2:4
5:1
- : -

Z.F.K. Petrovice - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:6
16. Marek Šmída, 25. Jakub Češek, 30. Petr Horák, 42. Lukáš Homola, 42. Ondřej Firda, 45. Ondřej Firda, 54. Ondřej Firda, 60. Jakub Češek - 15. Michal Pražák, 27. Jan Novotný, 28. Jiří Lebeda, 31. Patrik Chládek, 38. Matěj Netrefa, 45. Jan Novotný; rozhodčí: Pavel Hála - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Maláč 35 - Martin Petr 26; po třetinách: 1:1, 2:4, 5:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Petrovice 13 Kunratice 12.
59:59
59:59
59:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Jakub Češek bez asistence (8:6).
57:19
Balónek ted doslova uvízl Maláčovi v kalhotech.
55:50
Přečíslení domácích tři na dva nevyužil Horák,který bohužel minul bránu.
54:50
Petr te'd musel zachranovat nepříjemnou akci.
53:50
Šmída držel balónek a snažil se uklidnit hru. No pět sekund na to se mu podařilo nahrát soupeři a byl z toho málem gól.
53:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Filip Žák (7:6).
53:13
Novotný mohl střílet z poloviny, míček ale nějak zapomněl za sebou.
51:30
Jak jsem psala již v předchozích dvou třetinách stále se hraje ve vysokém tempu.
51:01
Firda zastavil útok hostů v pohybu a běžel sám na bránu, skóre se mu ale navýšit nepovedlo.
50:00
Chumel před domácí bránou- míček lítal ze strany na stranu a prekérní situaci nakonec vyřešil Chvastek výhozem.
49:46
Homola se snažil nahrát Notovi, tomu se však nepodařilo zpracova a míček tak končí u hostů.
48:33
Žák teď sám obešel většinu obrany hostu a vystřelil.
47:30
Dolečkova nahrávka přes celé hřiště konči na hrudi Heisera.
46:42
Chládek nahrál Horákovi, tomu se ale bohužel nepovedlo skákavý míček zpracovat.
46:37
Nota přestřelil Petra.
45:01
Nestíhám psát ani polovinu věcí co se na hřišti dějí, hra je dneka opravdu z jedné strany na druhou.
44:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (6:6).
44:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Martin Fenik (5:6).
43:23
První střela přesilovky trefule Lazóka.
43:03
Vyloučen hráč Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:45
Jirásek rychlou střelou prozkoušel Maláče.
42:02
Horák z otočky málem překonal Petra, ten ale nakonec zachytil balónek nohama.
41:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jakub Češek (5:5).
41:46
A máme srovnáno!
41:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Lukáš Homola, asistoval Petr Horák (4:5).
40:12
Vyloučen hráč David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:01
Poslední buly opět pro domácí.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině: Petrovice-9 Kunratice-15.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:16
Žák přestřeluje bránu.
37:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Netrefa bez asistence (3:5).
37:11
Domácí mají jednu rozehrávku z rohu za druhou, teď už ji jenom využít.
36:01
Heiser prokličkoval mezi obránci a trefil Petra přímo do hrudi.
34:09
Nota připravol soupeře o míček a běžel v přečíslení na Petra, ten ale vyráží.
33:44
Hra je i v druhé třetině velmi rychlá a aktivní, oba týmy mají šance i zaváhání.
33:22
I na straně domácích ted zazvonila tyč.
30:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Otakar Prášek (3:4).
30:10
Velká hrubka domácí obrany vedla k dalšímu gólu hostů, ti totiž nechali Chládka úplně samotného před bránou a když si ho našla Práškova nahrávka, neměl  žádný problém zakončovat.
29:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Dominik Chvastek (3:3).
27:53
Maláč musel řešit zase další prekérní situaci. Heiser zaváhal před bránou, nahrál soupeři a ten měl velkou šanci navýšit.
27:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Adam Kulík (2:3).
27:02
Hosté kombinují před domácí bránou.
26:38
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
26:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný bez asistence (2:2).
26:20
A začínáme opět od nuly.
25:55
Krásná akce domácích skončila střelou Žáka.
25:00
Nota si zahrál fotbal a vykopl míček z tlačenice před svou bránou.
24:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Jakub Češek, asistoval Ondřej Firda (2:1).
23:19
Chvastkova silná střela se odrazila od obránců a našla si cestu až na čepel Horáka, který ji krásně trefil ještě za letu. Bohužel ale minul bránu.
21:48
Češek úplně sám před Petrem. Překonat se mu ho ale bohužel nepodařilo.
21:06
Chládek utekl domácí obraně a měl šanci zakončovat, Maláč ale na poslední chvíli vyrazil míček nohama.
20:01
I druhé buly vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Petrovice-11 Kunratice-14.
19:19
Další nebezpečnou situaci před domácí bránou nakonec vyrazil Maláč.
18:25
Pražák stál opět sám před domácí bránou, tentokrát se ale do míčku netrefil.
17:43
Homola ted doslova okradl Lebedu o balónek uprostřed akce hostů.
16:09
Nebezpečný skákavý míček před domácí bránou skončil pod kontrolou obránců.
15:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Šmída z trestného střílení (1:1).
15:13
Domácí pojedou nájezd.
14:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Patrik Chládek (0:1).
14:26
Hosté otevírají skóre zápasu.
13:50
Kulík sám na gólmana, Maláč chytá.
12:43
Lebeda se ocitl sám před Maláčem, nikdo z jeho spoluhráču mu ale nebyl schopen přihrát.
11:51
Fenik využil mezery v domácí obraně a trefil Maláče přímo do hrudi.
10:55
Chládek si povodil míček a snažil se překonat Maláče, ten ale chytá.
09:58
Lebeda dorážel těsně před bránou a přestřelil.
08:26
Další domácí rozehrávka z rohu, tentokrát kombinace Firda-Češek, skončila opět u hostující obrany.
07:46
Střela z rozehrávky Chvastek- Horák trefila pouze hostující obranu.
06:49
Zatím se hraje ve vysokém tempu a oba týmy mají gólové šance.
06:00
Firda ambiciózní střelou z boku málem otevřel skóre, bohužel hosty zachránila tyč brány.
04:46
První těžká situace pro maláče, kdy jen tak tak vyrazil střelu Novotného a následně i dorážku Kulíka.
04:00
Další šance domácích: tentokrát Nota skoro překonal Petra střelou do šibenice.
02:34
Gólma Petr už si také šáhl na míček, jednoduchou střelu po zemi bez problémů chytil.
01:49
První střeleckou akci zápasu si připisuje Haiser, který po nahrávce před bránu lehce přestřelil.
00:45
Na míček už si stihli šáhnout oba týmy, zatím ale bez akce na bránu.
00:10
První buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: David Jirásek, Marek Šmíd, Jan Novotný, Jiří Lebeda, Adam Kulík
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Jakub Nota, Marcel Lázók, Lukáš Homola, Petr Horák, Dominik Chvastek