2:2
2:0
- : -

Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB 4:3
18. Monika Škorpová, 30. Kristina Zlatníková, 37. Hana Chaloupková, 39. Kristina Zlatníková - 9. Petra Beránková, 17. Barbora Doležálková, 26. Monika Žapková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 16 - Adéla Malkusová 21; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:0;
45:00
Střely ve třetí třetině Start - 7, Boleslav - 6.
45:00
44:33
Kunratice drží balónek a Boleslavi se tak nedaří dostat domácí pod tlak.
43:31
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
43:31
Hostující tým si vybírá timeout a můžeme očekávat, že se pokusí o hru v 6 hráčkách.
43:10
Kunratice teď drží Boleslav v tlaku na jejich polovině.
42:20
Hra se přelévá ze strany na sranu.
40:20
Trestné střílení družstva Start98 Kunratice neproměnil Monika Škorpová.
40:20
Škorpová neproměnuje trestné střílení a nezvyšuje tak stav utkání, takže můžeme očekávat drama do poslední minuty.
38:02
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (4:3).
38:02
Zlatníková přecejen skóruje do branky hostujících.
37:51
Zlatníkové přeskočila nahrávka od Křečkové čepel.
37:09
Škorpová vyslala dělovku na bránu hostů, ta se ovšem nepříznivě stočila a nakonec skončila nad brankou Malkusové.
36:08
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Kateřina Kovaříková (3:3).
36:08
Domácí vyrovnávají stav utkání.
35:11
Doležálková se v souboji se Špačkovou kácí k zemi a vypadá to na lehčí zranění kotníku, snad bude v pořádku.
34:13
Rozhodčí si zavolal kapitánku Vejvodou po tvrdším zákroku uprostřed hřiště.
32:27
Domácí v plném počtu.
32:19
Zlatníková unikla obraně Boleslavi, bohužel její únik skončil v rohu hostů.
30:27
Vyloučen hráč Sabina Šnajberková družstva Start98 Kunratice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:27
A máme tu i první vyločení domácích.
30:00
30:00
Stav střel po druhé třetine Start - 11, Boleslav - 6.
30:00
29:09
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Monika Škorpová (2:3).
28:11
Kunratice teď zamkly Boleslav v jejich pásmu během přesiové hry, střela Vejvodové však sjela z čepele, a tak se musí pokoušet dál.
27:45
Vyloučen hráč Kateřina Kvapilová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:09
Domácí drží balónek a hrají bez gólmanky, protože rozhodčí signalizují že se bude vylučovat.
25:13
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:3).
25:13
Žapková natáhla z mantinelu u střídačky domácího týmu a její střela doplachtila až za záda Janglové.
25:00
Janatková znovu v prostoru velkého brankoviště domácích, tentokrát trefila brankovou konstrukci domácích.
24:10
Hráčky Boleslavi se teď snaží hru trochu zklidnit, protože byla posledních pár minut chaotická.
20:53
Kovaříková zprvní ze středu hříště pouze do gólmanky hostí.
19:35
Janatková opět důrazná na brankovišti domácích, stále bezúspěšně.
18:05
Hradcová teď mohla znovu poslat svůj tým do dvoubrankového náskoku, ale Mervartová její pokus zblokovala mimo hřiště.
17:28
Míčku se dotklo všech 5 hráček domácích a tato akce nakonec skončila gólem. Domácí tak snižují stav utkání na rozdíl jedné branky.
17:20
Branku družstva Start98 Kunratice vstřelil Monika Škorpová, asistoval Kristýna Vejvodová (1:2).
16:16
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Marcela Urbanová (0:2).
16:16
Doležálková natáhla zhruba na polovině hřiště a prostřeluje domácí gólmanku Janglovou.
15:27
Škorpová prověřila hostující gólmanku Malkusovou.
15:00
15:00
Střely po první třetine Start - 7, Boleslav - 7.
15:00
14:10
Chaloupková znovu dorážela tentokrát v polopádu.
13:40
Janatková dostala hit od jedné z obránkyň Startu, rozhodčí tento zákrok neposoudil jako faul a hraje se dál.
12:30
Křečková teď krosem před bránu hledala některou ze svých spoluhráček, avšak nikdo se v tomto prostoru nenacházel.
11:23
Kapitánka domácích Vejvodová teď hezkým lobíkem vyslala svojí spoluhráčku Kovaříkovou, té bouhžel míček utekl a dostihla ho až v rohu.
10:45
Prozatím je utkání z obou stran poměrně opatrné, čemuž nasvědčuje i zatím pouze jednobrankový rozdíl ve skóre
08:39
První gól dnešního utkání střílí tým hostí.
08:26
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Alena Machačová (0:1).
06:33
Teď první větší šance domácích, bohužel pro ně z dorážky Chaloupkové nebyl gól.
02:45
Ve velké šanci teď hostující Janatková, balónek jí však přeskočil florbalku.
00:49
Hned v první minutě vidíme první zranění. Hostující hráčka s číslem 33 se drží za hlavu, ale naštěstí odchází po svých na střídačku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Barbora Pelcová, Alena Machačová, Kateřina Kvapilová, Petra Beránková, Karolína Janatková
00:00
Line-up domácích Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Sabina Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Hana Chaloupková, Monika Škorpová