4:1
0:6
- : -

Snipers Třebíč B - Hippos Žďár n/S. 4:8
24. Kryštof Buchtela, 33. Jiří Procházka, 36. Vojtěch Jahoda, 38. Milan Novák - 16. Petr Tlustoš, 30. Petr Tlustoš, 47. Michal Hrubý, 48. Ondřej Dvořák, 55. Petr Tlustoš, 55. Ondřej Dvořák, 57. Ondřej Dvořák, 59. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Petr Jindra - Jiří Kučera; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Abraham 27 - Jan Hažmuka 11; po třetinách: 0:1, 4:1, 0:6;
60:00
59:59
Je tu konec zápasu! Střely: 4-11
59:59
Komentář trenéra hostů Filipa Dvořáka: Nevěřil bych, že jsme schopni hrát ještě větší bídu než minulý týden a dvě třetiny se nám to dařilo více než slušně. Totální zmar. Díky třetí třetině jsme ale důležité vítěuství utrpěli a do dalších bojů máme o čem přemýšlet. Díky soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích Josefa Pařízka: Dnes jednoduše vyhrál zkušenější tým. Když to vezmu chronologicky, tak v první třetině to vypadalo, že nás soupeř přejede, ale to se mu nedařilo. Druhá třetina vypadala podobně, ale my jsme byli neskutečně efektivní a dali jsme z pěti střel čtyři góly. Bohužel byla otázka času, kdy inkasujeme, ale naneštěstí jsme dostali příliš mnoho gólů. Soupeři děkuji za fér utkání a přeji šťastnou cestu domů.
59:21
Jan Lukeš teď netrefil úplně prázdnou branku.
58:24
Ondřej Dvořák dokonale našel svou střelou volné místečko, které nechal Matěj Abraham u tyčky.
58:23
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (4:8).
57:34
Michal Pazderník teď skvěle zablokoval střelu Jana Lukeše.
56:59
Timeout Snipers Třebíč B
56:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jan Lukeš (4:7).
56:04
Michal Hrubý úplně sám před brankou netrefil míček.
54:50
Vyloučen hráč Tomáš Havelka družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
54:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Tomáš Hrubý (4:6).
54:13
Čtvrtý gól Hippos v řadě znamená vedení 6:4.
54:12
A je tu hattrick Petra Tlustoše po další naprosto přesné ráně žďárského kapitána.
54:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (4:5).
53:26
Teď se naopak Matěj Abraham přesunul skvěle a zabránil gólu.
52:04
Michal Pazderník z nadějné pozice před brankou přestřelil.
50:27
Ondřej Dvořák je dnes snad všude.
47:21
Po půl minutě je tu další gól pro Hippos! Matěj Abraham se nestihl přesunout k druhé tyčce a Ondřej Dvořák tak vyrovnává.
47:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vít Petříček (4:4).
46:50
V signalizované výhodě se hostům daří dostat se na dostřel jedné branky.
46:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Jan Lukeš (4:3).
46:02
Matěj Abraham ani tentokrát nedovolil Petru Tlustošovi vsítit hattrick.
43:52
Další šance pro Pazderníka, v samostatném úniku si ale na brankáře Žďáru nepřišel.
43:27
Opět skvělá spolupráce na trase Buchtela-Procházka-Pazderník, kdy domácí kapitán procedil míček přes brankáře, ten ho ale ještě stihl chytit těsně před brankovou čárou.
39:28
Jakub Diviš dnes už podruhé nasadil v rohu hřiště jednomu z protihráčů jesle.
37:50
Milan Novák dává svůj první gól za muže!
37:49
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Milan Novák, asistoval Filip Dvořák (4:2).
35:35
Vojtěch Jahoda si klasicky proběhl celé hřiště a zakončil do horního růžku jakoby nic.
35:34
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Jakub Diviš (3:2).
34:41
Petr Tlustoš útočil na hattrick, jeho pokus však skončil na mantinelu vedle brány.
32:53
Jiří Procházka z předbrankového prostoru vyrovnává!
32:52
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Procházka, asistoval Kryštof Buchtela (2:2).
30:55
Hippos jsou dnes v brankovišti důraznější, Matěj Abraham ale zatím všechny dorážky kryje.
29:05
Petr Tlustoš si dnes připisuje druhý gól.
29:04
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Lukáš Zeisel (1:2).
25:16
Žďárský kapitán dnes v přesilovkách zásobuje Matěje Abrahama střelami, třebíčský golman ho ale tentokrát vychytal.
24:10
Vyloučen hráč Jan Kružík družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:28
Pohledný útok Snipers skončil gólem! Jiří Procházka skvěle prostrčil na nabíhajícího Michala Pazderníka, ten si položil brankáře a backhandem posunul na Kryštofa Buchtela, který už měl před prázdnou brankou lehkou práci.
23:27
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Michal Pazderník (1:1).
22:59
Držení míčku se dnes střídá hodně rychle.
19:48
Ostrá střela Vojtěcha Jahody prosvištěla těsně vedle branky.
17:25
Matěj Abraham teď skvěle vystřelil nohu proti nebezpečnému zakončení hostů.
17:05
Milan Novák dnes dostává od Hippos dost do těla.
15:34
Po přesné střele skoro z půlky hřiště se hosté ujímají vedení.
15:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Vít Karásek (0:1).
15:04
Uvidíme, jestli první přesilová hra v zápase přinese i první gól.
15:03
Vyloučen hráč Jaroslav Sedláček družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:44
Milan Novák skvěle vystihl rozehrávku Hippos a pohotově vystřelil, Jan Hažmuka byl ale připraven.
09:30
Ztečovaná přihrávka Michala Pazderníka málem skončila v bráně.
08:40
U domácí branky zvoní tyč!
06:30
Hippos se snaží alespoň překvapit brankáře střelami z dálky, žádná však nezamířila zatím mezi tři tyče.
05:40
Stále se ani jednomu týmu nedaří dostat se do nadějného útoku.
04:00
Zápas je zatím ospalý bez jakýchkoliv šancí.
02:02
Vít Karásek teď promáchl sám před bránou.
00:36
Důležitý blok si hned na úvod připsal Lukáš Bavlnka.
00:01
A je tu začátek zápasu, úvodní buly vyhráli hosté!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Jan Hažmuka; hráči v poli: Vít Petříček, Petr Tlustoš, Jiří Kraus, Michal Hrubý, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Rudolf Horák, Jan Venhoda, Michal Pazderník, Jiří Procházka, Kryštof Buchtela