2:1
5:6
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:12
33. Štěpán Slaný, 40. Jiří Vlček, 44. Štěpán Slaný, 44. Ondřej Kopič, 46. Tomáš Kadlec, 51. Ondřej Kopič, 57. Štěpán Slaný - 1. Petr Majer, 3. Jiří Bauer, 17. Jakub Dufek, 20. Adam Balatka, 20. Petr Majer, 25. Petr Majer, 41. Marek Vávra, 46. Tom Ondrušek, 50. Daniel Eremiáš, 58. Daniel Eremiáš, 59. Ondřej Vošta, 59. Petr Majer; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 6:4; využití: 1:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Daniel Jukl 10, Ivan Ponomarev 18 - Karel Hodík 19; po třetinách: 0:5, 2:1, 5:6;
65:00
Ohlasy po utkání naleznete na následujících odkazech:
Domácí: Trenér David Derka, hráč utkání Štěpán Slaný,
Hosté: Trenér David Podhráský, hráč utkání Jiří Bauer.

59:01
Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #21 Marek Vávra (7:12).
58:13
Buly vyhrávají domácí.
58:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (7:11).
57:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #65 Jiří Bauer (7:10).
57:08
56:47
Buly vyhrávají hosté.
56:36
Krajcigr foulován a rozehrává z obrané poloviny.
56:19
Výborný zákrok Ponomareva.
56:04
56:03
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (7:9).
55:07
Mlejnek fauloval Ondruška a chodov rozehrává na útočné polovině.
54:50
Lípa rozehrává na své polovině.
53:21
Hra se stále přelévá z jedné poloviny na druhou.
52:30
Chodov si přihrává na své polovině.
51:35
Domácí kombinují na útočné polovině.
50:59
50:58
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:9).
50:35
Slaný střílí a Krajcigr se snaží míček dorazit do brány.
50:16
Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:43
Krajcigr fauluje Ondruška. Chodov rozehrává kousek za polovinou hřiště.
49:23
Hra se nám přelévá z jedné poloviny na druhou.
49:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #84 Petr Majer (5:9).
48:38
Slaný střílí z rohu hřiště a Hodík střelu chytá.
48:19
Kopič nahrává Krajcigrovi ten střílí, ale gól nedává.
47:19
Ponomarev vyběhl za brankoviště a chtěl vykopnout balon, který letěl vzduchem, ale ten mu podjel pod nohou.
46:39
45:46
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #27 Jakub Karel (5:8).
45:43
Karel nahrává zpoza brány Kadlecovi ten střílí a dává gól. Česká Lípa tak snižuje na 5:8.
45:34
Doomácí rozehrávají v útočném rohu.
45:21
Chodov vyhrává buly.
45:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #65 Jiří Bauer (4:8).
44:50
Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
44:50
Chodov hraje přesilovou hru a může navýšit brankový rozdíl.
40:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #84 Petr Majer (2:7).
39:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #27 Jakub Karel (2:6).
35:55
Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
35:55
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
35:08
Štěrba vybojoval balonek a nahrává Jirsovi.
34:12
Ponomarev si znovu připisuje skvělý zákrok.
34:01
Vyloučen hráč #84 Jiří Vlček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
34:01
Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
33:34
Hostí rozehrávají v útočném rohu po faulu Nováka.
30:32
Chodov si zahraje další přeasilovou hru a tím muže navíšit brankový rozdíl.
29:45
Ondrušek střílí a Slaný blokuje.
28:47
27:48
Stárek přihrává Jirsovi a ten míček ztrácí.
26:32
Chodov se snaží dostat na útočnou polovinu.
25:38
Komárek střílí z poloviny hřiště, ale Ponomarev střelu chytá.
24:54
24:49
Chodov rozehrává v útočném rohu a dává gól.
23:09
Krajcigr vybíhá z trestné střídačky a Ponomarev na něj posílá výhoz.
22:17
Bauer přestřeluje bránu a rozehrávají českolipští.
21:30
Chodov kombinuje na útočné polovině.
21:08
Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ivan Ponomarev družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6 - 16.
20:00
19:45
19:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #14 Ondřej Vošta (0:4).
18:21
Obětavý blok předvedl Mlejnek.
16:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #93 David Horký (0:3).
16:27
Máme tu třetí branku hostí. David Horký nalezl na levém křídle Jakuba Dufka a ten přesnou střelou do šibenice navyšuje rozdíl.
10:13
Slaný od poloviny hřiště zakládá kombinaci.
09:41
Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
08:10
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení.
07:11
Za Juklem zvoní tyč!
04:25
Na zemi po střetu s útočníkem hostí končí domácí kapitán Mlejnek.
02:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #19 Radim Slunečko (0:2).
02:20
Necelé dvě minuty po úvodní brance přidávají hosté druhý gól, zápis do statistik si přesnou střelou vysloužil Bauer.
01:53
Dobrý pokus Krajcigra, Hodík vyráží.
00:22
00:22
Od začátku hry uplynula necelá půlminuta a hosté už otevírají skóre! Po přihrávce Marka Vávry se střelou nad rameno Jukla prosadil Petr Majer.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Radim Slunečko, Jiří Bauer, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Lukáš Mlejnek, Antonín Stárek, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Pěkný večer z České Lípy! Z drsného severu zdravíme všechny přiznivce domácího florbalu u dnešního online přenosu.
Domácímu FBC 4CLEAN Česká Lípa, který se momentálně v tabulce pohybuje na 12. místě, se dnes postaví FAT PIPE FLORBAL CHODOV, jenž hájí pátou příčku.