4:0
- : -
FBC Liberec

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 6:7
19. Martin Hanuš, 26. Jakub Vysoký, 31. Jakub Langpaul, 32. Adam Kašpar, 37. David Špaček, 45. Jan Majer - 5. Petr Kukla, 19. Tomáš Horan, 22. Ondřej Vyvial, 22. Bartoloměj Smolka, 25. Ondřej Vyvial, 25. Lukáš Dolejš, 27. Bartoloměj Smolka; rozhodčí: David Vosála - Jan Dlouhý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Richter 14 - Oliver Sýkora 12; po třetinách: 0:1, 2:6, 4:0;
45:00
Střely po třetí třetině: Náchod: 8 ; Liberec: 5
45:00
Střely celkem: Náchod: 18 ; Liberec: 21
45:00
44:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Majer, asistoval David Špaček (6:7).
39:28
Vyloučen hráč Michal Šedivý družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra mezi nohama.
36:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Eduard Vlach (5:7).
31:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Adam Kašpar bez asistence (4:7).
30:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Langpaul, asistoval Jakub Vysoký (3:7).
30:00
30:00
Střely po druhé třetině: Náchod: 7 ; Liberec: 9
30:00
26:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Tomáš Čermák (2:7).
25:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Špaček (2:6).
24:48
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Dolejš, asistoval Petr Kukla (1:6).
24:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Bartoloměj Smolka (1:5).
21:45
21:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Adam Stýblo (1:3).
18:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Hanuš, asistoval Jakub Langpaul (1:2).
18:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Horan, asistoval Štěpán Smejkal (0:2).
15:00
15:00
Střely po první třetině: Náchod: 3 ; Liberec: 7
15:00
04:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kukla, asistoval Ondřej Čumpelík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Jan Dlouhý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Tomáš Čermák, Ondřej Cejnar, Richard Malý, Bartoloměj Smolka, Ondřej Vyvial
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Martin Hanuš, Jakub Jireček, Antonín Donaj, Jiří Jebavý, Adam Jakubský