3:1
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Wizards SO Praha 10 10:2
1. Ondřej Bachtík, 4. Lukáš Rázl, 6. Aleš Kaválek, 7. Václav Grulich, 11. Ondřej Macháček, 34. Matěj Mikšovský, 36. Lukáš Jirásek, 40. Ondřej Bachtík, 43. Matěj Mikšovský, 53. Matěj Mikšovský - 23. Karel Smutný, 57. Petr Krob; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Brandon Bulis 24 - Vít Svojše 33; po třetinách: 5:0, 3:1, 2:1;
65:00
Komentář trenéra hostů Adama Čechoviče: Přístup hráčů k začátku zápasu nás odepsal po prvních pěti minutách. Pak už to bylo jen trápení v zakončení a ukázka toho jak jsme fyzicky zoufalí. Pokud chceme tuhle soutěž hrát, tak si je potřeba srovnat v hlavě, proč se florbalu věnujeme a jestli by mnohým pro tu zábavu nestačilo pinkání na regionu. Soupeři gratuluji k bodům a přeji hezký zbytek neděle.
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 15; Wizards Praha 12
60:00
Střely celkem: Náchod 43; Wizards Praha 26
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Skvělý vstup do zápasu nám zajistil plný bodový zisk. Ve druhé a třetí třetině jsme bohužel udělali hromadu chyb, které si nesmíme proti jiným soupeřům dovolit. Bodový cíl jsme o víkendu splnili a jedeme dál! Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00
58:10
Smutná tečka za zápasem, zranění Matěje Mikšovského, doufejme, že to není nic vážného
56:50
Hosté ještě upravují skóre
56:49
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Jan Dušek (10:2).
56:19
Hosté mají opět více ze hry, ale už jim to zřejmě nepomůže
54:20
Vypadá to, že náchodští hrají už jenom takzvaně do prázdné branky
52:25
Hosté měli volný úder z velkého brankoviště, který se jim vůbec nepovedl, Kříž poslal dlouhý balón a Mikšovský vykoupal hostujícího gólmana
52:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Daniel Kříž (10:1).
50:43
Macháček už je na hřišti a Náchod hraje v plném počtu
48:44
A další vyloučení z náchodských řad, doufejme, že ho rytíři opět zvládnou
48:43
Vyloučen hráč Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
47:55
Krásná kombinace náchodské první lajny
46:00
Na míčku už je zase více Náchod, teď byl ve velké šanci Mikšovský, který trefil jenom boční síť
44:05
Hosté vstoupili do třetí třetiny velice aktivně, ale pořád jim chybí zakončení
42:10
Na hřišti se poprvé objevil dnešní debutant Jáchym Cejnar! Gratuluje a přejeme mnoho dalších zápasů!
39:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Jonáš Mědílek (8:1).
38:06
Náchodští borci dokázali ubránil oslabení a už hrají zase v plném počtu
36:07
Další vyloučení domácích, tentokrát se na trestnou lavici přišel ohřát Daniel Kříž
36:06
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
35:49
Náchodský odchovenec a oblíbenec fanoušků Lukáš Jirásek právě vstřelil svůj první gól v A-týmu mužů! Všichni od pořadatelského stolku mu srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších!
35:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval David Kaválek (7:1).
35:40
Kapitán domácích Vlček střílel z dobré pozice, ale gólman hostů ho vychytal
33:48
Mikšovský krásně zakončil a Náchod opět odskakuje na rozdíl pěti branek
33:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Aleš Kaválek (6:1).
32:15
Wizards si vypracovali další velkou šanci, kterou také nedokázali proměnit
30:35
K nebezpečné střele se dostal jeden z hostujících útočníku, avšak bránu netrefil
28:36
Náchod ubránil svoje oslabení především díky skvělým zákrokům gólmana Bulise
26:37
Hosté mají k dispozici další 2 minuty přesilové hry
26:36
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
24:50
Hra je nyní o dost vyrovnanější než v první třetině
22:59
Wizards využívají svojí přesilovou hru a dávají první gól
22:58
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval David Bouda (5:1).
22:09
Uvidíme první přesilovou hru v utkání
22:08
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
10:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jonáš Mědílek (5:0).
06:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Daniel Kříž (4:0).
05:30
Tady se schyluje k debaklu! Už po pěti minutách odskakuje Náchod na rozdíl 3 branek
05:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Matěj Mikšovský (3:0).
03:50
Mlaďas Lukáš "Luxr" Rázl zvyšuje vedení svého týmu po nahrávce Václava Grulicha, který dnes hraje už 3. zápas
03:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Marek Svoboda (2:0).
01:50
Náchod ještě pořádně ani nepustil soupeře na míček
00:08
Úžasný začátek v podání elitního kanonýra Bachtíka
00:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (1:0).
00:01
Bule pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Martin Zeidler, Jan Dušek, Karel Smutný, Petr Krob, Daniel Kronďák
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Filip Čáp, Ondřej Bachtík, Ondřej Macháček
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 8. kola Národní ligy. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod s Wizards SO Praha 10. ZDE si můžete přečíst preview.