2:3
1:2
- : -

FLORBAL JABLONEC B - SC Podještědí Č. Dub B 4:7
11. Martin Novák, 20. Martin Novák, 27. Michal Král, 32. Lukáš Javůrek - 13. Jakub Švarc, 15. Stanislav Pokorný, 16. Petr Smrkovský, 29. Stanislav Pokorný, 29. Stanislav Pokorný, 44. Josef Strouhal, 45. Petr Smrkovský; rozhodčí: Ladislav Láska - Michal Reczai; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Denis Kopecký ? - Jan Sedláček ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2;
45:00
44:42
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (4:7).
43:15
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Josef Strouhal, asistoval Stanislav Pokorný (4:6).
42:51
Timeout FLORBAL JABLONEC B
31:58
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil Lukáš Javůrek, asistoval Jan Havel (4:5).
30:00
30:00
28:33
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný bez asistence (3:5).
28:10
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Jaroslav Šámal (3:4).
26:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil Michal Král, asistoval Denis Kopecký (3:3).
23:20
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC B neproměnil Michal Král.
19:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil Martin Novák, asistoval Matěj Bartoš (2:3).
15:31
15:00
15:00
14:44
13:58
Vyloučen hráč Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jakub Švarc bez asistence (1:1).
10:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Súkeník (1:0).
08:57
Vyloučen hráč Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:51
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Filip Iker, Vlastimil Tvrznik, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský