0:3
4:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - DDQ Florbal Chomutov 5:7
9. Adam Bouška, 44. Lukáš Dvořák, 50. Jakub Matula, 59. Jakub Matula, 60. Jakub Matula - 8. Erich Kellermann, 10. Tomáš Novotný, 34. Jakub Štěrba, 39. Tadeáš Melíšek, 40. Martin Meyer, 43. Erich Kellermann, 48. Tomáš Novotný; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 24 - Martin Frühbauer 30; po třetinách: 1:2, 0:3, 4:2;
59:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Václav Černoch (5:7).
59:42
Ze závěrečných korekcí mohlo být ještě drama, bohužel však přišly pozdě.
58:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Matula, asistoval Štěpán Kouřil (4:7).
57:49
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:50
Po Ulmanově střele nad zaznělo jen hlasité "Jéééj"
55:09
Přesilovka Gulls sice nebyla z nejhorších, nicméně v nich jde především góly a ten prostě nepadl.
53:09
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:26
Ceny energií sice rostou, i tak však domácí přitápí pod kotlem.
52:00
Nechvátalovo sólo končí až na golmanovi hostí. Holt si to nemohl dát na bekend, tak to nedapadlo.
51:19
Domácí střídali a popadali přitom jak švestky.
49:37
49:37
Matula už Fruhbauera prostě překonat musel a do domácí sklenice nalívá ještě trochu naděje.
48:21
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:54
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (2:7).
47:54
Nacvičený signál z rohu a domácí defenziva je na ručník.
46:50
Zápas nám oproti první třetině tak trochu umřel. Hosté jednoduše nemusí a Gulls jako by vypadli z role.
43:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Štěpán Kouřil (2:6).
43:56
Aleluja! Dvořák L. svým prvním gólem za Gulls snižuje.
42:36
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Tomáš Novotný (1:6).
42:36
Kellermann s Novotným si z domácí defenzivy udělali dobrý den a zvyšují.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 8:11
40:00
No...Gulls místo toho, aby z převahy ve druhé části vytežili vyrovnání či vedení, budou muset honit čtyřgólový deficit.
40:00
39:01
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Martin Meyer, asistoval Vojtěch Bernas (1:5).
39:01
...a vypadá ještě hůř. Meyer bez přípravy na zadní a ten stav už nevypadá hezky.
38:38
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Grener (1:4).
38:38
Brilantní brejk Chomutova a s Gulls to nevypadá nejlíp.
37:20
Bouška z volného úderu na hranici brankoviště udělal to nejhorší, co udělat mohl. Vzal to na sebe a trefil zeď.
35:33
Vyloučen hráč Petr Linc družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
33:21
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (1:3).
33:21
Hostům do v přesilovce úplně nelepilo, tak si Šterba nelámal hlavu a prostě propálil všechno před sebou. Tohle by s dnešní potencí domácích mohl být docela problém.
31:47
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
31:47
Nápor domácích končí velkým nedorozuměním a následnou hrou v šesti.
31:35
Zbořilova dalekonosná těsně vedle.
30:19
Výborná akce Ulmana, avšak děsivá impotence Gulls pokračuje.
28:50
Zbořil přešel tři soupeře, proběhl celé hřiště, přivedl do varu všechny dívky na hale, ale trefuje pouze Fruhbauera.
26:59
Právě jsmě se dozvěděli, že jedenz hostí musí dát gól, jinak uklízí celý autobus. Pán je asi bordelář.
26:32
Další díl do seriálu Máme šance, ale nedáme nic.
24:35
Kouřil až neuvěřitelně našel na středu Nováka. Ten však opět nic.
21:57
V první velké šanci druhé části se zjevil Novák. Jeho střela však opět pouze do Fruhbauera.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12:13
20:00
Takový rychlý souhrn 1. třetiny. Ticho jak v kostele, máme tu zimu, tak aspoň na ten zápas se dá koukat. Být to 5:5, nikdo se nemůže divit.
20:00
18:04
Matula na malém prostoru poslal na párek hned dva hráče Chomutova. Fruhbauer však opět chytá.
16:13
Před hosty už zívala prázdná klec, Krupa se však natáhl co široký a dlouhý a chytá. Roman by byl pyšnej.
15:05
Kouřilova střela, snad i tíhou okamžiku, vyrovnala tak možná úroveň střely hráče přípravky.
13:26
Nechvátal našel dlouhý míčem osamoceného Ulmana, který však z voleje trefuje pouze Fruhbauera.
09:02
09:02
Odpověď Gulls nemá dlouhého trvání. Novotný propálil blok a jeho gól se zařazuje do kategorie nádherných. Posíláme klíčenku a gratulujeme.
08:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Václav Černoch (1:1).
07:18
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Jakub Štěrba (0:1).
07:18
Tohle smrdělo jak deset let prošlá marmeláda a podle toho to taky dopadlo.
07:15
V sestavě domácích dnes po hřišti běhá duch legendy Gulls, Jakuba Kovaříka. V dresu s jeho číslem a jménem se však po hřišti prohání doma debutující Alex Dokládal.
04:51
Šančí jak holubů na Václaváku. Ani další akce Gulls  2 na 1 nekončí gólem.
03:55
Novák se Suchomelem šli 2 na 1. Řešení však jako z okresního přeboru.
03:24
Hostující Melíšek tak trochu na Messiho. Krupa pozorný.
02:15
Kouřil po volňáku z rohu úplně sám před bránou. Míček však udělal kutululu a sjel mu.
01:30
Bouška mohl utíkat sám, ale míček nechal za sebou. Na druhé straně dobrý zákrok Krupy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Tomáš Novotný
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Adam Bouška, Alex Dokládal, Václav Černoch, Radek Novotný, Jakub Matula