2:4
- : -
SCC SEMILY

FBC Panthers Liberec - SCC SEMILY 4:11
17. Martin Vaňátko, 21. Jakub Erlebach, 31. Jan Abrt, 42. Miroslav Josef Polák - 1. Tomáš Chmelík, 5. Lukáš David, 7. Lukáš David, 18. David Petr, 19. Bruno Břenek, 26. Daniel Šírek, 26. Tomáš Chmelík, 35. Jan Seliger, 37. Daniel Šírek, 39. Tomáš Chmelík, 40. Filip Bulušek; rozhodčí: Ladislav Láska - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Šťastný ? - Martin Forman 15; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:4;
45:00
44:02
Vyloučen hráč Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
41:32
Využitá přesilovka a hned je aspoň o kousek veseleji
41:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Miroslav Josef Polák, asistoval Martin Svatuška (4:11).
40:50
Panteři mají ještě šanci snížit.
40:35
Vyloučen hráč Lukáš Maťátko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
39:38
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Filip Bulušek bez asistence (3:11).
38:06
Semily využívají přesiovku a o osudu utkání je už zřejmě rozhodnuto
38:05
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Chmelík, asistoval Bruno Břenek (3:10).
36:39
Vyloučen hráč Jakub Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:05
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Daniel Šírek, asistoval Tadeáš Buryanec (3:9).
34:48
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Jan Seliger bez asistence (3:8).
33:45
Zatím je ale snaha panterů přiblížit se na dostřel marná, času ale mají ještě dostatek
30:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Abrt, asistoval Jakub Svatuška (3:7).
30:46
Ještě se Panteři nevzdávají a na začátku třetí třetiny snižují
30:00
30:00
25:42
Dvě rychlé branky opět hatí snahu libereckých snížit.
25:41
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Tomáš Chmelík, asistoval Lukáš David (2:7).
25:08
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Daniel Šírek, asistoval Lukáš Ron (2:6).
20:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Erlebach bez asistence (2:5).
20:00
Po úvodní útočné smršti se Panteři znovu trápí a hledají cestičky, jak se znovu vrátit do zápasu
18:21
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Bruno Břenek bez asistence (1:5).
17:33
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil David Petr (1:4).
17:33
Po několika nadějných šancích Pantherů se nešťastně trefili do vlastní branky a opět musí dohánět tříbrankový náskok
16:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Vaňátko, asistoval David Petr (1:3).
16:00
Zvýšení hlasu trenéra PANTHERs zafungovalo a liberecký tým okamžitě snižuje na rozdíl dvou branek. Jen tak dál
15:00
15:00
14:20
Několik šancí neskončilo v brance Semil a tak je výsledek pořád nelichotivý 0:3
12:23
Domácí mají šanci s výsledkem něco udělat, přesilovka by je mohla vrátit do zápasu
12:10
Vyloučen hráč Lukáš Maťátko družstva SCC SEMILY na 2 minuty za vražení zády.
10:00
Zatím mají zápas plně pod kontrolou hráčíi ze Semil. Panteři budou muset něco vymyslet.
06:22
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David bez asistence (0:3).
04:23
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš David, asistoval Lukáš Ron (0:2).
04:23
Domácí zatím hledají cestu k lepšímu výkonu. Po necelých pěti minutách prohrávají o dvě branky.
00:49
00:49
Studená sprcha pro Panthery hned v úvodu. Semily se po první akci ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC SEMILY:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Matěj Šťastný; hráči v poli: Štěpán Holomoucký, Jan Vitvar, Miroslav Josef Polák, Jakub Svatuška, Martin Vaňátko