2:2
2:3
0:1

FBC Panthers Liberec - Floorball Club FALCON 7:8p
5. Lukáš Veselý, 8. Jan Král, 9. Lukáš Ďuriš, 23. Pavel Sekyra, 40. Dominik Hiadlovský, 53. Lukáš Veselý, 60. Lukáš Veselý - 3. Petr Nejedlý, 8. Jakub Škrdla, 31. Vojtěch Horák, 36. Patrik Koníček, 46. David Sgall, 48. Petr Nejedlý, 51. Patrik Koníček, 62. David Sgall; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Vít Vaníček 23 - Michal Novák 23; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:3, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí Vojtěcha Šícha : Vyrovnaný zápas jsme opět dotáhli do rychlé smrti, kterou jsme opět zvládli na jedničku. Pokud bychom však nevytvořili pro soupeře na konci třetí části šance, které proměnil, nemuseli jsme do prodloužení nastupovat. Děkujeme soupeři za zápas a pořadatelskou službu.
65:00
vyjádření kapitána domácích: Přišli jsme si zahrát, pohodička a zaslouženě jsme prohráli. Vyhrát chtěli tak tři lidi, za mě ostuda. Díky všem pořadatelům a pár divákům.
61:22
61:22
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Sgall, asistoval Patrik Koníček (7:8).
60:01
Poprvé v letošní sezóně si Pantheři zahrají pětiminutové prodloužení.
60:00
60:00
59:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Jan Král (7:7).
59:56
A přece se díky power play zadařilo. Čtyři vteřiny před koncem je srovnáno!
58:22
Jde do tuhého. Pantheři již přemýšlejí o power play.
52:18
Po ošetření a zatejpování zadního stehenního svalu pomohl Lukáš Veselý snížit brankový rozdíl.
52:17
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Lukáš Ďuriš (6:7).
50:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval David Sgall (5:7).
50:00
A Falcon dál valí útoky na Vaníčka. Ten zatím statečně odolává.
49:20
Jako "žolíka" nasazují domácí juniorského hráče Erlebacha.
49:00
Pantheři mají problémy i na buly. Po každé buly musí pracně získávat míček a to je stojí cenné síly.
47:57
Timeout FBC Panthers Liberec
47:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval David Janáček (5:6).
45:31
První chyba na straně domácích. Nedúrazně pokrytý hráč na středu střílí gól. Opět je srovnáno.
45:30
44:00
Třetí třetina začala opatrně z obou stran, nikdo nechce udělat první chybu.
40:00
40:00
39:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Filip Munzar (5:4).
37:27
Pantherům se střelecky nedaří. Střely končí buď na gólmanovi nebo mimo branku.
35:40
Přímočará akce Falconů zakončená efektivním způsobem ze vzduchu končí brankou. Stav vyrovnán. Hrajeme od nuly.
35:39
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Vojtěch Řádek (4:4).
32:48
Slibné kombinace Pantherů končí na tělech Falconů. Domácí diktují tempo hry, ale nemohou se prosadit.
30:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Vojtěch Horák, asistoval Šimon Štěpan (4:3).
28:15
Kapitán domácích Jan Obermann vypomohl v útoku a dal si sprint přes celé hřiště a ještě byl první v obraně. Dobře Pádlo!
26:10
Opakované drobné fauly hostů vyústily ve vyloučení. V přesilovce se Pantherům zatím moc nevede.
23:45
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
22:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Dominik Hiadlovský (4:2).
20:00
20:00
19:40
Ďurišovi se líbí v brankovišti hostů. Již potřetí za první třetinu leží u nohou hostujícího brankáře.
16:15
Pantheři zkoušejí novou posilu z juniorů Jakuba Erlebacha. Každé střídání na této úrovni je pro něho obrovská zkušenost.
08:55
První vážnější situace před domácí bránou. Standardní rozehrávku hosté nepotrestali.
08:30
Zápas se nám rozjíždí ve svižném tempu. Klasická hra Pantherů nahoru a dolů znamená žně pro diváky.
08:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Pavel Sekyra (3:2).
07:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Lukáš Veselý (2:2).
07:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Horák (1:2).
06:00
Počáteční technické potíže vytvořily pár šedivých vlasů na hlavách pořadatelů. Nyní je vše vpořáku a můžeme směle do zápasu.
04:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Filip Munzar (1:1).
03:09
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jan Obermann, Dominik Hiadlovský, Lukáš Ďuriš, Pavel Hůza, Pavel Sekyra