0:1
0:4
- : -

K1 Florbal Židenice - PSN Tatran Střešovice 2:7
11. Petra Bílá, 16. Petra Bílá - 10. Kateřina Seemannová, 19. Barbora Břešťálová, 32. Kateřina Vachudová, 43. Karolína Stůjová, 44. Nikola Hermannová, 54. Vendula Beránková, 58. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Alena Večeřová 22 - Eliška Drbalová 15; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:4;
60:00
Atraktivní zápas ve vysokém tempu končí. Tatran od začátku dominoval na míčku a Židenice tlačil, výsledek tomu nakonec odpovídá. Židenice se snažily, hrály na hranici svých možností, ale na lepší Střešovice to nestačilo.
60:00
Počet střel ve 3: třetině: Židenice 6 - Tatran 9
60:00
Počet střel celkem: Židenice 17 - Tatran 31
60:00
59:50
Ani Muselíková nepropálila Drbalovou. Pokus to byl ale velmi solidní.
59:25
Fuchsová dnes neprodlouží střeleckou šňůru, v rozmezí 20 sekund měla dvě velké příležitosti, ale ani jednu neproměnila. Škoda.
57:20
Střešovice přece jen využívají přesilovou hru. Odražený míček si na středu našla Mechlová a bez problémů zakončila do prázdné kasy.
57:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Lucie Želízková (2:7).
56:10
První střela Tatranu v přesilovce vyšla z hole Beránkové, ale ta mířila doprostřed a Večeřová se tak ani nenadřela.
55:20
Tento moment bohužel pravděpodobně zmařil naději na snížení. Židenice špatně střídaly a poprvé v zápase se tak bude vylučovat.
55:19
Vyloučen hráč Michaela Styková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
54:40
Židenice jsou v šesti a hned se dostaly do velké šance, Fuchsová bohužel minula.
54:35
Domácí tým si vzal oddechový čas.
54:34
Timeout K1 Florbal Židenice
53:47
Šestá trefa Tatranu. Kapitánka Beránková přízemní střelou překonává Večeřovou.
53:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vendula Beránková, asistoval Katka Nádeníková (2:6).
53:16
Zápas má solidní tempo, obratem se do protiútoku vydaly domácí hráčky, Fuchsová posunula na Janečkovou, ale té míček trochu odskočil a střela bekhendem nebyla nebezpečná.
52:40
Seemannová měla možnost dát druhý gól v zápase, Večeřová se však přesunula rychle a šanci zlikvidovala.
50:45
To je škoda, Židenice přehrály Tatran a dostaly se na dostřel branky, bohužel se v předbrankovém prostoru nedostaly k zakončení.
50:05
Pěkná kombinace druhé lajny, na jejímž konci byla Kasal, ale bohužel neměla přesná mířidla.
49:22
Stejně tak šance Fuchsové. Ta se ale záhy dostala do další příležitosti a donutila Drbalovou k zákroku.
49:09
Pokus Robové mířil úplně vedle.
47:28
Oooo, zvoní tyč! Beránková trefuje břevno!
45:30
Petra Bílá mohla snížit a završit hattrick, ale Drbalová vyráží.
43:09
Tohle je tvrdá rána pro Židenice. Tatran vyslal na branku Židenic dvě střely a obě skončily v bráně. Tentokrát propadla střela Hermanové od mantinelu až k bližší tyčce. Hosté odskakují na rozdíl tří gólů.
43:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Kateřina Vachudová (2:5).
42:40
Nikým nehlídaná Stůjová povedenou ranou ze středu hřiště zvyšuje na 4:2 pro střešovické.
42:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Daniela Kvasková (2:4).
41:34
Střela Venduly Kasal bohužel postrádala razanci. Drbalová chytá.
40:50
Hned v první minutě třetího dějství vyzkoušela pozornost Večeřové z úhlu jedna z hráček první lajny Tatranu.
40:00
40:00
V druhé třetině jsme byli svědky pouze jednoho gólu, který vstřelila hostující Vachudová. Tatran drží míček, ale Židenice hrají na hranici svých možností. Makají, vrhají se do střel a vyrážejí do protiútoků. Uvidíme, zda se jim ve třetím dějství podaří srovnat.
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Židenice 5 - Tatran 10
40:00
39:50
10 sekund před koncem a málem jsme měli srovnáno! Indrová se z ničeho nic ocitla před Drbalovou, ta však vykopla obě nohy a šanci domácích zneškodnila.
38:39
Co se nepovedlo hostům, málem vyšlo domácím. Fuchsová se dvakrát ocitla těsně před brankářkou, ale nedokázala míček procedit za záda brankářky.
38:05
Tatran uzamkl židenické na jejich polovině, ale branku nevsítil.
34:35
Věřme, že se početná marodka domácích co nejdříve zúží.
