3:6
0:5
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:13
7. Filip Štědrý, 25. Patrik Med, 35. Jiří Sloup, 36. Pavel Šimeček - 9. Marek Korych, 12. Jakub Bína, 28. Patrik Suchánek, 28. Tadeáš Chroust, 29. Jiří Curney, 33. Daniel Šebek, 34. Jiří Curney, 36. Jiří Curney, 41. Matěj Pěnička, 42. Tadeáš Chroust, 53. Marek Korych, 55. Jan Zoufalý, 58. Jiří Curney; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 259; zásahy brankářů: Jiří Cisler 16, Daniel Dolák 17 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 1:2, 3:6, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostů (Petr Novotný): Myslím, že výborně uspořádáné utkáni od domácího klubu. Celých 60 minut výborná atmosféra. Soupeř celou akci podpořil výborným výkonem. Myslím, že i my jsme si toto utkání v atmosféře užili a taková akce v rámci Poháru Českého florbalu má určitě smysl. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Skoro půl zápasu jsme se drželi výsledkově. Mám radost, že jsme to tak dlouho vydrželi a měli jsme vidinu úspěchu. Samozřejmě kvalita soupeře se prokázala a pro nás to byla super konfrontace a zkušenost. Jsme rádi, že k nám dorazila zrovna Mladá Boleslav. Hráči i fantastičtí diváci si zápas užili! Děkujeme za podporu a soupeřům za zápas!
60:00
59:00
Utkání se dohrává v klidu a běží poslední minuta třetí třetiny.
57:20
Jiří Curney nemá dost a Plzni střílí svůj čtvrtý gól v tomto utkání, stav utkání 13:4.
57:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tadeáš Chroust (4:13).
57:00
V hledišti koluje mexická vlna, diváci i přes nepříznivý stav utkání ženou svůj tým kupředu.
55:20
Plzni se vymstilo promrhání šance a Boleslav udeřia z breaku.
54:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Matěj Pěnička (4:12).
54:10
Kuhajda se snaží narušit rozehrávku Mladé Boleslavi důkladným napadáním.
52:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Seibert (4:11).
52:24
Rozehrávky Plzně se ujal Jakub Mikolášek.
52:10
Pěnička přestřeluje bránu.
49:02
Dolák se znova vyznamenal! Tentokrát předvedl skvělý zákrok po střele Pěničky.
48:01
Dolák předvádí bravurní zákrok.
46:15
Plzeň rozehrává od své brány.
46:00
Dnešní utkání přímo v hale sleduje 259 diváků.
44:22
Plzeň si zahraje přesilovou hru po faulu Martina Tokoše.
44:20
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:12
Hynek Mošna je výrazně nespokojen s výrokem jednoho ze sudí, jenž písknul faul, který spáchal.
41:54
Boleslav převzala kontrolu nad zápasem, o čemž hovoří další vstřelený gól.
41:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (4:10).
40:30
Matěj Pěnička skóruje po 27 vteřinách od začátku třetí třetiny.
40:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Milan Tomašík (4:9).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:12 Předvýběr.CZ Florbal MB
40:00
39:03
Konrady po skvělém obranném zákroku zahrál vysokou holí a rozhodčí ho posílá na trestnou lavici.
39:02
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:03
Matěj Pěnička bežel sám na Doláka, ale trestuhodně mijí bránu.
35:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (4:8).
35:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Patrik Suchánek (3:8).
35:12
Jiří Curney kompletuje hattrick v 36 minutě zápasu.
35:07
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:20
Plzeň předvedla skvělou akci po které skóruje a snižuje na 3:7 z jejího pohledu.
34:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Pavel Šimeček (3:7).
34:06
Jirka Curney střílí svůj druhý gól v dnešním zápase a stav utkání je 7:2.
33:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Matěj Pěnička (2:7).
32:14
Mezi střelce dnešního zápasu se přidává Daniel Šebek, který mění stav uktání na 6:2.
32:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (2:6).
31:20
Plzeň hraje aktivně a chce s výsledkem ještě něco udělat, času má dost.
28:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Miroslav Fořt (2:5).
28:45
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Dolák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
28:40
Cisler výtečným zákrokem likviduje střelecký pokus Mladé Boleslavi.
27:48
Boleslav přidává další branku a vede 4:2
27:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Marek Korych (2:4).
27:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Patrik Suchánek, asistoval Milan Tomašík (2:3).
27:36
Tentokrát se Suchánek nemýlil a mění stav utkání na 3:2
27:24
Suchánkova střela při přesilovce končí vysoko nad bránou Plzně.
25:55
Plzeň jde do čtyř po faulu Šimečka.
25:53
Vyloučen hráč Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:10
Patrik Med dokázal přetavit tlak Plzně na gól, stav utkání 2:2
24:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med bez asistence (2:2).
22:13
Plzeň je v prvních dvou minutách druhé třetiny aktivnější celkem.
14:54
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:14
Cisler předvádí dobrý zákrok proti střele mladoboleslavských.
11:16
Bína využil výhodu hry v šesti při podmíněném trestu jednoho z hráčů Slavie.
11:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Patrik Suchánek (1:2).
09:32
Diváci vytváří skvělou atmosféru.
08:46
Med předvádí obranný blok.
08:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Ondřej Pužman (1:1).
08:02
Pavel Korych mění stav utkání na 1:1
07:26
Milan Tomašík nahrával před bránu, ale jeho přihrávku nikdo za záda Cislera nedostal.
06:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Jan Žák (1:0).
06:01
První branku zápasu vstřelil po hezké kombinaci Filip Štědrý.
05:45
Šebek byl faulován před brankou Plzně.
04:23
Bína minul bránu.
03:25
Boleslav tlačí svého soupeře na jejich polovině.
02:43
Pěnička promarnil první větší šanci zápasu.
01:32
Porazil ztratil míček ve středu hřiště.
00:01
Úvodní buli vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Zoufalý, Miroslav Fořt, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup