5:3
5:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBK Kobra Tatran Hostinné 13:7
1. Pavel Krejsa, 13. Ondřej Hegr, 15. Ondřej Pakosta, 20. Ondřej Hegr, 23. Petr Barcal, 23. Jan Majtner, 25. Tomáš Nykl, 29. Pavel Krejsa, 32. Ondřej Hegr, 35. Ondřej Ryšavý, 39. Ondřej Ryšavý, 43. Tomáš Nykl, 44. Jan Majtner - 4. Lukáš Turek, 12. Ondřej Holba, 24. Lukáš Turek, 27. Lukáš Turek, 30. Lukáš Turek, 40. Šimon Shon, 44. Šimon Shon; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Kyselý 11 - Jakub Skalický 12; po třetinách: 3:2, 5:3, 5:2;
45:00
44:24
Do zápisu o utkání se nakonec zapíše i Roman Le Trung, ale negativním způsobem.
44:23
Vyloučen hráč Trung Le družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za bránění ve hře.
43:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Ondřej Hegr (13:7).
43:25
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Ondřej Holba (12:7).
42:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Nykl, asistoval Daniel Novotný (12:6).
39:14
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Lukáš Turek (11:6).
38:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Lukáš Jireček (11:5).
34:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Dominik Novák (10:5).
31:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr, asistoval Tomáš Nykl (9:5).
30:00
30:00
29:45
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek bez asistence (8:5).
28:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Dominik Novák (8:4).
26:44
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Jakub Novotný (7:4).
26:44
Gratulujeme k hattricku "zraněnému" Lukáši Turkovi.
24:29
Vyloučen hráč Lukáš Jireček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
24:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Nykl bez asistence (7:3).
23:17
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Lukáš Turek, asistoval Šimon Shon (6:3).
22:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval René Hora (6:2).
22:21
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Petr Barcal, asistoval Lukáš Jireček (5:2).
19:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr bez asistence (4:2).
15:00
15:00
14:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Dominik Novák (3:2).
12:39
Stejně tak se podruhé zapisuje i Ondřej Hegr, ten však poctivě odehrál i předchozí zápas.
12:38
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Hegr bez asistence (2:2).
11:44
Lukyn Turek se na tento zápas zázračně uzdravil a kromě výborného vedení týmu po trenérské stránce se podruhé zapisuje do listiny kanadského bodování.
11:43
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Holba, asistoval Lukáš Turek (1:2).
03:27
00:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Ondřej Hegr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Jakub Skalický; hráči v poli: David Weishaupt, Trung Le, Šimon Karlík, Michal Novák, Hynek Nývlt