1:2
4:1
- : -

DDQ Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 8:3
7. Jakub Štěrba, 15. Tomáš Novotný, 18. Petr Linc, 37. Tadeáš Melíšek, 50. Jakub Štěrba, 57. Petr Linc, 58. Petr Linc, 60. Tomáš Novotný - 23. Daniel Martínek, 29. Daniel Martínek, 48. Michal Nožička; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 20 - Dušan Völgyi 29; po třetinách: 3:0, 1:2, 4:1;
60:00
59:59
59:31
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Linc (8:3).
59:23
Štěpánek si vychutnal  střelu hostujícího hráče.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:32
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc z trestného střílení (7:3).
56:32
Hosté to zkouší bez brankáře.
56:27
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:27
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Erich Kellermann (6:3).
55:28
První přesilovká střela Chomutova, šla těsně vedle branky hostů.
53:30
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
53:30
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
53:29
Chomutov bude mít k dispozici první přesilovou hru v utkání.
52:47
Štěrba byl dlouho sám před brankou hostů, ale až moc dlouho si hrál s míčkem a nakonec nevystřelil.
50:43
Zápas je od druhé třetiny velice vyrovnaný. Jaroměř určitě bude chtít ještě něco předvíst ze svého umění.
49:35
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Linc (5:3).
48:55
Holovej poslal D. Kellermannovi prudkou přihrávku, ten ji nezpracoval a domácí tým bude muset začít znovu kombinovat.
47:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jan Hrobský (4:3).
47:28
Halej měl spoustu prostoru ke střele, ale ta letěla úplně mimo.
46:17
Štěrba zkoušel nahozenou střelu sklepnout do branky, ale míček o veliký kus přeletěl branku hostů.
44:49
Šarša střelou tahem, trefuje pouze připraveného brankáře.
41:56
Linc skvěle našel na útočné polovině Štěrbu, ale ten místo střely, volil další přihrávku a to se mu vymstilo a u mičku je Jaroměř.
40:01
Úvodní buly třerí třetiny vyhrál Chomutov.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Chomutov - 12, Jaroměř - 15
39:47
D. Kellermann měl dobrou pobídku pro vstřelení branky, ale míček mu sjel z čepele.
39:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
36:39
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jakub Holovej (4:2).
36:39
Melíšek vstřeluje krásnou branku a následně málem na golmana spadla branka.
35:50
Daniel Kellermann z blízkosti u branky hostů, trefuje pouze tyč.
33:18
Nožička se snažil vystřelit, ale jeho střela neprošla mezi dvojblokem.
29:55
Novotného střela, šla mezi nohama brankáře hostů, ale tato střela mu nemohla projít.
28:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Daniel Martínek, asistoval Daniel Kroupa (3:2).
26:55
Jaroměř se ve druhé třetině, snaží využít každé sebemenší chybičky v obraně domácího týmu.
22:53
22:53
Jaroměř z nenápadné situace snižuje na 1:3.
21:59
Meyer v dobré pozici, trefuje pouze soupeřovu hokejku.
20:45
R. Klement zužitkoval svoji rychlost, nabral si to středem hřiště, ale netrefuje bohužel bránu.
20:25
E. Kellermann zahrál vysokou holí a u míčku je poprvé ve druhé třetině Jaroměř.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Chomutov - 11, Jaroměř - 3
19:00
17:26
Nožička moc dlouho čekal se střelou a trefil jenom protihráče.
17:06
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Tomáš Novotný (3:0).
14:16
14:16
Krásná kombinace mezi Lincem a Novotným, končí překrásným gólem.
11:32
Jaroměřští hráči nedokázali nadvakrát přejít chomutovskou obranu.
08:40
Sucharda pálil úplně mim o tři tyče.
07:05
Melíšek měl dobrou příležitost vytvořit brankovou situaci, ale byl nedovoleně atakován na útočné polovině Chomutova.
06:20
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Šarša (1:0).
05:27
Halej v dobrém výběhu na středu hřiště, trefuje pouze hráče hostů.
02:38
Novotný dostal skvělou přihrávku přímo před branku hostů, ale trefil pouze horní tyč.
01:26
Schneider využil svojí rychlosti, ale jeho přihrávka byla vystižena a Jaroměř jde do protiútoku.
00:47
Linc ztratil míček na útočné polovině a u míčku jsou poprvé hosté.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Filip Krigovský, Petr Hašek, Milan Sucharda
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný