2:2
- : -
FBC Liberec

BLACK ANGELS - FBC Liberec 8:5
9. Jakub Boček, 22. Tomáš Hanák, 27. Jakub Boček, 33. Marek Fryš, 37. Tomáš Hanák, 40. Radek Hanák, 58. Jan Pícha, 60. Jakub Hromada - 4. Filip Smutný, 8. Šimon Stránský, 17. Šimon Stránský, 46. Prokop Ferdan, 55. Filip Smutný; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 17 - Petr Chlad 17; po třetinách: 1:3, 5:0, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: BA 5:14 LIB
60:00
Pozápasové videorozhovory přinášíme zde: Ohlasy po utkání
60:00
59:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Boček (8:5).
59:26
Domácí doráží Liberec brankou do prázdné branky.
57:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Tomáš Hanák (7:5).
57:47
T. Hanák předvedl nejprve skvělou kličku, díky které se dostal s Píchou do situace 2 na 1. Ten od juniorského mistra světa dostal krosovou přihrávku, kterou nekompromisně uklidil do brány.
54:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (6:5).
54:26
V mele před bránou se zvládl zorientovat Filip Smutný, který snižuje libereckou ztrátu na pouhý jeden gól.
54:06
Domácí v plném počtu.
52:06
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
52:06
Hromada zatáhl za záchranou brzdu a při návratu do obrany sekl svého soupeře. Poskytuje tak hostům jejich první přesilovku zápasu.
51:05
V průběhu jednotek sekund se oba týmy pokusily vstřelit gól zpoza branky. Golmani své týmy ale podrželi.
47:07
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Šimon Stránský.
47:07
Šimon Stránský se postavil k nájezdu a chtěl poslat míček pod Matiáška po zemi. Nečekal ale že se brankář hostů roztáhne do fantastického rozštěpu. Trestné střílení skončilo neproměněno.
45:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Šimon Stránský (6:4).
45:25
Ferdan dokázal usměrnit krosovou přihrávku Stránského pod padajícího Matiáška.
45:06
Matiášek ukázal svou kopací techniku, udržel balon mimo brankové sítě takzvanými nůžkami.
44:16
Stránský se zkusil dorazit vzdušný míček volejí, rozhodčí ale přerušil hru kvůli hře vysokou holí.
40:56
Matiášek předvedl zákrok zvednutou nohou.
39:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Radek Hanák, asistoval Jan Pícha (6:3).
39:48
Pícha přihrál R. Hanákovi přes celou šířku hřiště, kterému se povedlo na konci druhé třetiny ještě prostřelit Chlada.
38:07
Hromada poslal střílenou přihrávku na bránu, kterou J. Boček jen lehce tečoval. Chlad balonek ale dokázal udržet mimo branku.
36:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jakub Renčín (5:3).
36:51
Renčín našel malinkou skulinku na to, aby propašoval míček k T. Hanákovi, který kličkou do forhandu překonal Chlada.
32:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Fryš, asistoval Jan Pícha (4:3).
32:25
Fryš si našel v brankovišti balonek, který Chlad nedokázal udržet ve svých rukou, a dorazil ho do branky. Využívá tak druhou přesilovku domácích.
31:02
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:02
Šoltyse teď J. Boček překonal v situaci jeden na jednoho. Liberecký hráč ve snaze zachránit situaci se rozmáchl hokejkou a trefil soupeřovu, za což se jde posadit na trestnou.
30:37
Domácí zase ve výhodě jednoho hráče.
29:24
Chlad se nenechal zahanbit a předvedl teď trojitý zákrok v takřka bezvýchodné situaci.
28:31
Píchovi se nepodařilo správně trefit balonek při rozehrávce od mantinelu a umožnil třem libereckým útočníkům jít do protiútoku. Jejich plány ale překazil Matiášek parádním zákrokem.
26:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (3:3).
26:15
Renčín skvěle zabojoval v útočném pásmu po ztrátě míčku, získal ho zpět a rovnou přihrál na střed J. Bočkovi. Ten v poslední sekundě přesilovky nekompromisně vystřelil a srovnává skóre zápasu.
24:16
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
24:16
Domácí dokázali dvakrát vystřelit, nic ale neskončilo v bráně. Liberec už ale zpracoval míček na vlastní hole, bude se proto hrát dvě minuty 5 na 4.
23:26
Domácí se opět mohou pokoušet využít odložené vyloučení.
21:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jan Pícha (2:3).
21:01
Pícha nahodil balon až před soupeřovu bránu, kde čekal T. Hanák. Rozhodčí už chtěl na liberecké straně vylučovat, když útočníka domácích jeden liberecký obránce sekl, ten ale dokázal balonek nadvakrát doklepnout do branky.
20:01
První buly druhé třetiny opět pro Liberec.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA 8:5 LIB
20:00
16:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Prokop Ferdan (1:3).
16:40
Ferdan nalezl parádní přihrávkou Stránského, který střelou z první přidává svůj druhý gól.
15:41
Hosté přečkali početní výhodu bez problému, Blaci se do větší šance nedostali.
13:41
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
13:41
Pícha trefil břevno a balon letí mimo hrací plochu. Stránský si jde proto sednout na trestnou lavici za to, jak před minutou a půl nepřiměřeně sekl Novotného.
12:16
Odložené vyloučení pro domácí, Matiášek už je na lavičce.
10:18
Jakub Boček chtěl navýšit svůj gólový účet. Jednou rukou před bránou plácl do letícího míče, trefil ale jen spojnici tyče a břevna.
08:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (1:2).
08:19
Hromada s J. Bočkem šli v protiútoku dva na jednoho. Boček pak před bránou zvládl překonat Chlada střelou pod břevno, kam brankář hostů v pádu už nedosáhl.
07:36
07:36
Stránský překvapil Matiáška a překonal ho na bližší tyči.
05:26
Domácím se daří blokovat liberecké střely, nesčetněkrát už tak zabránili gólu.
03:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Vojtěch Wiener (0:1).
03:56
Wiener z rohu přihrál na střed Smutnému, který měl z počátku drobné problémy se zpracováním. Pak ale vyslal střelu do levého horního rohu branky a překonal Matiáška.
01:05
Bauman se pokusil o zpětnou přihrávku, kterou přijmul ale liberecký Smutný. Jeho střela ale mířila do boční sítě.
00:01
První buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Petr Kološ, Prokop Ferdan, Šimon Stránský, Jan Světlík, Jakub Pařízek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Tomáš Straka, Martin Obuškevič, Jakub Hromada, Jakub Boček, Matěj Boček
00:00
Dámy a pánové, vítejte u 9. kola Livesport Superligy mezi BLACK ANGELS a FBC Liberec.
00:00
Utkání mezi těmito dvouma soupeři tradičně rozhodují o posledních postupujících do vyřazovací fáze soutěže, čemuž napovídá i současné pozice v tabulce. Domácí jsou na devátém místě s desíti body, hosté na příčce osmé s pouze jedním bodem navrch.
00:00
Historicky se družstva střetli celkem čtyřikrát, Black Angels vyhráli pouze jednou. Liberec má na kontě proti černým andělům dvě vítězství a jednu výhru po prodloužení.
00:00
Nejproduktivnější hráči obou družstev: BA - Jakub Boček (15 KB; 9+6), LIB - Prokop Ferdan (14 KB; 7+7)
00:00
Statistiky nastupujících brankářů: BA - Ondřej Matiášek (2 výhry, 84.38 %, 3.72ø), LIB - Petr Chlad (4 výhry, 71.32 %, 5.70ø)