2:1
2:1
- : -

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov 6:3
2. Zdeněk Malich, 6. Adam Benáček, 24. Lukáš Mátl, 31. Lukáš Mátl, 48. Zdeněk Malich, 50. Martin Žák - 8. Patrik Mynařík, 40. Václav Fučík, 54. Jan Knězů; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 5:3; využití: 3:2; diváků: 205; zásahy brankářů: Jan Bazala 22 - Libor Domkář 30; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kotena: V první řadě bych chtěl poděkovat domácím za charitativní akci Derby pro Milánka. K utkání samotnému - dvě třetiny jsme nebyli dostatečně aktivní ani důrazní. Úvod třetí třetiny přinesl velké zlepšení, ovšem bez gólového efektu. Soupeř potrestal naše dvě zbytečná vyloučení a závěr si již pohlídal. Díky soupeři i skvělým fanouškům z obou táborů.
60:00
Komentář trenéra domácích: Díky skvělým fanouškům obou mužstev, zápas měl nádhernou kulisu, škoda že neproměňujeme naše vyložené šance, zápas jsme mohli dohrát v klidu s větším rozdílem. Za tři body jsme rádi, ale příští týden nás čeká další zápas, kde musíme toto vítězství potvrdit. Dík všem zúčastněným za pěkný večer pro dobrou věc.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: 12 - 11
59:41
Hosté nejspíš ještě zkoušejí vymyslet nějaký zázrak bez brankáře
59:13
Třebíčským hráčům plán s názvem "podržet míček pod kontrolou" vychází na jedničku.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:35
Sniperům se daří alespoň na chvíli podržet hru na polovině hostů.
56:16
Domácím teď nezbývá než pořádně bránit a hrát na brejky, jelikož Pelhřimov zapl nejvyšší mód výkonnosti.
54:45
Pelhřimov jednoznačně přidává na obrátkách a vytváří si stále více šancí.
53:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Dan Kalina (6:3).
53:10
Knězů střelou z první přidává třetí gól hostujícího celku.
52:21
Třebíčští obránci zatím dokonale blokují střelecké pokusy hostů.
51:34
Vyloučen hráč Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
51:34
Domkář je po seknutí od Benáčka ošetřován, toho využívají fanoušci obou celků a snaží se nabudit svoje týmy.
50:57
Bazala krásně podržel domácí velmi jistým zákrokem po prudké střele tahem.
49:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Jan Vochyán (6:2).
49:42
Emoce po šestém gólu domácích už opravdu srší, Pelhřimovští se snaží domluvit rozhodčím, že gól s posunutou brankou neplatí.
48:26
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
47:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Lukáš Mátl (5:2).
47:41
Domácím dnes zatím obrazovka úspěšnosti přesilovek ukazuje 100%.
47:15
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
47:15
Pro Třebíč začíná jejich druhá přesilovka v utkání.
46:08
Doufejme, že se Bazala před třetí třetinou velmi dobře protáhl, bude to ještě dost potřebovat.
44:41
Za i na domácí branku teď lítá jedna střela za druhou.
43:51
Mynařík po proběhlé akci kde přestřelil úplně odkrytou branku domácích čisté svědomí mít nebude.
43:15
Až nyní nechávají přispět ke scénáři také Třebíčské hráče.
42:13
Pelhřimovští jako by se nechtěli zbavit držení míčku, celou třetí třetinu zatím domácí Třebíč k ničemu nepustili.
41:02
Hostující Pelhřimov vlétl do třetí třetiny s pořádnou vervou.
40:40
Dnešní derby pro Milánka sleduje úžasných 205 diváků!
39:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Patrik Mynařík (4:2).
39:27
Po Mynaříkově nahrávce se střelou z první prosazuje Fučík, snižuje tak skóre na rozdíl dvou branek.
39:08
Mátlovi se Sýkorem se podařilo vymyslet nebezpečnou akci ve vlastním oslabení.
38:22
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:59
Štveráček po Stránského nabídce nedokázal proměnit samostatný únik.
37:06
Kdyby někdo měřil dobu jakou je Třebíč bez přerušení na míčku, vyšel by mu vysoký výsledek.
36:02
Třebíč si už minutu nahrává pouze na své polovině, snaží se vymyslet účinnou kombinaci.
34:28
Pro Bazalu nebyla Škodova střela z otočky očividně žádný problém.
33:36
Hráči obou týmů začínají dávat velmi hlasitě najevo svoje emoce.
33:09
Vlach pouze přestřeluje Bazalovu odkrytou bránu.
31:57
Vyloučen hráč Jiří Blaha družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
31:57
Pelhřimovu začíná jejich třetí přesilovka v utkání.
30:41
Spojnice Pelhřimovské brány začívá pocit vzdychání diváků na vlastní uši.
30:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Adam Benáček (4:1).
30:12
Mátlovi se nejdříve nepodařilo spracovat vysoký centr od Picmause, Benáček mu však nabídl druhou šanci a tu již zvládl na jedničku.
28:14
Před Bazalovou bránou je to velmi divoké, Třebíčští si s tím však zatím zvládají poradit.
26:39
Pelhřimovský brankář i přes kompletně zalidněný výhled vyráží míček mimo svoji bránu.
25:52
Kocián zaspal při nabídce na střelu do prázdné brány, probudil se až po zakřičení spoluhráče.
24:08
Žák po své sóloakci těsně minul levou stranu branky.
23:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Mátl, asistoval Tomáš Sýkora (3:1).
22:30
22:13
Vyloučen hráč Jakub Matějů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za špatné střídání.
21:33
U míčku po celou minutu a půl stále domácí Snipers.
21:03
Benáček se svými krásnými kličkami dostává až na polovinu hostů, zastaven byl až faulem.
20:01
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: 12-8
18:59
Děj utkání se teď pro změnu odehrává spíše na domácí polovině.
17:33
Ani Bazala to dnes nebude mít vůbec jednoduché, svědčí o tom i nečekaná střela po zemi kterou těsně nohou vyráží.
16:55
Vochyánova střela mezi nohy nebyla vůbec špatná, pro Domkáře nejspíše bez problémů.
15:45
Pelhřimovský brankář si teď velice naštvaně stěžuje na Benáčka, utkání se začíná přiostřívat.
14:09
Třebíčští se teď střelecky opravdu rozjeli.
12:55
Svobodovy na poslední chvíli utekl z čepele velmi pravděpodobně případný gólový míček.
11:20
Škoda o pár centimetrů přestřeluje branku, přesilovka tedy zůstává nevyužita.
09:56
I druhá přesilovka hostů zatím probíhá podle stejného scénaře.
09:21
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády.
08:27
Hra se po snížení skóre střelecky lehce zklidnila, běžecky však nikoli.
07:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Václav Fučík (2:1).
07:26
Mynaříkova střela z první končí v domácí brance
06:31
Domkář dostává od domácích opravdu zabrat.
05:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Martin Žák (2:0).
05:07
Sniperům se podařilo zablokovat nebezpečnou standartku z velmi velké blízkosti domácí branky.
04:14
Zápas se vyvíjí velmi aktivně, díváci musí točit hlavami jako na tenise, hraje se opravdu ze strany na stranu
03:00
02:47
Pelhřimovští ve své první přesilovce stále pouze kombinují, bez střely,
01:28
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jan Vochyán (1:0).
01:04
Malich si při této malebné akci přehodil míček na druhou stranu čepele a skóruje první gól utkání.
00:01
Žák vyhrává buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Dan Kalina
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Tobiáš Stránský