0:6
2:11
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:26
18. David Struška, 49. Tomáš Troják, 52. David Struška - 2. Jakub Vojáček, 4. Ondřej Hlinovský, 5. Jiří Mikeska, 6. Ondřej Budek, 6. Matěj Surák, 8. Ondřej Budek, 8. Jiří Lukasch, 13. Ondřej Budek, 19. Ondřej Hlinovský, 24. Ondřej Budek, 27. Jakub Vojáček, 30. Petr Torma, 31. Kryštof Lehečka, 33. Ondřej Hlinovský, 39. Matěj Surák, 45. Ondřej Budek, 46. Jakub Vojáček, 47. Michal Štejr, 52. Filip Tábořík, 53. Ondřej Budek, 54. Jiří Lukasch, 54. Vojtěch Beneš, 55. Kryštof Lehečka, 56. Tomáš Pour, 57. Filip Tábořík, 59. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 6:0; využití: 0:4; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Kysela 10, Jan Doležal 17 - Filip Šik 4, Martin Lenárt 9; po třetinách: 1:9, 0:6, 2:11;
60:00
59:59
Komentáž trenéra hostí Petra Procházky: Děkujeme za zápas.
Komentář trenéra domácích Novotného: Také děkujeme za utkání.
59:30
Plzeň ukazuje svojí dominanci a nepouští domácí k nějaké větší akci.
59:01
Probíhá poslední třetina dnešního gólově bohatého zápasu.
58:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jiří Lukasch (3:26).
58:12
Budějovice se snaží alespoň snížit náskok, branka hostů jim však nepřeje a slyšíme jen známé cinknutí tyčky
57:01
Plzeň má stále kontrolu na míčku. I s takovým gólovým rozdílem střílí na domácího golmana hlava nehlava.
56:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Michal Štejr (3:25).
55:35
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Tomáš Pour, asistoval Petr Torma (3:24).
54:46
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Jakub Vojáček (3:23).
54:46
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
53:35
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Vojtěch Hejduk (3:22).
53:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jiří Lukasch bez asistence (3:21).
52:32
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Tomáš Pour (3:20).
51:44
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Filip Tábořík, asistoval Jiří Mikeska (3:19).
51:15
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil David Struška, asistoval Petr Bláha (3:18).
50:18
Domácí se po dlouhé době dostali na útočnou polovinu déle, než na 5 vteřin.
49:56
Budějovice se snaží útočit, bohužel nestačí na kvalitu a rychlost plzeňských hráčů.
48:15
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Tomáš Troják, asistoval David Řehoř (2:18).
47:30
Plzeň je hladová po dalších gólech a tak stále útočí a snaží se zvýšit náskok.
46:06
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Michal Štejr, asistoval Vojtěch Beneš (1:18).
45:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Jiří Lukasch (1:17).
44:16
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Jan Šobotník (1:16).
42:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:25
Domácí se snažili z rychlého brejku odpovědět snížením brankového rozdílu, marně.
41:02
Opět, jako předchozí dvě třetiny, Plzeň drží míček a vymýšlí další gólovou akci.
40:00
40:00
39:33
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (1:15).
37:58
Máme další oslabení domácích, golman Doležal zatím zachraňuje každou střelu, co na něj jde.
36:39
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:50
Domácí zvládají stálý tlak hostů. Oproti první třetině jsou kompaktněší a tak nepadá tolik gólů.
34:39
Domácí se pokusily o kombinaci, ta nevyšla a Plzeň šla do neúspěšně zakončeného brejku
33:37
Plzeň je stále aktivnější a tak můžeme od nich vidět jednu střelu za druhou.
32:08
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Ondřej Budek (1:14).
31:10
Po rychlých gólech, se domácí snaží  dostat aspoň na útočnou polovinu, zatím marně.
30:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (1:13).
29:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Petr Torma bez asistence (1:12).
29:25
Hra se stává koukatelnou. Začíná být rychlá, dravá.. zkrátka taková, na kterou jsme se všichni přišli podívat.
28:22
Plzeň chystá další útok. Je zřejmé, že náskok 10 branek jim nestačí.
27:34
Golman domácích předvedl ladný zákrok, a chytil skákající míček.
26:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Matěj Surák (1:11).
25:31
Bláha s Malechou předvedli krásnou a rychlou souhru, bohužel tyčka branky hostujícího golmana jim v gólu nepřála.
25:08
Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil Vojtěch Beneš.
25:01
Bíca znervózněl obranu Plzně a utekl na bránu. Střelil však mimo.
23:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (1:10).
23:20
Po ošklivém faulu domácích, hosté rychle vstřelují další branku. Trestají tak další chybu domácích.
22:37
20:01
Míček z prvního buly 2. třetiny opět získávají hosté.
18:59
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
18:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Petr Torma (1:9).
18:12
Plzeň nečekala dlouho a odpověděla dalším vstřeleným gólem.
17:15
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil David Struška, asistoval Marek Leheň (1:8).
17:15
Konečně se tlak domácích vyplatil. David Struška zakončil krásnou střelou a snižuje tak náskok Plzně.
16:54
Ke konci třetiny vidíme kombinačníhru domácích, okořeněnou střelbou na golmana
15:10
Bíca vystřelil a chyběly milimetry k tomu, aby snížil náskok.
13:22
Petr Bláha, jako jeden z mála, utekl Plzeňským a pokusil se vystřelit. Golman ovšem chytil.
13:10
Zatím jsme mohli vidět jen pěkné kombinační akce Plzně a Budějovice stále zaostávají.
12:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (0:8).
11:34
Hra se odehrává převážně na polovině domácích.
10:18
Z tribuny slyšíme velkou podporu pro domácí, snad jim to pomůže.
09:20
Hráči Českých Budějovic konečně zabrali a začínají střílet na bránu Plzně.
08:02
Domácí měli první velkou šanci, škoda že střelu soupeř zblokoval.
07:52
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jiří Lukasch, asistoval Matěj Surák (0:7).
07:35
06:53
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
05:45
Hosté jsou rychlejší, mají přesné nahrávky, tak není divu, že domácí proti nim nestíhají.
05:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Matěj Surák, asistoval Kryštof Lehečka (0:5).
05:13
04:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Jakub Vojáček (0:3).
04:23
Hráči Plzně z rychlého protiútoku zvyšují náskok na 3:0.
04:14
Radek Vobr jako první z domácích vystřelil. Bohužel trefil pouze hráče.
03:24
03:24
Hráči Plzně jsou aktivnější a trestají chyby domácích dalším gólem.

02:15
Po inkasovaném gólu se hráči Českých Budějovic snaží odpovědět, bohužel se nemohou dostat ani na útočnou polovinu.
01:27
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Vojtěch Hejduk (0:1).
00:39
Hra začala velmi aktivně. Oba dva týmy zkouší najít dobrou pozici na střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Ondřej Budek, Jan Šobotník, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský, Petr Torma
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Kysela; hráči v poli: Lukáš Tancer, David Struška, Marek Leheň, David Řehoř, Václav Bíca