0:4
1:1
- : -

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:7
18. Jakub Grich, 60. Ronald Gašparík - 11. Marek Korych, 12. Adam Hemerka, 30. Miroslav Fořt, 32. Tadeáš Chroust, 33. Tadeáš Chroust, 39. Jakub Bína, 42. Matěj Pěnička; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 182; zásahy brankářů: Adam Kohút 24 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:1;
60:00
60:00
59:59
Nejlepšími hráči zápasu jsou za hostující Adam Hemerka a za domácí Adam Kohút.
59:14
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Jakub Grich (2:7).
59:14
Na závěr ještě krásná akce slovenského dua Gašparík-Grich,kteří upravují skóre na 2:7.
57:30
Závěr zápasu už probíhá v poklidnějším tempu.
55:10
Nehila dobře přesprintoval Suchánka a vynutil si faul.
53:50
Boleslav v poslední třetině naprosto kontroluje hru a na míček pouští domácí jen čas od času.
52:04
Krásný reflexivní zákrok Kohúta.
50:53
Domácí prožívají těžké chvíle, Boleslav je opět zamkla a dusí je co to de.
49:37
Zaváhání v hostující rozehrávce nedokázal Ležatka využít.
48:47
Boleslav teď ještě přidala na tempu a Kohút má plné ruce práce.
47:02
Třetí lajně domácích se nedaří vyvést míček a málem z toho byl další gól pro hosty.
46:01
Zmatky před domácí brankou,Boleslav teď domácí zamkla na jejich polovině.
45:08
Grich výborně vybojoval míček za bránou a naservíroval ho Ležatkovi, toho ale fantasticky čapnul Bauer.
44:06
Tomašík těsně vedle.
43:25
Kohút si dobře vyjel a kryje další střelu.
41:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Dominik Beneš (1:7).
41:18
Napotřetí už ale Pěnička nezaváhal a Kohúta překovává.
40:34
Kohút nadvakrát krásně vychytal Pěničku.
40:01
Hned na úvod závěrečné třetiny budou domácí začínat v oslabení.Sovják si odpykává svůj trest ze druhé třetiny.
40:00
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Dominik Beneš (1:6).
38:41
Tohle byla florbalová perlička s názvem "Poď sem,kam deš", tři rychlé přihrávky z první a míček je opět v domácí síti.
37:24
Do hry se během druhé třetiny zapojila i třetí domácí lajna a nevede si vůbec špatně, Štourače vychytal výborný Bauer.
36:22
A opět zvoní tyč za Bauerovými zády! Domácím dnes není dáno.
36:04
Gašparík dvěmi otočkami vyřadil dva hráče a Grich těsně mýjí.
35:30
Bauer opět dobře kryje nohou.
34:17
Další domácí střela,další tyč, hosté mají teď štěstí.
33:42
Ležatka proběhl s míčkem kolem Bauera,ale zvoní jen tyč.
33:28
Jistý Bauer dobře kryje nepříjemnou střelu.
32:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (1:5).
32:49
Stejná dvojice podruhé, Curney našel Chrousta na malém brankovišti a je to 1:5.
31:05
31:05
Hosté využívají nedůslednosti v domácí obraně a navyšují náskok.
29:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Marek Korych (1:3).
29:42
Fořt se vykupuje a jen pár chvil od vyběhnutí z trestné lavice se z výkruhu trefuje na zadní tyč.
28:51
Hemerka si krásně prošel celé hřiště a úspěšně tahá čas.
27:08
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
27:08
Hosté opět za hranicí pravidel. Jejich nedisciplinovanost by mohla dostat Otrokovice zpátky do utkání.
26:59
Pěničkova střela skončila na noze Kohúta.
25:42
Gašparík vedle.
24:23
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
24:23
Tokoš se provinil proti pravidlům a domácí si zahrají další přesilovku.Snad dopadne líp než ta minulá.
23:22
Teď pro změnu na míčku domácí, kteří se snaží hru trochu uklidnit.
22:37
Opět výborný Kohút.
21:48
Hosté kontrolují míč a tím pádem i tempo hry.
20:35
Hned z úvodu Kohút podržel domácí.
20:00
20:00
18:33
18:33
Po zaváhání a trošku zbytečném faulu doplní na trestné Koláčného i domácí Sovják.
17:29
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
17:29
Ztracený syn se nám vrátil. Na trestnou lavici si jde sednout ex-panter Peťa Koláčný.
17:23
Branku družstva Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Grich, asistoval Ronald Gašparík (1:2).
17:23
Zmatku před brankou využil Grich a Otrokovice snižují!
17:00
První domácíí lajna je teď tak trošku na kolotoči,situaci ale zatím zvládá.
15:07
Kohút si zkrotil míček a skoro vyslal do úniku Nehilu, moc nechybělo.
14:44
Dobrý zákrok Kohúta.
12:35
Ležatci a spol dělají Boleslavi problémy. Druhá domácí lajna dnes zatím předvádí solidí výkon.
11:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hemerka, asistoval Jiří Curney (0:2).
11:19
Curney našel krásnou žabkou Hemerku na zadní tyči a ten už měl jednoduchou práci.
10:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Miroslav Fořt (0:1).
10:26
Korych střelou na přední otevírá skóre.
10:12
Výborný Ležatka (neptejte se mě který, znám je 9 let a pořád je nerozeznám) teď na poslední chvíli zblokoval střelu Tomašíka.
09:16
Nehila zahozen za mantinel, rozhodčí zatím bez odezvy.
08:25
Gašparík z otočky jen do boční sítě.
07:24
Hrabal nádherně našel Červenku,který ale pohrdl gólovkou a odkrytou bránu mýjí.
06:57
Gašparíkova střela sražená za mantinel.
03:48
Tomašík zazvonil na Kohútovu bránu.
02:47
Hrabalův dobrý blok proti nebezpečné střele.
02:15
Nehila dobře získal balonek a už už vysílal Jurčíka do úniku. Na poslední chvíli ale hostující obrana zareagovala.
01:15
Hosté zazlobili,ale Ležatka byl na svém místě.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Adam Hemerka, Tadeáš Chroust, Jiří Curney, Jakub Bína, Dominik Beneš
00:00
Line-up domácích Navláčil PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Vlastimil Červenka, Peter Nehila, Filip Hrabal
00:00
Dobrý den, dámy a pánové vítám vás u dnešního 9. kola Tipsport Superligy, ve kterém vyzve Boleslav domácí Otrokovice. Doufám,že si zápas užijete a přeji příjemný zážitek. :-)