4:2
3:0
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - FBC DDM Kati Kadaň 9:5
6. Jiří Ulke, 7. Jan Urban, 18. Matyáš Dvorský, 22. Jakub Adam, 24. Denis Pilař, 29. Tomáš Urban, 41. Aleš Pleskač, 43. Tomáš Urban, 44. Matyáš Dvorský - 5. Daniel Beníšek, 14. Vojtěch Diepold, 14. Daniel Tattermusch, 20. Petr Švec, 28. Jakub Lučan; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Klán ? - Jan Šimko ?; po třetinách: 2:3, 4:2, 3:0;
43:30
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matyáš Dvorský bez asistence (9:5).
42:36
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
42:36
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Tomáš Urban bez asistence (8:5).
40:12
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Aleš Pleskač, asistoval Tomáš Urban (7:5).
31:41
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Vojtěch Grohol.
31:21
Vyloučen hráč Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:09
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Tomáš Urban, asistoval Denis Pilař (6:5).
27:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Lučan, asistoval Vojtěch Diepold (5:5).
23:35
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Denis Pilař, asistoval Tomáš Urban (5:4).
21:10
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Jakub Adam, asistoval Tomáš Urban (4:4).
19:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Švec bez asistence (3:4).
17:41
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matyáš Dvorský, asistoval Tomáš Urban (3:3).
17:12
Vyloučen hráč Jan Urban družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
14:50
Vyloučen hráč Vladimír Michal družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
13:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Vojtěch Grohol (2:3).
13:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vojtěch Diepold, asistoval Jakub Lučan (2:2).
06:36
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Jan Urban, asistoval Matyáš Dvorský (2:1).
05:09
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Jiří Ulke, asistoval Aleš Pleskač (1:1).
04:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Beníšek, asistoval Adam Zavičák (0:1).
00:20
Vyloučen hráč Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Šimko; hráči v poli: Lukáš Lukavec, Martin Koukl, Daniel Tattermusch, Samuel Synek, Vojtěch Grohol