3:4
2:1
- : -

Pacovští Honzíci - FBC Spartak Kaplice 5:8
27. Andrej Janda, 27. Lukáš Janura, 32. Matěj Doubek, 44. Ondřej Vachta, 57. Matěj Doubek - 17. Jan Völfl, 18. Michal Forst, 20. Jan Völfl, 25. Michal Forst, 26. Daniel Sedlák, 28. Jan Völfl, 38. David Dvořáček, 55. Michal Forst; rozhodčí: Václav Paletář - Lukáš Teska; vyloučení: 4:6; využití: 2:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Miroslav Bouška 11, Jan Máca 21 - Dominik Štěpánek 12; po třetinách: 0:3, 3:4, 2:1;
60:00
střely domácích: 8
60:00
střely hosté: 13
60:00
vyjádření trenéra hostů: už jsme moc potřebovali bodovat, což se nám podařilo. Ale víme, že v přípravy na další zápasy nás stále čeká spousta práce. Děkuji soupeři za pohodový a klidný zápas
60:00
Vyjádření trenéra domácích: V naší přesilovce jsme dvakrát inkasovali a už to byl z naší strany jen zmar. Hosté nás přehráli pohybem a nadšením a zaslouženě vyhráli. My musíme radikálně hodně věcí změnit, jinak jsme v divizi letos naposledy.
60:00
59:02
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
57:22
Vyloučen hráč Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:43
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Jan Tomšů (5:8).
56:41
Vyloučen hráč František Dvořák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání.
54:11
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Michal Forst, asistoval Tomáš Kadlec (4:8).
52:50
Vyloučen hráč Zdeněk Kounek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
46:24
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
43:04
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Vachta, asistoval Miroslav Bouška (4:7).
39:05
Vyloučen hráč Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:43
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil David Dvořáček, asistoval Radek Hajsák (3:7).
32:29
Vyloučen hráč Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek z trestného střílení (3:6).
27:44
27:05
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jan Völfl bez asistence (2:6).
26:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Lukáš Janura, asistoval Jan Tomšů (2:5).
26:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Andrej Janda, asistoval Matěj Doubek (1:5).
25:53
Vyloučen hráč David Dvořáček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:16
Timeout Pacovští Honzíci
25:16
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Daniel Sedlák, asistoval David Dvořáček (0:5).
24:46
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Michal Forst, asistoval František Dvořák (0:4).