4:0
2:4
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:6
13. Matyáš Zouhar, 18. Tomáš Líznar, 21. Viktor Kejík, 30. Tomáš Jedlička, 34. Matyáš Zouhar, 34. Vojtěch Vlček, 41. Lukáš Gregr, 45. Radim Fila - 14. Lukáš Rychlý, 17. Petr Pavelek, 52. Daniel Šimera, 54. Jan Rabinský, 59. Daniel Šimera, 60. Filip Kocur; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 21 - Kryštof Bezděk 19; po třetinách: 2:2, 4:0, 2:4;
60:00
59:59
střely ve 3. třetině Aligators: 7  Opava: 16
59:59
střely celkem Aligators : 27  Opava: 27
59:59
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli v 2. třetině. Kdy nám domácí nasypali ze všeho co letělo na branku. Dneska to bohužel s florbalem nemělo nic společného. Děkuji chlapcům za morál ve 3. třetině. Díky rozhodčím, soupeřům a divákům a posílám pozdrav do Ostravy
59:59
Komentář trenéra domácích Patrika Procházky 1.část: Dorazil do obrany dobře zformovaný soupeř, na začátku sezóny bychom s podobným soupeřem jistě prohráli. Hráči ukazují, že se opravdu posouváme ve všech herních činostech. Do 2. třetiny jsme nastoupili se změnou v rozehrávce a výsledek se dostavil okamžitě, škoda jen, že jsme soupeřovi nedali z vytvořených šancí více gólů, zápas mohl dopadnout jako se Svitavama.
59:59
Komentář trenéra domácích Patrika Procházky 2.část: Soupeř začal hrát až posledních 10 minut, kdy jsme od úspěšně přežitém oslabení dohrávali zápas na 50%. Díky hráčům za splněný cíl v rámci 2 týdnů (3 výhry). Cesta tabulkou vzhůru je dlouhá. HOUHOU ALI.
59:09
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Filip Kocur, asistoval Patrik Posselt (8:6).
58:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Šimera, asistoval Patrik Posselt (8:5).
58:13
Vyloučen hráč Martin Veselý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
53:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Rabinský, asistoval Marek Klečka (8:4).
51:43
48:01
Domácí zvládají oslabení na výbornou a v početní nevýhodě jsou nebezpečnější než soupeř
47:03
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:34
Gregr vysunul Zbořila, který byl sám před Bezděkem šanci však neproměnil
45:17
Rychlý teď výborně vyřešil situaci kdy na něj šli 2 hráči Opavy a vykopl přihrávku
44:10
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Radim Fila bez asistence (8:2).
44:10
Radim Fila šel sám na Bezděka, ale neproměnil a ke golu mu pomohl hostující stoper který si balonek srazil do brány
43:50
Znovu obnovené duo Gregr- Zbořil hraje výborně
40:16
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (7:2).
40:16
Zbořil vybojoval balonek a našel volného Gregra před brankou a hráč takových parametrů se nemýlí a zvyšuje na 7:2
37:36
Konstant našel žabkou Radima Filu, ale ten dnes opravdu nemá střeleckou a znovu pálil vysoko nad
33:56
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Vojtěch Vlček bez asistence (6:2).
33:56
Vlček si vybojoval balonek a z půlky trefil nádherně a posílá domácí do 4 brankového vedení
33:13
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Pavel Zbořil (5:2).
33:13
Zbořil vypálil od levého mantinelu do Bezděka a k odraženému balonku se dostal jako první Zouhar a jen doklepl za bezmocného Bezděka
32:03
Zápas se začíná hodně přiostřovat
29:24
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Jedlička, asistoval Tomáš Líznar (4:2).
29:24
Líznar dnes opravdu ve formě ke golu přidáva i asistenci, zpoza brány nahrál na volného Jedličku a ten se nemýlil
28:11
Chmela teď natřikrát zkoušel prostřelit Bezděka, míček nakonec vyplaval u Konstanta v těžké pozici, ale neproměnil
26:32
Veselý využil špatná rozehrávky Opavy a celou akci chtěl vyšperkovat přihrávkou na Jedličku ten šanci neproměnil
24:20
Dobrá kombinace domácích a zakončující Zbořil trefil přesouvajícího se Bezděka
22:53
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:40
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Viktor Kejík, asistoval Matyáš Zouhar (3:2).
17:03
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (2:2).
17:03
Gregr přihrál na osu Líznarovi a ten po vzoru svého nahravače 20 nad led a domácí vyrovnávají
16:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek bez asistence (1:2).
16:25
Smůla pro domácí, Pavelkovu střelu srazil za záda bezmocného Rychlého Vlček a Opava vede 2:1
16:05
Zápas zatím ve vysokém tempu
13:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Daniel Gebauer (1:1).
12:09
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Patrik Rychlý (1:0).
12:09
Zouhar spadl za mantinel za hostující bránou, hra pokračovala dál a beci Opavy na něj zapomněli a toho využil Rychlý skvělým výhozem a Zouhar obešel golmana a dává na 1:0
06:40
Radim Fila už podruhé krásnou klikou prošel přes hostujícího beka, ale zatím se stále zastřeluje
04:30
Rychlý si připisuje dva velmi těžké zákroky, ale celou situaci zvládl na výbornou
04:08
Fila se krásně vytočil, ale zakončením pozdravil halu ve Slavkově
01:50
Líznar pálil z předbrankového prostoru,ale pouze do připraveného Bezděka
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Daniel Šimera, Jan Rabinský, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Viktor Kejík, Roman Svoboda, Ondřej Lorenc, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil