1:0
BUTCHIS
FbC Plzeň

BUTCHIS - FbC Plzeň 6:5p
20. Matyáš Kalina, 50. Petr Novotný, 58. Matyáš Kalina, 60. Petr Novotný, 60. Filip Rulíšek, 65. Jakub Černý - 10. Jaromír Täuber, 37. Václav Zábran, 43. Václav Zábran, 57. Václav Zábran, 60. Václav Zábran; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Hlinák 12 - Lukáš Ščurko 34; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:3, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů: Byl to z naší strany krásný florbal, kdy jsme soupeře dokázali přehrávat a vytvářet si spousty šancí. Po hektickém závěru třetí třetiny se šlo bohužel do prodloužení a tam už je to loterie. Děkuji týmu za předvedený výkon, soupeři za krásný zápas a divákům za účast v takovém čase.
65:00
Komentář trenéra domácích: 1/2 Dnes se rozhodně nemůžeme pochválit za kvalitní florbalový výkon, v podstatě jsme se celý zápas herně trápili a nedařilo se nám využívat šance, což byla až do dnešního zápasu naše silná stránka.
65:00
2/2 Soupeř předvedl vynikající výkon, ve kterém šahal po všech třech bodech, ale hektický závěr z naší strany, tři vstřelené branky v šesti ve hře bez brankáře, chycený nájezd v prodloužení a rozhodující branka ve třech deset vteřin před koncem prodloužení ukázala, jak máme silný tým v důležitých momentech. Za takovouto koncovku by se nemusel stydět ani Stephen King. Díky divákům za podporu a soupeři za kvalitní zápas.
63:52
64:50
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (6:5).
64:50
Domácí střílí v prodlužení rozhodující branku a otáčí zápas na svou stranu
64:08
Na Jana Hlináka právě spadla branková konstrukce, to ho ale nerozhodilo a drží míček ve své ruce, sice si odnesl bouli, ale to pro něj v tuto chvíli není důležité
63:52
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Vít Malý.
63:52
Jan Hlinák podržel svůj tým v nejdůležitější chvíli a nájezd lapí
63:14
Domácí si vypracovali několik dobrých příležitostí branku ovšem nevstřelili, strefili pouze brankovou konstrukci
59:54
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Černý (5:5).
59:54
Ze závěru zápasu se stala velká SHOW, skóre se přelévá ze strany na strany
59:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Jaromír Täuber (4:5).
59:27
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (4:4).
59:02
Gólman domácích Jan Hlinák pořád vybíhá a zabíhá do brány, dnes spálí ne jednu kalorii
57:12
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Erik Papež (3:4).
57:12
Po přesilovkové bombě z delší vzdálenosti se domácí opět přibližují na rozdíl jedné branky, konec bude ještě zajímavý
56:54
Timeout BUTCHIS
56:54
56:54
Po individuální chybě jednoho z domácích obránců odskakují plzenští do dvoubrankového vedení
55:59
Vyloučen hráč Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky.
55:59
Hostující hráč s číslem 21 byl po několikátém řeznickém zákroku vyloučen na 2 minuty
55:05
Hostujícímu gólmanovi propadla střela z delší vzdálenosti mezi nohama, on ovšem ještě dokázal míček zachytit rukou a má ho ve své moci
52:27
Butchis měl obrovskou šanci, Munk ovšem z bezprostřední blízkosti přestřeluje
51:47
Jan Hlinák právě předvedl MONSTER SAVE a drží svůj tým
49:55
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
49:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Petr Novotný, asistoval Jakub Černý (2:3).
49:02
Po povedené akci dávají domácí gól v oslabení, rozhodujícím faktorem byla nahrávka až do kuchyně od Jakuba Černého
48:37
Vyloučen hráč Jan Wald družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:37
Po sporném zákroku tělem u mantinelu je vyloučen domácí Jan Wald
46:10
Jakub Černý se při rozehrávce pokošel zmást soupeře mohutným naznačením střely, následná střela Matyáše Kaliny ovšem mířila jenom do bloku a skóre se nemění ani teď
44:21
Filip Rulíšek namířil svou střelu pouze do hrudníku gólmana, skóre zůstává nezměněno
42:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vít Malý (1:3).
42:19
Gólman domácích Jan Hlinák vůbec neviděl blížící se střelu přes clonícího hráče a po dobře umístěné střele nad nohu inkasuje 3. gól
40:45
Po krásné přesilovkové kombinaci domácích trefuje Flip Rulíšek pouze brankovou konstrukci
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině Butchis: 8        Plzeň: 6
40:00
39:09
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
39:09
Hosté si neuhlídali správný počet hráčů na hřišti a jsou za to na 2 minuty vyloučeni
37:33
Vyloučen hráč Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování hokejky.
36:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Matěj Vošta (1:2).
36:20
Hosté dali gól po špatném důrazu  domácích před bránou, Jan Hlinák se sice snažil jak mohl, ale na tuto střelu však nedosáhl
36:10
Gólman hostů roztáhl nohy do provazu jako Věra Čáslavská v nejlepších letech a v této pozici úspěšně zasahuje
33:40
Jan Hlinák právě skočil po míčku jako hladový tygr a připisuje si další zákrok
33:12
Tomáš Mudra bežel po mantinelu takovou rychlostí, že by stačil utéct i minám v minovém poli
31:50
Jan Hlinák předvádí již několikátý jistý zákrok, dneska je zatím bezchybný
30:03
První desetiminutovka 2. třetina moc tutových šancí nepřinesla, uvidíme jestli bude druhá půlka této třetiny střelecky úspěšnější
29:32
V poslední minutě byli 2 závary před bránou hostí, ani z jednoho ovšem gól nepadl a obrana hostí si s těmito situacemi v klidu poradila
26:56
Přesilová hra domácím moc nevyšla, nepřinesla moc gólových příležitostí
24:55
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:09
Branku družstva BUTCHIS vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Petr Novotný (1:1).
19:09
Matyáš Kalina svou bombou do horní části branky vymetl pavučiny
18:46
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
17:09
Hostující hráč s čislem 81 si právě zahrál na gólmana, svým tělem vychytal už jasný gól
14:21
Zápas začíná být vyhrocený, hráč domácích byl hákován v rozkroku, rozhodčí si ale ničeho nevšimli a nikdo nebyl potrestán
13:00
Gólman hostů právě předvedl skvělý zákrok, skočil po míčku jako klokan a rukou ho vyrazil mimo hřiště
11:36
Domácí by potřebovali větší bránu, většina střel dnes zatím končí za mantinelem
09:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Michael Brabec (0:1).
09:11
Hosté vstřelili 1. branku utkání po rychlé akci u mantinelu a následném zakončení backhandem
07:22
Gólmana domácích Jana Hlináka právě zachránila skvěle postavená brána, zazvonila branková konstrukce
06:17
Hráč hostů smetl hráče domácích Jana Walda přímo před bránou hostí, rozhodčí to ovšem nijak nerozhodilo a nechávají hru pokračovat
04:21
Jan Hlinák předvedl jistý zákrok proti střele, která letěla ze střední vzdálenosti
02:42
Domácí právě vyslali jedovatou střelu, neměla ovšem tolik jedu aby překonala hostujícího gólmana
01:31
Hráč domácích právě předvedl efektní přihrávku mezi nohama
00:57
Začátek utkání je v režii Butchisu, branku z toho ale zatím nevytěžil
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Vít Malý, Štěpán Plachý, Václav Zábran, Michael Brabec, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Petr Novotný, Jakub Pecha, Jakub Černý