2:2
1:2
- : -

SOKOLI Pardubice - FBC ČPP OSTRAVA 8:4
10. Vojtěch Rusin, 10. Matyáš Velc, 11. David Žáček, 13. Lukáš Kučera, 17. Adam Šmíd, 33. Matyáš Velc, 34. Lukáš Prix, 59. Přemek Pakosta - 33. Michal Sládek, 37. Ladislav Gál, 59. Daniel Chatrný, 59. Dominik Klimscha; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 275; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Jan Binder 4, Jan Klinka 7; po třetinách: 5:0, 2:2, 1:2;
60:00
60:00
60:00
60:00
60:00
59:59
V dnešní famózní atmosféře nakonec vítězí SOKOLI 8:4 a protrhávájí šestizápasovou šňůru bez výhry
58:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Ivo Teichman (8:4).
58:21
A další snížení, Ostrava mán 100  sekund na 3 góly
58:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Lukáš Pešat (7:4).
58:05
Ostrava snižuje díky střele Chatrného
58:03
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pešat (7:3).
57:26
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
57:26
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
49:11
SOKOLI začínají rotovat sestavou, na hřiště se dostávají hráčí, kteří začínali jako náhradníci
47:30
Přijde mi, že na OStravu dopadá vliv hry na deset lidí, Žáček přesprintoval obránce bez sebemenšího problému
45:08
Přijde mi že má dnešní slovní zásoba je omezená pouze na dvojici Martin Haleš a Ladislav Gál, první zmiňovaný znovu perfektně
43:31
Culící se Petržela se dostal do potyčky, vyřešeno domluvou
42:50
Znovu perfektní Gál, který narýsoval přihrávku pro Chatrného, ale skvělý blok obrany zastavil šanci
42:26
Sládek to Halešovi nyní poměrně usnadnil, také druhý nájezd neproměněný
42:25
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Michal Sládek.
40:00
Začátek třetí třetiny za stavu 7:2 přinese zbytek přesilové hry Pardubic. Uvidíme s čím nastoupí Ostrava, aby převrátila skóre na svou stranu.
40:00
39:03
Přesilovky SOKOLŮ jsou letos tragické, uvidíme jak se jim povede tato po hře rukou
38:52
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
36:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Ladislav Gál, asistoval Šimon Soukup (7:2).
33:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Jan Savický (7:1).
32:39
Jakubec nyní smolařem okamžiku, nechápu jak zlomil hokejku a propast v obraně využili Velc s Teichmanem
32:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Velc, asistoval Ivo Teichman (6:1).
32:38
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Klinka družstva FBC ČPP OSTRAVA
32:24
Nyní již Haleš bezmocný, po nepřehledné situaci před brankou se trefuje Sládek
32:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Klimscha (5:1).
31:45
Lajna Rusin-Šmíd-Savický znovu v šanci především díky prvnímu zmíněnému
30:19
Ostrava více na balónu, nedá se ale říct, že je nebezpečnější
29:24
Haleš se vrhl do souboje pro balón až moc nebojácně, fauloval, ale skvělou příležitost ze standartky Ostrava nevyužila
21:21
Klidný začátek třetiny, většina fanoušků, kterých je dnes opravdu hodně, je ještě na klobáse v občerstvení
20:00
20:00
Po přestávkovém programu na Dašické jsme zpět textově na Dašické, kde SOKOLI zažili fenomenální třetinu a vybudovali si náskok 5:0, nyní se uvidí jak zareaguje FBC ČPP Ostrava
16:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Vojtěch Rusin (5:0).
15:43
Ostrava vyvíjí na rozehrávku Pardubic velký tlak, vše v pardubické obraně zatím bez chyb
12:49
Znovu perfektní Žáček, Kučera před prázdnou neomylný
12:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval David Žáček (4:0).
11:21
Ostrava po smršti gólů ukazuje zkušenosti, zklidňuje hru
10:29
A znovu. Perfektní práce Žáčka
10:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (3:0).
09:59
Matyáš Velc potvrzuje má slova, milimetrovou střelou zvyšuje
09:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Matyáš Velc, asistoval Michael Smola (2:0).
09:39
Chycený nájezd SOKOLI nakopnul, jsou nyní lepším týmem na hřišti
09:23
Perfektní práce Prixe se Šmídem, Rusin bez problému uklízel za Bindera
09:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Adam Šmíd (1:0).
07:56
Haleš znovu perfektní, nyní proti Chatrného nájezdu
07:55
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Daniel Chatrný.
07:54
Luxusní zákrok Haleše, Smola v brankovišti - nájezd
05:44
Hra je zatím plná nepřesností
04:57
Rusin myslel kros dobře, nenašel ale Savického a byl z toho brejk, skvělý obranný zákrok předvedl Slabý
03:40
Bouřlivá atmosféra hned od začátku žene oba týmy, ty ale zatím víceméně vyčkávají