0:1
2:3
- : -

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:6
17. Martin Šindelář, 19. Martin Čermák, 57. Ondřej Němeček, 58. Bohumil Piskáček - 3. Jiří Besta, 10. Rostislav Gattnar, 35. Rostislav Gattnar, 47. Jakub Hubálek, 56. Matyáš Šindler, 58. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 359; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 10 - Lukáš Souček 14; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:3;
60:02
Děkuji všem za pozornost a těším se někdy příště opět napočtenou.
60:01
Počet střel ve třetí třetině: Tatran 5 - Vítkovice 6
60:01
Celkový počet střel: Tatran 18 - Vítkovice 16
60:00
59:59
Tatranská vítězná šňůra končí na hokejkách Vítkovic.
59:45
M. Gattnar pohrdl prázdnou brankou.
58:50
Besta podržel Součka.
58:28
Jurco se teď hodně naběhá na střídačku a zpět.
57:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Matejčík (4:6).
57:35
Zatímco oba týmy v průběhu hry s góly spíše vyčkávaly, teď se nám s nimi roztrhl pytel.
57:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Bohumil Piskáček, asistoval Ondřej Němeček (4:5).
57:27
Piskáček taktéž využívá hru v šesti.
57:08
Tatran opět v šesti.
56:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Matěj Havlas (3:5).
56:44
Němeček využil kratičkou hru v šesti.
55:52
Tatran v šesti.
55:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (2:5).
55:48
Usnadněnou práci měl Nehera, když zavěšoval do opuštěné klece.
55:16
Jurco zmenšením úhlu vyblokoval Delonga.
54:13
Šindelář už při hře 5 na 5 trefil boční síť.
53:23
Vítkovice šetří vteřiny svého oslabení za brankou Jurca.
52:50
Šimkův oblouček by Souček pravděpodobně dokázal na boku vykopnout ze vzduchu.
52:11
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
52:11
Besta blokoval hokejku protihráči, za což si vykoledoval dvě minuty na trestné.
52:08
Čermákovu dorážku stihnul Souček zablokovat na boku.
51:27
Šindelář zasekávačkou o pár centimetrů netrefil tyčku.
50:11
PIskáček pozapomněl míček za sebou, naštěstí se stihnul vrátit jeden z jeho spoluhráčů a uhasit minelu.
48:27
Čermák trefil hruď Součka.
47:45
Jurco vychytal krosovku.
47:17
Na dnešní zápas si našlo cestu 359 diváků, děkujeme!
46:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (2:4).
46:12
Hubálek se prosazuje v přesilovce.
45:44
Domácí lavička reklamuje faul, rozhodčí ale situaci viděli jinak.
45:22
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
45:22
Havlas se provinil sekerou.
44:35
Tatran teď trochu podřadil, že by strategie?
43:25
Kučera přihrál protihráči.
41:34
Spousta střel ani nedoputuje ke gólmanům, obrany si dnes užívají plný zápřah.
40:01
Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době vyhrály Vítkovice.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 6 - Vítkovice 4
40:00
39:59
Se sirénou se Jurco ještě natáhnul pro míček, ale další akce musíme nechat na příští třetinu.
39:42
Souček uklidňuje hru.
38:57
Bräuerova střela skončila na Jurcových nohách.
37:40
Matejčík vysoko napadá rozehrávku domácích a znepříjemňuje jim život na hřišti.
36:37
Šimek jen do boční sítě branky.
35:56
Střela přeskočila nohu Jurca, naštěstí pro Tatran pak míček odplachtil do rohu.
34:15
34:15
R. Gattnar nakračuje k hattricku a dostává Vítkovice do vedení.
33:57
Sidunov si nevyšlápnul na Jurca.
32:33
Mühlfait trefuje Součka.
30:33
Zakleknutá obrana Vítkovic nedala šanci Němečkovi propasírovat balonek k Součkovi.
29:56
Šindler skončil na zdi z červenočerných obránců.
