2:0
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:6
10. Viktor Kopecký, 19. Jan Fiala, 33. Vojtěch Máca, 38. Vojtěch Klápa, 47. Ivan Pergler - 3. Tomáš Brom, 6. Lukáš Jalový, 9. Marek Fuchs, 13. René Slezák, 41. Marek Fuchs, 49. Matěj Kostka; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2 + Ondřej Stuchlík OS:3; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Karel Šantora 9 - Zdeněk Raška 14; po třetinách: 2:4, 2:0, 1:2;
54:33
Tomáš Brom se ze středu natahoval na střelu, která mu ale sjíždí.
53:09
V hale je cítit nervozita na obou stranách. Hra lítá tam a zpět a všichni se tlačí do branky.
49:26
Divácí ženou domácí tým kupředu a je vidět, že to na kluky funguje.
48:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Kostka bez asistence (5:6).
48:12
Dlouho jsme se z vyrovnání neradovali, hosté hned odpovídají dalším gólem.
46:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ivan Pergler, asistoval Viktor Kopecký (5:5).
46:44
Konečně hra nabírá grády. A zaslouženě přichází gól domácích.
44:02
Oba týmy v plném počtu.
42:30
Trochu dusno. Domácí hráč rozporoval rozhodnutí rozhodčích, ale to by nebyl Stuchlík, aby neměl poslední slovo, tak si z toho šel sednout na 2 + 10.
42:02
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
42:02
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
42:02
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
40:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jiří Juhaňák (4:5).
40:22
Marek Fuchs to nádherně trefil na zadní tyč.
40:01
Začíná poslední třetina dnešního utkaní. Vhazování vyhrávají hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.části. SKV - 3, Hattrick Brno - 3
37:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Jan Fiala (4:4).
37:25
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
36:38
Šantora vytáhl střelu Broma těsně nad břevno.
35:38
Hosté se teď dostali k balónku, ale taky to nejde tak zkouší golfákem z dálky...pořád nic.
35:13
Šolaja nebezpečně ohrozil branku hostí střelou ze zátahu.
33:58
Hosté právě orazítkovali tyč.
33:05
Jaj bože můj, přihrávky skáčou, zpracování nejde...jak kdyby to, že se venku setmělo souviselo s nábojem hry uvnitř.
32:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Ondřej Stuchlík (3:4).
29:56
Vinohrady střídají stále na balonku.
27:56
Mláďata si vzaly bubny a pokouší se povzbudit domácí tým.
25:57
Dneska to nějak "nelepí" zatím nevidíme nic, z čeho by bylo oko diváka nějak extra potěšeno. Série mnoha přihrávek a když dojde na střelu, je často do bloku.
24:34
Vinohrady zatím ve druhé třetině nedaly soupeři čichnout.
22:27
Domácí tlačily na soupeře bohužel bez výsledku.
21:55
Hráč Hatrricku Brno se dostal do nebezpečné pozice, ale netrefuje zařízení.
20:01
Začíná 2.třetina a vhazovaní vyhrávají hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely SKV - 9, Hattrick - 9
18:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Fiala, asistoval Petr Hartman (2:4).
18:18
Hartman našel krásnou přihrávkou osamoceného Fialu, který to trefil parádně.
17:30
A máme tu přesilovečku. Zatím vypadá, že je podle plánů a taky ano, domácí přidávají další gól.
17:22
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
16:10
Vinohrady překombinovaly situaci a Hattrick získal míček a krásnou kombinací se dostali až ke střele. Šantora svůj tým podržel.
15:27
Domácí jakoby se konečně dostali do hry a teď se drží na balónku. Ale pořád z toho nic nekouká.
12:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil René Slezák bez asistence (1:4).
12:30
Vojta Máca párádní střelou k tyči dává svoji první branku Superlize.
12:10
Neskutečná šance hráče Tomáše Broma do odkryté branky, ale vedle.
11:24
Klápa se během svého pobytu na hřišti dostal ke třem střelám ani jedna však nekončí golem.
09:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Ivan Pergler (1:3).
08:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Lukáš Jalový (0:3).
08:30
Hattrick Brno využil svou přesilovou hru parádně až do prádné brány.
07:10
Brom v utočném pásmu dostal od obránců Vinohrad naloženo.
06:32
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
06:32
Čuda se snažil v předbrankovém prostoru získat míček. Bohužel nedovoleně.
05:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Šimon Hronek (0:2).
04:23
Fiala vybojoval míček na půli hřiště a následně se pokusil o střelu ze zátahu, ale nezakočil přesně.
02:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jiří Juhaňák (0:1).
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Tomáš Brom, Marek Fuchs, Lukáš Jalový, Jiří Juhaňák, Šimon Hronek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Štěpán Čuda, Jan Procházka, Jan Fiala, Vojtěch Máca