2:1
- : -
FbC Plzeň B

FBC ROKYCANY - FbC Plzeň B 4:2
18. Vladimír Karel, 22. Vladimír Karel, 30. Filip Váně, 36. Ondřej Mašek - 2. Martin Kastner, 25. Richard Nový; rozhodčí: Patrik Hrubý - Stanislav Čechal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Svoboda 14 - Jakub Balák 15; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:1;
36:00
35:09
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Ondřej Mašek, asistoval Vladimír Karel (4:2).
34:35
Timeout FbC Plzeň B
29:47
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Filip Váně, asistoval Antonín Šponar (3:2).
24:53
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Richard Nový, asistoval Michael Švarc (2:2).
24:00
24:00
21:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vladimír Karel, asistoval Petr Pařízek (2:1).
17:07
12:00
12:00
Po první části zatím Rokycany tahají za kratší konec, věřme, že se ve druhé třetině zlepší.
12:00
09:07
Vyloučen hráč Petr Pařízek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:45
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil Martin Kastner, asistoval David Smrčka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Hrubý a Stanislav Čechal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň B: brankář: Jakub Balák; hráči v poli: Jan Řeřicha, Michael Švarc, Martin Kastner, Vojtěch Němeček, Martin Benedikt