28:36
Souček teď zažíval krušné chvíle, míček ale doputoval do autu a mají jej k dispozici hosté.
28:05
Střelu R. Gattnara vypíchnul Jurco mimo branku.
27:35
Nehera byl na krosu u míčku pozdě, jinak by měl poměrně dobrou příležitost zavěsit.
26:23
Brautferger trefil připravené ruce Součka.
25:23
Oba týmy nechtějí udělat chybu, zároveň se plnými silami snaží o to strhnout vedení na svou stranu.
22:43
Jurco opět velmi vyjetý v zákroku, zase s bolestivou újmou; Besta skončil v (sebou) rozpojeném mantinelu. Oba jsou v pořádku.
20:24
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:24
Delong oslabuje svůj tým za sekeru. Uvidíme, jestli Tatran dokáže zužitkovat přesilovku.
20:01
Druhou třetinu si na míčku vybojoval Tatran.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Vítkovice 6
20:00
19:59
První třetinu končíme za nerozhodnutého stavu 2:2, do druhé tedy jedeme "od nuly".
18:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Čermák, asistoval Martin Šindelář (2:2).
18:57
Horký brambor vyskočil Součkovi z dlaní rovnou do branky, autor střely i asistent jsou shodní s prvním počinem Tatranu - Čermák/Šindelář.
18:20
Jurco lapá Delongovu dělovku.
16:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Čermák (1:2).
16:08
Čermák odmazává nulu na Součkově štítu a rozradostňuje domácí fanoušky.
15:35
Němeček rychlou změnou směru posadil Delonga na zem.
14:46
Besta prolítnul celé hřiště.
12:56
Čermákovi nesedla přihrávka na patku čepele, čímž skončila zajímavá akce Tatranu.
11:57
Sidunov za branku Jurca.
11:42
Tatran se snaží najít recept na hosty, ale zatím vidíme jen spousty hry nahoru a dolů.
09:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (0:2).
09:38
Již několikrát zmiňovaný R. Gattnar se tentokrát prosazuje a zvyšuje náskok Vítkovic už na dva góly.
09:19
Souček bez problémů brání.
08:50
Eliáš ztratil míček, Jurco se bezhlavě vrhl pod nohy vítkovického hráče, a zřejmě utržil nějaký kopanec po nárazu. Už je ale na nohách a připraven do další práce v brankovišti.
08:17
Jurco drží svůj tým.
06:42
R. Gattnar mířil na delší tyčku, ale míček zamířil do rohu.
05:18
Všechny střešovické akademie se starají o výbornou atmosféru v hale.
04:07
Kreysovi míček odskočil od čepele.
02:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Adam Delong (0:1).
02:56
Besta otevírá gólový účet dnešního zápasu, Tatran po necelých třech minutách zápasu ztrácí 0:1.
02:30
Kolísko promarnil šanci trefit prázdnou branku.
01:40
R: Gattnar pálil mezi nohy Jurca, tam ale bylo zavřeno.
00:20
První střelu utkání měl Delong, ale minul branku.
00:01
První buly utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jiří Besta, Martin Nehera, Martin Gattnar, Adam Delong, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Martin Pánek, Filip Eliáš, Ondřej Němeček, Matěj Havlas, David Šimek
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za několik minut odehraje 10. kolo florbalové Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Na programu je také přestávkový Souboj Akademie Tatranu, takže se můžeme těšit na spoustu sportovních i fandících výkonů.
00:00
Domácí Tatran drží devítizápasovou neporazitelnost a s 27 body vládne tabulce Superligy. Hosté z Vítkovic po devíti odehraných zápasech mají na kontě 21 bodů a jen o lepší poměr +/- jsou třetí před čtvrtými Bohemians. Jak Tatran, tak Vítkovice mají 78 nastřílených branek, takže v dnešním zápase můžeme očekávat drama i vysoký příděl gólů.
00:00
Do zahájení zbývá posledních pár minut, a tak vám již klasicky popřeju příjemnou zábavu, ať už přímo v hale, nebo u online/video přenosu.