0:2
3:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Náchod 3:5
42. Tomáš Rak, 43. Lukáš Paták, 55. Tomáš Rak - 33. Aleš Kaválek, 35. František Donaj, 49. Jiří Vlček, 58. Ondřej Bachtík, 59. Ondřej Bachtík; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Bořek Králík 26 - Vlastimil Skalický 27; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:3;
60:00
Střely ve třetí části: 11:11
60:00
Střely celkem: 30:30
60:00
Komentář trenéra hostů: Nejprve bych chtěl poděkovat všem našim hráčům, kteří si v týdnu udělali čas a vyrazili do Brna reprezentovat náš klub. Toto chování hráčů nám přineslo zasloužený postup a odměnu v podobě Tatranu.
60:00
Komentář trenéra hostů 2. část: V zápase samozřejmně bylo zpoustu chyb, ale i povedených věcí. Užijem si postup a od zítra se připravujeme na ligové utkání. Chtěl bych ještě poděkovat všem domácím fanouškům, kteří během utkání vytvořili perfektní atmosféru. Soupeři přeji hodně štěstí v ligové sezóně.
60:00
Komentář trenéra domácích: Odehráli jsme velmi dobré utkání s dobře organizovaným soupeřem. V závěru se skóre mohlo přiklonit na obě strany. Chci poděkovat všem svým hráčům za výborný přístup, nasazení a chuť po hře. Pohár končí, liga pokračuje. Gratulujeme soupeři k postupu a obrovský dík našim fanouškům!!!
60:00
59:59
Dneska se domácí bohužel nedočkali postupu, hosté slaví!
58:48
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (3:5).
58:43
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva Florbal Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:40
Nádherný pas od Růžičky, Weinstein pálí do gólmana.
57:57
A máme tady hru v šesti.
57:47
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:47
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval David Cejnar (3:4).
56:09
Weinstein se dostal ke střele, ale pálí nad.
54:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Tibor Kučera (3:3).
54:38
Hrdina Rak přidává další kus a vrací domácí do zápasu!
53:05
Domácí si drží míček na svých hokejkách, ale stále čekají na odměnu v podobě gólu.
50:20
Mnoho šancích na obou stranách, domácí stále chtějí vyrovnat a mají k tomu nemale blízko.
48:54
Drápal znova pálí, gólman opět neomylný.
48:00
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval David Cejnar (2:3).
48:00
Vlček doklepává a využívá přesilovku!
46:17
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
46:17
Žák nechtěně bránil soupeři, půjde si sednout.
45:30
Dobrá rozehrávká hostů končí v bloku Drápala.
44:32
Utkání nabralo neskutečnou dravost, domácí jsou na koni, hosté zatím nepolevují.
43:23
Janiczek nestíhal soupeře, ten trefuje jen masku.
42:40
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Paták, asistoval Adam Obertan (2:2).
42:40
Paták využívá přesilovku a vrací domácí do zápasu.
41:26
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:26
Kaválek tvrdě sundal Růžičku, ale ten se zvedá relativně v pohodě.
41:06
Nádherný nához od Obertana doklepává Rak a fanoušci skandují.
41:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Adam Obertan (1:2).
40:01
Domácí nezvládli postavení na buly, hrají hosté.
40:00
40:00
Střely v druhé části 9:11
40:00
39:59
Drápal se snažil vystřelit, trefuje blok.
38:33
Paták vytáhl bekend, rána jako zděla, ale dva metry nad.
37:48
Domácí musí seřídit mířidla, jinak dneska potřebují zázrak.
34:38
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Dalibor Vlášek (0:2).
34:38
Donaj skvěle propálil dvojblok domácích a přidává další kus.
33:42
Hude osamocen na středu hřiště, ale pálí nad.
32:40
Domácí skvěle kombinují, ale bez střely z rozumného místa ten gól nepadne.
32:23
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Aleš Kaválek bez asistence (0:1).
32:23
Kaválek využil chyby domácích a vzal do rukou otěže a nebál se skórovat.
30:36
Hosté tzv. prospali svou rozehrávku.
29:20
Havel v úniku chtěl střílet pod ruku gólmana, ale ten si to s lehkostí pohlídal.
28:11
Hosté nehrají moc na míčku, ale na pár šancí jim to stačilo.
27:01
Smutný použil predispozice svého těla, na čistý zákrok to bohužel nedosáhlo.
26:02
Sláma štrejchnul nahazovaný míček od Weinsteina a trefuje tyč!
25:10
Růžička zkoušel freestyle, ale míček nechal za sebou.
23:30
Drápal krásně propálil obranu hostů, ale trefuje jen pupek brankáře.
22:30
Domácí vstoupili do třetiny dravější jak soupeř, zatím mají ze hra více.
19:00
Skvělá souhra domácích málem končila v síti hostí, Paták bohužel míří vedle.
17:32
Vyrovnaná první třetina zatím bez gólu, ale oba týmy jsou stále dravý, tak snad se brzo dočkáme.
16:38
Hosté rozehrávku z rohu neproměňují díky skvělé obraně domácích.
14:35
Hra se trochu zklidnila, oba týmy už nepresují jak šílení, ale vyčkávají na chybu soupeře.
12:40
Neskutečný Králik zneškodnil střelu hostů z velkého brankoviště.
10:58
Střela za střelou, ale oboum týmům se nedaří skórovat.
09:28
Nezdařená přesilovka domácích, stav zůstává 0:0
08:28
Přesilovky si domácí moc neužívají, hosté si drží míček a nechtějí se ho vzdát
07:28
Vyloučen hráč František Donaj družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:30
Ačkoliv jsou domácí méně na míčku, tak šancí mají stejně jako míček držící hosté.
05:20
Rozehrávka z rohu hostů končí promarněnou šancí domacích, kdy Janiczek promáchl nahrávku od Růžičky.
03:45
Hosté jsou zatím rychleji u míčku a postupně z toho dolují jednotlivé šance.
01:43
Hra je ve vysokém tempu, oba týmy chtějí dostat ze hry co nejvíce.
00:01
První buly vyhrávají hosté!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: David Kaválek, Marek Svoboda, Ondřej Macháček, Ondřej Bachtík, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Robin Růžička, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Lukáš Paták, Matěj Lang