5:3
- : -
TJ Kobylisy

Kralupy Wolves - TJ Kobylisy 11:9
4. Jakub Manek, 5. Kristián Malík, 10. Jiří Horský, 12. Kristián Malík, 36. Kristián Malík, 39. Petr Husťák, 46. Daniel Štefl, 48. Kristián Malík, 51. Daniel Štefl, 52. Petr Husťák, 60. Daniel Štefl - 15. Radek Šindelář, 19. Šimon Paldus, 20. Radek Šindelář, 27. Radek Šindelář, 27. Radek Šindelář, 30. Jan Hrdlička, 53. Radek Šindelář, 56. Radek Šindelář, 60. Šimon Paldus; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 6:6 + Boris Nouzák OS + Daniel Havlíček OS; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: David Kozel 14 - Marek Paleček 10, Ondřej Kudrnáč 2; po třetinách: 4:3, 2:3, 5:3;
60:00
59:59
A Kralupy vítězííí!!
59:59
Střely ve třetí třetině: Kralupy 8 x Kobylisy 7
59:59
Komentář trenéra hostů: Po nevydařeném začátku utkání, plném individuálních chyb, jsme se dokázali vrátit do zápasu. Vedení jsem si ovšem opět nechali utéct vlastní nedůsledností, nedůrazem a laksním přístupem k hráčům soupeře. V soupeřově týmu se ukázalo pár dobrých individualit a nám opět neladila koncovka. Po velmi emotivním zápase tak pohár opoušítme. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí proti Spartě.
59:59
Komentář trenéra domácích: Do zápasu jsme vstoupili ve velkém nasazení, ale po našich individuálních chybách se soupeř dostal zpět do zápasu. V dalším průběhu zápasu jsme se už ale drželi své hry a dotáhli ho do vítězného konce. Chceme poděkovat divákům za skvělou podporu a soupeři za hezký souboj.
59:53
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Petr Vavřínek (11:9).
59:45
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
59:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Kristián Malík (11:8).
59:38
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
59:38
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva TJ Kobylisy - osobní trest.
59:38
Kralupy si drží míček a je to gooool!! Daniel Štefl potřetí!
59:00
Poslední minuta utkání!
58:32
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
58:32
Za velkých protestů si jde sednout na trestnou Šindelář.
58:22
Timeout TJ Kobylisy
57:32
David Kozel zachraňuje skoro jistou branku!
56:47
Bojovat se bude až do poslední vteřiny zápasu!
55:28
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář, asistoval Daniel Havlíček (10:8).
55:28
Znovu se prosazuje duo Šindelář-Havlíček.
55:05
Můžeme si všimnout ošetřeného kapitálna domácích na tribuně, Adama Kozla, jak fandí svým spoluhráčům! :)
54:37
Kobylisy opět zasahují kralupského hráče do obličeje. Tentokrát to je Petr Husťák. Naštěstí je vše v pořádku.
52:20
52:20
Vzápětí Kobylisy snižují náskok Kralup. Branku střílí opět Radek Šindelář, který klukům dnes pořádně zatápí.
51:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák bez asistence (10:6).
51:31
Kralupští získali míček na své polovině hřiště a utíkají 3 na samotného golmana!! Husťák se rozhodl to vzít na sebe a proměňuje v gól!!
50:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jan Suk (9:6).
50:38
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kudrnáč družstva TJ Kobylisy
50:38
Štefl střílí svůj druhý gól! Přidá i třetí??
50:22
Kozel maří další pokusy Kobylis!
49:58
Kobylisy se snaží odstavit Malíka.
49:42
Manek padá za soupeřovo brankou a je z toho rozehrávka pro Kralupy.
48:25
Kobyliský hráč po souboji s Horským odpadá.
48:04
Hra se opět zrychluje. Kobylisy chtějí dotáhnout.
47:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Petr Husťák (8:6).
47:42
Malík střílí další gól!!
46:58
Rozhodčí rozhoduje o rozehrávce pro Kobylisy ze středu velkého brankoviště po sekání. Před bránou jsou všichni. Míček se projel těsně před brankovou čarou a naštěstí končí mimo branku.
45:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Daniel Štefl, asistoval Petr Husťák (7:6).
45:31
Štefl doráží střelu Husťáka a posouvá Kralupy opět do vedení!!
44:44
Teď se zas snaží prostřelit golmana Kobylisy.
43:00
Kobylisy blokují pokusy Kralup.
42:14
...akorát je cítit větší napětí.
40:01
Máme tu třetí třetinu, scóre je vyrovnané.. jako by se hrálo od 0.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Kralupy 10 x Kobylisy 8
39:35
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
39:35
A Kralupy si zahrají další přesilovku!! Využijí tuto šanci, aby se znovu ujali vedení?
38:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Petr Husťák, asistoval Daniel Štefl (6:6).
38:25
Za Wolves vyrovnává Petr Husťák!! Daniel Štefl odvádí dnes skvělou práci, nahrál už na třetí gól!
37:10
Kralupy vytváří tlak. Je vidět, že chtějí vyrovnat!
36:25
Burian zaváhal a nevyužil šanci na vyrovnání, příště to vyjde!
35:05
35:05
Kristián Malík střílí svůj třetí gól a snižuje tak náskok Kobylis!!