33:30
Utkání v některých fázích připomíná přesilovou hru Tatranu. Nutno podotknout, že to Židenice mají opravdu těžké, vzhledem k faktu, že hrají pouze na dvě lajny.
32:25
O chvíli později musela vytáhnout parádní zákrok Alena Večeřová po ráně kapitánky Beránkové.
31:50
Tatran se podruhé v zápase dostává do vedení, po střele Vachudové Židenice inkasují dnes potřetí.
31:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Barbora Panešová (2:3).
31:21
Střelu na hostující branku vyslala Vendula Kasal, ale mířila nad. Každopádně odvážný pokus židenické juniorky.
31:00
A okamžitě do protiútoku vyrazila Eva Nečasová, jejíž ránu vyrazila Drbalová maskou. Pěkná šance domácích!
30:32
Lajna Tatranu teď rozhýbala druhou pětici židenických, ale žádnou šanci si nevytvořila.
28:05
Tatran měl velkou šanci v předbrankovém prostoru, Večeřová ale míček uzmula a rychlým výhozem našla Fuchsovou, jejíž střelu z otočky musela lapit Drbalová.
26:45
Židenice se teď na krátkou dobu usadily na polovině soupeře, o míček však přišly. Tatran tak má možnost založit další akci.
24:30
Sestry Jahodovy unikly do protiútoku, ale nerozuměly si a u míčku je tak Tatran.
23:01
Obrovská šance Tatranu nekončí gólem! Seemannová vybídla ke skórování Želízkovou, ale ta bekhendem minula.
20:55
Fuchsová měla na startu druhé třetiny velkou šanci, ale vylámala si zuby na Drbalové.
20:00
20:00
První třetina je u konce. Tatran v ní dominoval co do držení míčku, stav skóre je ale vyrovnaný. Dva góly Petry Bílé otočily skóre, ale Barbora Břešťálová minutu před koncem srovnala.
20:00
Počet střel v 1. třetině: Židenice 6 - Tatran 12
20:00
18:57
Tatran z nenápadné akce srovnává. Břešťálová obdržela míček u tyčky a pod ležící Večeřovou míček propasírovala až do branky.
18:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Kateřina Pisárová (2:2).
17:23
Hostující Panešová je dnes cítit, po několikáté v první třetině se dostala na dostřel branky, ale Večeřová je pozorná.
15:37
Ale pozoor, Židenice otáčejí skóre! Indrová dlouhým centrem do útočného pásma vyslala Petru Bílou a ta z první propálila Drbalovou. 2:1!
15:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Bílá, asistoval Martina Indrová (2:1).
15:00
Hra má velmi dobré tempo a je v posledních minutách vyrovnaná.
12:01
Tatran je dominantní v držení míčku, ale Židenice nebezpečně koušou z protiútoků.
10:48
Máme srovnáno! Tak to byla rychlovka. Natálie Janečková vybídla ke skórování Petru Bílou a ta střelou z první vyrovnává.
10:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Bílá, asistoval Natálie Janečková (1:1).
09:54
Tatran posílá do vedení před chvílí zmíněná Seemannová. Panešová jí lahodným způsobem poslala neodolatelnou přihrávku a střelou do prázdné branky otevírá skóre.
09:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Barbora Panešová (0:1).
08:01
Nejproduktivnější hráčka hostí Seemannová se poprvé v utkání dostala ke střele, Večeřová ale předvedla pěkný zákrok.
07:00
Tatran měl možnost v nebezpečném prostoru, ale střela z první mířila do sítě. Sítě za brankou.
05:30
První střela na branku! Po vypíchnutí Fuchsové střílela Bílá, Drbalová byla připravena.
03:50
Tatran, který nasadil tři pětky, je zatím po většinu času na míčku. Židenické dvě pětky si zakládají zejména na obraně.
03:00
Panešová měla obrovskou šanci, ale v bezprostřední blízkosti přestřelila.
02:01
Indrová ku překvapení všech vyzkoušela nečekaný oblouček, s tím si však Drbalová v poklidu poradila.
01:44
Po faulu na Fuchsovou rozehrají Židenice standardku na útočné polovině.
00:25
Své štěstí vyzkoušela hostující Beránková, ale její střela z poloviny hřiště nemířila na branku.
00:02
Zápas odstartoval! Úvodní buly pro Tatran.
00:01
Vážení diváci, vítejte u online přenosu z 9. kola Extraligy žen. Na brněnské hale Vodova se utkají celky K1 Florbal Židenice a Tatran Střešovice. Přenosem vás provede Martin Zmydlený.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Kateřina Vachudová, Nikola Hermannová, Lucie Želízková, Barbora Panešová, Kateřina Seemannová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Martina Indrová, Viktorie Fuchsová, Natálie Janečková, Eva Nečasová, Petra Bílá