2:2
- : -
FbC Plzeň

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň 7:5
3. Peter Steller, 12. Šimon Batkovič, 14. Ondřej Krejčí, 20. Maxim Grega, 27. Peter Steller, 45. Filip Brynda, 46. Peter Steller - 14. Jan Baštýn, 22. Vítek Vyčíchlo, 34. Vojtěch Mrvík, 52. Vít Pešek, 59. Marek Weber; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: František Stárek 22 - Matouš Eret 32; po třetinách: 4:1, 1:2, 2:2;
60:00
Nejlepším hráčem hostů se stal Matouš Eret.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska se nám dařily věci, které děláme na tréninku, z čehož jsme těžili v první a třetí třetině. Bohužel druhá třetina byla z naší strany nepovedená, na čemž budeme muset zapracovat, abychom hráli svoji hru 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas rozhodli naše neproměněné šance. Pořád nás limituje velké množství individuálních chyb v rozehrávce či obsazení hráčů. Myslím si, že máme za sebou úspěšný víkend a doufám, že na naše výkony navážeme v dalších zápasech.
60:00
58:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Marek Weber, asistoval Matěj Sobek (7:5).
58:35
Hosté předvádí ukázkový protiútok a snižují vedení domácích.
56:39
Eret předvádí skvělý zákrok helmou.
52:10
Grega trefuje břevno.
51:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Matěj Sobek (7:4).
51:54
Hosté po rychlé rozehrávce dávají 4. gól.
50:54
Eretovi je potřeba již poněkolikáté vytřít brankoviště, je vidět, že má dnes spoustu práce.
50:11
Weber minul bránu v obrovské šanci hostů.
48:15
Weber se svou bojovností propracoval do nebezpečné situace a střílí z voleje, Stárek však výborně vyráží nohou.
47:05
Mareš prověřil Ereta nepříjemnou přízemní střelou, ten se však nenechává rozhodit a chytá.
45:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Šimon Batkovič (7:3).
45:50
Domácí využívají přesilovku, Steller dovršuje svůj hattrick.
45:21
Vyloučen hráč Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Brynda, asistoval Šimon Batkovič (6:3).
44:43
Brynda krasným manévrem vyběhl s míčkem zpoza brány hostů a dává 6. gól domácích.
43:42
Mareš střelou z voleje pálí vysoko nad.
41:43
Hosté začali třetí třetinu lépe, zatím však bez vstřelené branky.
35:46
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
35:33
Stárek byl prověřen nepříjemnou střelou, daří se mu však míček vyrazit.
33:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Mrvík, asistoval Vítek Vyčíchlo (5:3).
33:15
Hosté snižují vedení domácích.
32:10
Batkovič obdržel ránu hokejkou do obličeje. Snad bude v pořádku.
31:43
Po pomalém startu do druhé třetiny domácí znovu dirigují tempo zápasu, hosté se dostávají do šancí pouze z občasných protiútoků.
30:00
Zápas sleduje 10 věrných diváků. Děkujeme za podporu.
29:30
Steller vyslal další nebezpečnou střelu na bránu hostů. Asi se mu nelíbil komentář o klopení florbalky.
26:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Peter Steller, asistoval Matěj Vosátka (5:2).
26:37
Steller dává gól a navyšuje vedení domácích.
25:55
Eret předvádí jeden zákrok za druhým, díky němu mají hosté stále šanci vrátit se do zápasu.
24:01
Valenta se blýskl krásnou sólovou akcí, kterou mu však kazí gólman hostů dalším pěkným zákrokem.
22:44
Steller znovu střílí nad. Dnes se mu nedaří klopit florbalku.
21:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Vojtěch Řeřicha (4:2).
21:10
Hosté začali druhou třetinu lépe a díky nátlaku před bránou domácích dávají gól z dorážky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 16:6
20:00
Domácí měli v první třetině velkou převahu, hosté budou mít problém vrátit se do zápasu.
20:00
19:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Maxim Grega bez asistence (4:1).
19:12
Gréga dává čtvrtý gól domácích ukázkovou střelou nad levou ruku brankáře hostů.
17:55
Další dobrá šance domácích, ale znovu mimo bránu.
16:40
Brankář hostů předvádí výborný zákrok po střele Batkoviče.
15:30
Steller v dobré šanci střílí vysoko nad bránu hostů.
14:50
Kaas z bezprostřední blízkosti trefuje helmu brankáře domácích.
13:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Adam Kanzelsberger (3:1).
13:10
To byla bleskurychlá odpověď domácích, znovu vedou o dva góly.
13:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Baštýn, asistoval Vojtěch Řeřicha (2:1).
13:06
Hosté snižují náskok domácích.
12:20
Stárek chytá dalekonosnou střelu hostů.
11:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Šimon Batkovič, asistoval Filip Brynda (2:0).
11:15
Domácí navyšují své vedení díky početní výhodě.
09:37
Vyloučen hráč Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:05
Grézl podnikl riskantní manévr a ztrácí míček na vlastní polovině, šanci hostů však zmařil brankář domácích výborným zákrokem.
07:50
Obrana domácích je od začátku zápasu oslnivá.
06:05
Sobek v první větší šanci hostů střílí vedle.
04:58
Hosté se zatím pouze brání nátlaku domácích a nedostávají se do šancí.
02:37
02:37
Domácí získávají míček na soupeřově polovině a po pěkné kombinaci se ujímají vedení.
00:21
Domácí se dostávají do první šance zápasu, ale netrefili bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Jakub Sutner, Vít Pešek, Marek Weber, Matěj Sobek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Ondřej Valenta, Jonáš Mareš, Matěj Vosátka, Peter Steller, Šimon Batkovič