34:50
Dnešní utkání sleduje 84 diváků. DĚKUJEME!
32:18
Kralupy v plném.
31:40
Malík vybíhá z roku, střelu měl ale zkusit dříve.
30:30
Konec osobního trestu pro Borise Nouzáka, který čeká, až ho rozhodčí nechají přeběhnout zpátky na střídačku.
30:18
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
30:18
Další vyloučení pro Kralupy. Svůj trest si odsedí také Jakub Manek.
29:34
Hraje se 5 na 5, jsme zvědaví, co domácí během timeoutu vymysleli za strategii. Doufáme, že vyjde. Fanoušci si žádají gól!
29:33
Timeout Kralupy Wolves
29:33
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Radek Šindelář (4:6).
28:32
Kobylisy v plném počtu.
28:21
Vyloučen hráč Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
28:21
Je tu další vyloučení na straně Kralup, Wolves budou hrát ve 3.
27:31
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
27:31
Opět budeme hrát 4 na 4. Na trestnou zamíří i hráč Kralup, Jan Řehák.
26:32
Vyloučen hráč Alexander McIntosh družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
26:32
Vyloučen hráč Kobylis, uvidíme jestli Kralupy využijí přesilovku ke srovnání.
26:14
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář, asistoval Šimon Paldus (4:5).
26:14
Stejná dvojice Šindelář-Paldus se prosazuje i o 6 vteřin později a dostává tak Kobylisy do vedení.
26:08
26:08
Šindelář využívá přesilovky a srovnává scóre.
25:00
Malík se ujímá míčku a kličkuje si po hřišti, kupuje Kralupům cené vteřiny.
24:40
24:20
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:20
Husťák vráží do protihráče a půjde si za to také sednout na trestnou. Uvidíme hru 4 na 4.
22:40
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za držení.
22:40
Přesilovku si teď zahrají Kralupy, uvidíme, zda-li ji využijí a opět navýší svůj náskok.
22:39
Šindelář tahá Malíka za dres, to vzbuzuje debatu mezi hráči a rozhodčími.
21:59
Carvan blokuje střelu z rozehrávky, nejspíš to byla pěkná šlupka.
21:23
Kralupy také v plných.
20:30
Kobylisy jsou v plném počtu, sledujeme hru 4 na 5.
20:01
A máme tu druhou třetinu, schválně, jestli bude tak napínavá, jako ta první.
20:01
Buly vyhrávají Kralupy a jsou na míčku.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině: Kralupy 12 x Kobylisy 8.
19:58
Nicméně poslední 2 minuty zápasu byly velmi dramatické. Pomalu jsem nestíhala zapisovat.
19:49
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Radek Šindelář bez asistence (4:3).
19:23
Vyloučen hráč Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
18:30
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus bez asistence (4:2).
18:30
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
18:30
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva TJ Kobylisy - osobní trest.
18:09
Rozhodčí si zápas hlídají.
16:45
Několik pokusů ze strany Kralup, bohužel neúspěšné. Na míčku Kobylisy, střela na branku, také neúspěšná. Na míčku opět Kralupy.
15:31
Kobylisy teď hrají aktivněji. Zkouší střelu z obrany, Kozel se ale nenechal zaskočit a míček vyráží.
14:32
14:32
Hra se přelila tam a zpátky, rychlá akce Kobylis a Šindelář otevírá scóre i pro Kobylisy.
14:22
Kobylisy hrají do těla, Husťák končí za mantinely.
14:09
Tempo se opět zvyšuje. Manek měl šanci, ale střílí mimo branku.
12:52
A pokračujeme.
12:51
Kobylisy zřejmě neumí unést průběh zápasu. Kapitán domácích Adam Kozel dostal loktem a má rozseklé obočí. Zápas je na chvíli přerušen z důvodu čištění hřiště.
12:41
Hra se začíná vyostřovat! Mantinely za brankou Kobylis padají k zemi.
11:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Kristián Malík, asistoval Daniel Štefl (4:0).
11:23
Wolves navyšují svůj náskok!! Malík má dneska svůj den, střílí další gól a opět mu asistoval Štefl!
09:07
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jiří Horský, asistoval Kristián Malík (3:0).
09:07
A máme tu další gól pro Kralupy! Gól trefil Horský po rychlé rozehrávce z rohu hřiště po asistenci Malíka!
08:29
Suk zkouší střelu z obrany, Paleček pohotově vyráží.
08:14
Hra se mírně zpomalila.
07:00
Kobylisy zkouší střelu z obrany, míček končí v rohu hřiště.
06:30
Kralupy svého soupeře mírně přehrávají, ten se však nevzdává!
04:16
04:16
A v zápětí Kralupy přidávají hned druhou branku! Tentokrát díky dvojici Malík-Štefl!
03:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Jakub Manek, asistoval Adam Kozel (1:0).
03:55
Na míčku se střídají oba týmy, nedá se říci, že by některý dominoval. Ale po souhře Kozla a Manka tu máme první branku utkání pro Kralupy Wolves!!
03:00
Kralupy se opět mohou pyšnit hlasitou diváckou kulisou.
02:00
Zápas začal ve svižném tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Boris Nouzák, Radek Šindelář, Tomáš Klouda, Daniel Havlíček
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek