetiny a oba týmy jsou stále v těžkém nasazení.
17:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Jakub Žiška, asistoval Kryštof Novotný (3:2).
17:39
Jak domácí na hosty tak i hosté na domácí, vracejí úder a opět snižují.
17:08
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Jakub Holovej, asistoval Filip Samuel Dušek (3:1).
16:57
Posledních pár minut do konce první třetiny a domácí tým dostává nálož střel, ale dostává se k míčku a vrací útok.
15:55
Šrámek teď dokázal chytit tři rychle za sebou jdoucí střely.
14:53
Hráč hostů udělal chybu při útoku a tím ztrácí míček.
13:40
Dušek se dostává k míčku, přihrává Peksovi a ten střílí tyčku.
11:51
Přímo boj o míček mají oba týmy na straně domácích.
10:58
Domácí při svém útoku ztrácí míček a hosté využívají možnosti pro svůj útok.
09:01
Domácí tým šel do oslabení a hosté toho využili a snižují stav hry.
08:42
08:31
Vyloučen hráč Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:12
08:12
Druhá exkluzivní branka pro tým domácích vpadla ze střely Jakuba Holoveje.
06:38
Macura rozehrává z rohu a domácí útočí ze všech možných míst.
05:38
Domácí tým vede o skvělý gól a to však chtějí hosté vyrovnat.
04:29
Hostům se málem povedlo vystřelit na brankáře domácího týmu, ale Macura střelu zblokoval.
03:45
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Schneider bez asistence (1:0).
03:02
Holovej Jakub blokuje střelu hostů a tím pro svůj tým získává míček.
02:11
František Kubík málem proměnil druhou střelu týmu domácích, ale brankář hostů ji chytil.
01:36
První útok předvádí tým domácích, který bohužel ztrácí míček.
00:58
Utkání začalo a domácí tým si po minutce vybojoval vedení na míčku.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Michal Derevlanyj, Jakub Žiška, Adam Šroubek, Tomáš Jančík
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U21: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Matyáš Müller, Josef Huňat, Martin Peksa, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek