0:2
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FLORBAL LITOMYŠL 2:8
31. Patrik Winter, 38. Jiří Jebavý - 4. Tomáš Nykl, 7. Ondřej Hegr, 13. Tomáš Nykl, 29. Lukáš Jireček, 30. Jan Majtner, 33. Ondřej Ryšavý, 34. Jan Majtner, 42. Daniel Novotný; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Fröde 17 - Jan Kyselý 20; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:3;
45:00
41:45
Vyloučen hráč Ondřej Ryšavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
41:45
A nepěkný komentář i ze strany Litomyšle.
41:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný, asistoval René Hora (2:8).
37:37
Vyloučen hráč Antonín Vančák družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
37:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Jan Prouza (2:7).
33:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Hegr (1:7).
32:26
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Ryšavý bez asistence (1:6).
31:56
Vyloučen hráč Lukáš Venclík družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:56
Náchodští vypustili nevybíravá slova na adresu Radka Hrdličky, rozhodčího dnešního utkání.
31:49
Hráč Litomyšle selhal v situaci sám na golmana.
30:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Patrik Winter, asistoval Pavel Misinský (1:5).
28:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Lukáš Jireček, asistoval Ondřej Ryšavý (0:4).
26:40
Před koncem druhé třetiny se nám začínají na hřišti vířit emoce.
26:07
Náchod začíná lehce vyrovnávat hru.
24:06
Vyloučen hráč Lukáš Jireček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:06
Vedle nás si sednul hráč číslo 12 z  týmu Litomyšle, kterého rozhodčí poslal na dvojku za nadzvedávání hokejky.
23:55
Náchod hraje takticky a snaží se dostat do útočného pásma.
23:05
V dnešním zápase je zatím více na míčku tým z Pardubického kraje.
19:25
Vyloučen hráč Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:25
V čase 4:25 došlo k vyloučení hráče 11, který svou hokejkou oslabil tým na dvě minuty.
15:00
15:00
12:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Nykl bez asistence (0:3).
06:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Petr Barcal (0:2).
03:03
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Nykl, asistoval René Hora (0:1).