3:1
1:0
FbC Plzeň

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FbC Plzeň 6:5p
25. Michal Nový, 38. Michal Nový, 41. Daniel Riley, 48. Matěj Kodl, 55. Martin Kameš, 65. Marek Sluka - 25. Jaromír Täuber, 28. Vojtěch Kuneš, 29. Filip Nový, 34. Matěj Vošta, 51. Filip Nový; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2 + Daniel Šterbák OS:6; využití: 1:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Dominik Kameš 2, Dominik Kameš 3, Dominik Kameš 2, Dominik Kameš -3 - Lukáš Ščurko 1, Lukáš Ščurko 0, Lukáš Ščurko 3, Lukáš Ščurko -3; po třetinách: 0:0, 2:4, 3:1, 1:0;
64:13
64:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Karel Horký (6:5).
64:13
Počet střel v prodloužení: Domací: 3 Hosté: 2
64:13
Komentář trenéra hostů Pavel Strejček: Škoda, že jsme dostali soupeře do hry vlastní hrou. Proti takovému výkonu jsou body nutnost a my to dnes nedokázali. Děkujeme soupeři a divákům.
64:13
Komentář trenéra domácích: Vstali jsme hrobníkovi z lopaty. Soupeř neudržel slibné vedení a ztratil zápas. Po ostřejší domluvě v šatně si kluci uvědomili o co hrajou a nastartovali jinou mašinu. Za mě spravedlivé dělení bodů se šťastným koncem pro nás :-). Děkuji svému týmu, že ukázal svoje žlutomodré srdce!!! Děkujeme všem co přišli ve čtvrtek večer a soupeři děkujeme za zápas. Můj tip před zápasem vyšel :-). VLAUFU
62:20
Brake hostů teď málem skončil gólem ale trefeno bylo pouze břevno.
61:20
Tým domácích rozehrává přesilovou hru v prodloužení a zatím se drží na míčku.
61:14
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
60:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
58:14
Přesilová hra domácích dvě minuty do konce nerozhodla o konečném stavu uktání a půjdeme do prodloužení!
58:07
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
57:03
Tlak obou týmu eskaluje, jediná šance může nyní rozhodnout o tomto utkání.
56:28
Timeout FbC Plzeň
55:30
Po skončení vyloučení hostů hrač vybíhající z trestné lavice vystřelil nebezpečnou střelu, kterou ale brankář domácích velmi dobře zneškodnil.
54:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Karel Eichler (5:5).
54:40
Stav uktání se opět mění na 5:5 ale přesilová hra hostů 5 na 4 bude trvat ještě 40 vteřin.
54:37
Domací tlačí hosty na jejich obranné polovině.
53:32
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
53:32
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:32
Vyloučen hráč Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
53:32
Utkání se dramatizuje s dvojtým vyloučením na straně hostů které může výrazně změnit výsledek utkání.
50:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michael Brabec (4:5).
50:27
Nerozhodný stav rozsekli hráči hostů a proměňují na 4:5.
49:04
Nervy pracují na obou stranách a osobní souboje se vyostřují.
47:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (4:4).
47:52
Krásná kombinační akce domácích vyrovnává stav utkání a dramatizuje poslední třetinu.
44:52
Tlak a napětí se zvyšuje, jak tým domácích se dostává stále do více šancí.
42:53
Nebezpečná střela z otočky hráče domácích teď málem vyrovnala stav utkání.
40:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley bez asistence (3:4).
40:27
Pěkná individuální akce hráče domácích, půl minuty po zahajení třetí třetiny, mění stav utkání na 3:4.
39:21
Tímto bych chtěl poděkovat pořadatelům starající se o mantinely za pohotový zásah po tvrdém dohrání v rohu hřiště, a rychlé srovnání pobořených manitelů.
37:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Daniel Riley (2:4).
37:46
6 vteřin po ukončení přesilové hry domácí skórují na 4:2, toto utkání bude ještě zajímavé.
37:10
Přesilovka domácích se chýlí ke konci a stále zůstává bez vyložené šance.
35:40
Vyloučen hráč Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Hosté v prvních deseti vteřinách přesilové hry proměňují.
33:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Jaromír Täuber (1:4).
33:09
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
31:26
Brake domácích skončil po špatném přihrávce.
29:39
Střela domácích trefuje břevno ale ani z dorážky nic nebylo.
28:55
Další akce týmu hostů končí v síti domácích a navyšují své vedení.
28:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Josef Tomášek (1:3).
27:44
Tým hostů skóruje a ujímá se vedení.
27:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Filip Nový (1:2).
27:31
Pěkná šance domácích bohužel nevyšla.
24:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Václav Zábran (1:1).
24:08
Utkaní nabíra obrátky, oba týmy skórují a hráč domacíh byl vyloučen.
24:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Martin Kameš (1:0).
24:01
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
24:01
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - osobní trest.
22:09
Nebezpečnán střela hostů teď mohla skončit v brance domácích, ale byla zblokována obráncem.
20:12
Vstupujeme do druhé třetiny dnešního zápasu.
19:39
Hra se koncem třetiny mírně dramatizuje.
18:07
Tým hostů je opět v plném počtu.
17:23
Hostům se zatím v oslabení daří držet míček na polovině domácích.
16:54
Domacím se zatím přesilová hra nedaří.
15:59
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:35
Překvapivá střela od mantinelu neskončila v brance hostů.
12:19
Utkání je plné osobních soubojů a technických nepřesností.
09:15
Většina pokusů o střelu domácích končí zblokována prvním hráčem.
06:45
Míček na brankové čáře domácích teď málem poslal hosty do vedení.
03:44
Ani jeden z týmů se zatím nedostal do vyložené šance ale tlaky z obou stran sílí.
02:00
Hra zatím od obou celků vypadá vyrovnaně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Matěj Vošta, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Svoboda, Karel Eichler, Karel Horký, Matěj Kodl, Daniel Riley