6:1
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 13:4
11. Vendula Štolbová, 17. Magdaléna Plášková, 18. Markéta Prontekerová, 23. Eliška Chudá, 28. Magdaléna Plášková, 36. Ivana Vachovcová, 37. Markéta Prontekerová, 37. Sofie Skalíková, 38. Marie Havlíčková, 41. Markéta Prontekerová, 45. Magdaléna Plášková, 50. Markéta Prontekerová, 59. Magdaléna Plášková - 12. Kateřina Kovaříková, 37. Veronika Balejová, 46. Veronika Balejová, 54. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Jana Christianová 20 - Kristýna Karli 8, Kristýna Janglová 11; po třetinách: 3:1, 6:1, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 7, Start98 - 9.
59:00
Vyloučen hráč #61 Karolína Laura Hornová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
59:00
Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
59:00
Od souboje u mantinelu odchází na trestnou lavici hráčky Štolbová Vendula a Hornová Karolína.
58:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #14 Ivana Vachovcová (13:4).
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
55:45
Suchá při zpracovávání přihrávky svedla souboj s podlahou, ale ustála to a hraje se dál.
54:09
Hra je posledních pár minut často zastavována drobnými fauly nebo vyhozenými balónky.
53:23
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková bez asistence (12:4).
53:23
Kateřina Kovaříková proměňuje svojí střelu a navyšuje skóre svého týmu.
51:50
Po souboji tělo na tělo končí Plášková v mantinelech.
49:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #3 Karolína Suchá (12:3).
49:01
Markéta Prontekerová vyzrála na hostující gólmanku a zvyšuje již na 12:3.
45:09
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (11:3).
45:09
Start98 využívá svojí první přesilovou hru a snižuje stav utkání.
44:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #10 Daniela Frantíková (11:2).
44:29
Přestože je Chodov v oslabení, nachazí si Magdaléna Plášková prostor k úniku a střílí gól.
44:29
Start využívá přesilové hry a snižuje rozdíl skóre.
44:16
Vyloučen hráč #44 Sofie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
44:09
Start98 hraje bez brankářky, bude se vylučovat na straně Chodova.
40:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #55 Emilie Skalíková (10:2).
40:51
Nejdříve Ema Skalíková trefuje tyč, ale její pokus vzápětí doráží Markéta Prontekerová.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
40:01
Začíná poslední třetina základní hrací doby.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov - 16, Start - 7.
40:00
Střely ve 2. části: 16:6
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta2. třetiny.
38:48
Trojánková nevyužívá rychlého brejku.
37:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #55 Emilie Skalíková (9:2).
37:14
Střídání brankáře. Nový brankář #46 Kristýna Janglová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
36:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Sofie Skalíková, asistoval #3 Karolína Suchá (8:2).
36:34
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (7:2).
36:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #97 Lucie Bohumínská (7:1).
36:20
Chodov obrátil útok Startu a poté úspěšně vrací úder.
35:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #10 Daniela Frantíková (6:1).
35:21
Frantíková nahrává na Vachovcovou, která už jen doráží do prázdné brány.
35:00
Dnešní zápas navštívilo 73 diváků. Děkujeme!
32:25
Vejvodová pouze do Chodovem postavené zdi na úrovni malého brankoviště.
32:24
Christiánová sice chytá lehké zaváhání jejích spoluhráček, ale ty se již předtím dopustily drobného faulu a bude následovat standardní situace z velkého brankoviště Chodova.
31:10
Domácí Chodov se posledních pár střídání drží na polovině Kunratic.
29:32
Havlíčková střílí z půlky, ale rána končí u brankářky.
27:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #85 Natálie Balková (5:1).
27:27
Prontenkerová nedoklepává do brány.
26:34
Vyloučen hráč #14 Barbora Špačková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:11
Chodov bez brankářky, bude se znovu vylučovat na straně hostů.
24:04
Poláková znovu orazítkovala brankovou konstrukci své bývalé spoluhráčky Christiánové.
22:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #44 Sofie Skalíková (4:1).
20:47
Eliška Poláková už první minutu ohrožuje bránu Chodova.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov - 9, Start98 - 8.
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:10
Krásná souhra Prontekerový a Skalíkový skončila gólem.
17:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #44 Sofie Skalíková (3:1).
16:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková bez asistence (2:1).
13:40
Vejvodová Kristýna střílí prudkou střelu na bránu, která končí jen tyčkou.
12:56
Christiánová znovu podržela svůj tým. Fantastickým zákrokem vychytala hráčku hostujícího týmu.
12:28
Tři hráčky Chodova se teď snažily dorážet na brankovišti hostů, boužel pro domácí neúspěšně.
12:05
Poláková si vyjiždí na bránu, avšak chytá Christianová Jana.
11:42
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:1).
11:36
Plášková ze standardní situace na středu pouze do bloku.
11:30
Vyhrocený útok Chodova musel zastavit až rozhodčí.
10:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová, asistoval #23 Eliška Trojánková (1:0).
10:13
Start98 hraje v plném počtu a úspěšně se ubránily.
10:12
Chodov má spoustu šancí na gól, ale ani jednu střelu neproměňuje.
08:13
Vyloučen hráč #41 Eliška Mrázová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:13
Mrázová se dopustila faulu na středu hřiště a Chodov si zahraje první přesilovku dnešního zápasu.
07:57
Chudá se snažila ztečovat nához své spoluhráčky, bohužel netrefila bránu.
06:01
Natálie Bálková se snaží střílet na bránu, ale trefila pouze soupeřku.
04:20
Chaloupková udělala kotrmelec v rohu domácího týmu, ale zvedá se a pokračuje dál.
03:54
Eliška Mrázová se snaží střílet ze zášvihu, ale padá na zem.
03:26
Zatím je hra bez žádné větší akce.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Monika Škorpová, Hana Chaloupková, Kateřina Kovaříková, Kristýna Vejvodová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Natálie Balková, Sofie Skalíková, Eliška Trojánková, Karolína Suchá, Eliška Chudá
00:00
Vítáme Vás na 12. kole Extraligy žen mezi domácími FAT PIPE Florbal Chodov a hostujícími FAT PIPE Tigers Start98 Kunratice.