1:1
0:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub - FBC Panthers Liberec 3:4
15. Marek Prošek, 15. Jan Kopecký, 19. Jakub Švarc - 8. Jakub Svatuška, 18. Martin Svatuška, 39. Martin Vaňátko, 40. Martin Svatuška; rozhodčí: Tomáš Beran - Michal Reczai; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michal Charousek 9 - Matěj Šťastný 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
45:00
44:50
NA míčku jsou panteři
44:00
Minuta do konce a panteři se snaží hrát co nejdál od branky. Dub odvolává brankáře
42:46
Do konce chybí dvě minuty a Dub chce vyrovnat. Čeká nás napínavé finále
42:29
Timeout SC Podještědí Č. Dub
42:00
Další šance pro panetry. zvonila i tyč, ale skore se nemění. Liberečáci vedou o jednu branku
39:04
A je výsledek opačně. Teď musí dotahovat Dub. Panteři jsou v euforii
39:03
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Miroslav Josef Polák (3:4).
38:49
A je to tady. Konečně se fanoušci i panteři dočkali. vyrovnáno
38:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Jakub Erlebach (3:3).
36:30
Stále pokračuje dobývání dubácké branky. Stále marně
31:00
V úvodu třetí třetiny se snažili panteři vyrovnat, ale stále chybí větší přesnost. Utkání je ale atraktivní, hraje se vcelku rychlý florbal
25:00
Oba týmy se přetlačují, pár šancí jsme viděli na obou stranách. Zatím se ale skore nemění
22:14
Opět se panteři snaží dohnat soupeře a vyrovnat. Chybí ale přesnost na čepelích
18:30
Zelení ale využívají přesilovku a znovu se ujímají vedení
18:28
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jaroslav Šámal (3:2).
18:19
Vyloučen hráč Jakub Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:30
A je to tady. Panteři vyrovnávají po rychlé a trochu náhodné, ale o to šťastnější souhře.
17:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Svatuška, asistoval Jan Abrt (2:2).
16:00
Na začátku druhé třetiny se ještě Panteři vzpamatovávají z obdržené branky. Snad brzy zvednou hlavy vzhůru
15:00
15:00
14:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Jan Kopecký, asistoval Jakub Švarc (2:1).
14:59
V poslední vteřině vstřelili dubáci gól a ujímají se vedení. Smůla pro pantery, ale siréna zazněla až po brance
14:30
Panteři mohli odpovědět v zápětí a samotný únik jen s vypjetím všech sil dubáci zablokovali.
14:20
Několik šancí Dubu k brance nevedlo, ale nakonec se míček přeci jenom podařilo zeleným dotlačit do branky.
14:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil Marek Prošek, asistoval Adam Topinka (1:1).
07:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Svatuška, asistoval Štěpán Holomoucký (0:1).
05:00
Panteři do tohohle utkání vkročili aktivněji a snaží se vstřelit první gol zapasu. chybí pomyslný klid v zakončení
01:00
Zápas začal ve svižném tempu a panteři hned v úvodu měli štěstí, za brankářem zazvonila tyčka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Beran a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Matěj Šťastný; hráči v poli: Jan Vitvar, Miroslav Josef Polák, Jakub Svatuška, Martin Svatuška, Martin Vaňátko
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub: brankář: Michal Charousek; hráči v poli: Jaroslav Šámal, Pavel Dostál, Jakub Švarc, Jan Kopecký, Adam Topinka