1:1
1:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 5:2
14. Veronika Kopecká, 18. Kateřina Seemannová, 20. Kateřina Seemannová, 31. Kateřina Seemannová, 60. Lucie Želízková - 28. Barbora Špačková, 45. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13 - Kristýna Janglová 18; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:1;
60:00
59:59
Střely v závěrečné části - 7:9. Celkově: 23:15.
59:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (5:2).
58:55
Seemannová z hranice malého brankoviště ze vzduchu míjí branku Startu.
58:22
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
58:22
Až v závěru početní výhody se do střely dostala Radka Korbelářová. Z nadějné pozice přestřelila.
57:00
Přesilová hra hraje výrazně do plánu Tatranu, který tak může dohrát v klidu závěrečné minuty základní hrací doby.
56:33
Vyloučen hráč Anna Kutnarová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
55:39
Stůjová vzala akci dvou proti jedné na sebe. Střelu na pravou ruku Janglová čekala a míček proskákal malým brankovištěm pryč.
54:15
Hosté měli k dispozici standardní situaci ze slibné příležitosti. Celá akce ale skončila na Drbalové.
53:30
Šlopková přízemní střelou vyzkoušela pozornost střešovické brankářky.
52:28
Drbalová vyráží nenápadný lob Škorpové.
52:04
Poláková vybojovala míček. Start může porkačovat na půlce.
51:12
Seemannová chtěla oblíbenou přihrávku k mantinelu. Dostala ji, ale o pár metrů vedle, než by sama chtěla.
50:00
Přibývá soubojů a bojuje se o každý centimetr ve středu hřiště.
48:35
Zmatky před brankou musela ukončit až přikrytím míčku Drbalová.
46:50
Radka Korbelářová mohla uklidnit Tatran. Zbývalo ji jediné. poslat v poslední chvíli míček do brány, ale minula jej.
46:05
Stejně tak i Janglová, která zlikvidovala individuální akci Býčkové.
45:00
Přesilová hra by měla být pro Tatran zdviženým prstem a pro Start jasným signálem, něco udělat ze zápasem. Drbalová se teď musela činit.
44:34
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (4:2).
44:34
Vyloučen hráč Kateřina Pisárová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
43:15
Start si uvědomuje záležitost sitauce a talčí se dopředu. Nic jiného mu nezbývá, pokud chce něco udělat ze zápasem.
42:00
Začátek závěrečného dějství nabral rychlý spád.
39:10
Menší roztržka před bránou. Zatím si aktérky vše vyříkaly jen slovně.
38:40
Domácímu týmu ale vázne kombinace v početní výhodě.
37:46
Vyloučen hráč Markéta Baťková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
36:10
Tempo výrazně opadlo. Už se nehraje tolik otevřeně. Tatran szkouší hrát po mantinelech.
34:10
Stůjová z první míří vedle.
33:04
Hra se nyní trochu uklidnila. Střešovice už tolik nenapadají a Start může v klidu zahájit kombinaci.
30:50
Je tady hattrick! Lucie Želízková krásně nabila na mantinel KATEŘINĚ SEEMANNOVÉ, která suverenné zakončuje a vrací Tatranu třígólový náskok.
30:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Lucie Želízková (4:1).
29:24
Hermannová krásným pasem našla na středu hřiště Býčkovou, která z nadějné pozice poslala míček vysoko nad.
27:44
Start snižuje. Vejvodová zpoza branky našla BARBORU ŠPAČKOVOU, která z bezprostřední blízkosti zamířila k bližší tyči.
27:43
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristýna Vejvodová (3:1).
26:18
Přízemní pokus Vachudové míří do protějšího rohu.
25:53
Start si může na chvíli odpočinout. Bude rozehrávat na půlce.
25:25
Seemannová ve slibné příležitostí pálí pouze do připravené Janglové.
24:52
Pokus Stůjové ze středu hřiště skončil na bránících hráčkách před ní.
24:09
A když už se dostane dopředu, tak fauluje a musí odevzdat balónek.
23:31
Domácí nadále drží míček. Start se ho marně snaží získat a tak běhá pouze na vlastní polovině.
22:35
Další pokus domácích končí v zámezí.
20:44
Střešovice zahajují prostřední periodu velkým tlakem.
20:00
20:00
19:59
Tatran měl v prvních dvaceti minutách významnou herní převahu, což dokresluje i poměr střel. Celkem jich vyslal 7, zatímco Start pouhé 2.
19:49
Tentokrát už si Želízková připisuje asistenci. Na brankovišti volná KATEŘINA SEEMANNOVÁ nekompromisně prostřelila Janglovou.
19:48
19:01
Poslední minuta úvodní části.
18:00
Želízková nádhernou přihrávkou vyslala Seemannovou, která sice napoprvé nedostala příležitost zakončit, ale z následné akce i s pomocí Beránkové překonaly společně Janglovou. Tatran navyšuje vedení.
17:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Veronika Kopecká (2:0).
16:40
Nádeníková vyslala pokus ze střední vzdálenosti. Janglová zkontrolovala míček pohledem.
16:13
Tatran dál pokračuje v aktivní hře a hraje se znovu na polovině Startu.
14:39
Podruhé v krátké době se ukázala gólmanka Startu. Pisárová mířila do protipohybu mladé gólmanky, ta ale stihla dát ruku do dráhy míčku.
14:15
Nádeníková ze slibné příležitosti míří pouze doprostřed branky. Snadný zákrok pro Janglovou.
13:50
Vejvodová zahrála vysokou holí a musí přenechat míček soupeřkám.
13:19
Trest přišel hodně rychle vzápětí. VERONIKA KOPECKÁ z protiútoku otevírá skóre.
13:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká bez asistence (1:0).
12:55
Drbalová teď na brankové čáře zachránila Tatran od inkasované branky.
11:22
Nyní navíc mohla zakončit Poláková, ale na poslední chvíli přišal o míček.
10:34
Kunratická defenziva je pozorná a zatím neumožňuje soupeři najít skulinky ke skórování.
09:24
Opět se více hraje na polovině Startu, ovšem střely Tatranu jsou zatím nepřesné. Jeho bývalá gólmanka Janglová zatím nemusela vytahovat obtížnější zárkok.
07:25
Kvaskové odskočil míček a hrát budou hosté.
07:01
Start uklidňuje hru a drží míček na své polovině.
06:00
Hermannová měla nabito. Míček ji sjel a překvapivě proskotačil až kolem levé tyče Janglové.
04:50
Pokus Beránkové míří hodně mimo.
04:23
Tatran zatlačil Start. Z následného brejku ale těží soupeř rozehru.
03:24
Další pokus Korbelářové končí sražen v zámezí.
03:05
Na opačné straně Vachudová míjí z otočky branku Startu.
02:38
Špačková v nadějné pozici trestuhodně mionula míček.
02:10
Přízemní pokus Seemanová končí zblokován.
02:00
Domácí začínají od znova
01:21
Moc dlouho ale netrvalo. Kvůli sekání budou hrát Střešovice.
01:16
Poprvé se dopředu dostal i Start, bude pokračovat rozehrou v rohu.
01:02
Nahazovaný míček dopadl až k Janglové.
00:52
Po faulu v rohu bude navíc pokračovat na balónku.
00:32
Tatran od úvodu hraje s míčkem po mantinelech.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Monika Škorpová, Barbora Špačková, Kateřina Kovaříková, Kristýna Vejvodová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Mechlová, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová