2:2
4:1
- : -

Floorball Club FALCON - Panthers Praha B 7:4
11. Alexander Marek Bera, 20. Martin Mráček, 28. Ondřej Bouma, 33. Ondřej Bouma, 34. Ondřej Bouma, 41. Ondřej Bouma, 44. Alexander Marek Bera - 8. Martin Sedláček, 25. Patrik Jeřábek, 27. Martin Sedláček, 34. Filip Spěvák; rozhodčí: Jan Krupička - Jan Černý; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Rychtařík ? - Jakub Flajzar ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:1;
45:00
43:28
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Alexander Marek Bera z trestného střílení (7:4).
40:59
Vyloučen hráč Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:13
Timeout Panthers Praha B
40:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Ondřej Bouma z trestného střílení (6:4).
38:38
Vyloučen hráč Alexander Marek Bera družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
33:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Ondřej Bouma, asistoval Alexander Marek Bera (5:4).
33:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Filip Spěvák, asistoval Václav Rejzl (4:4).
32:30
30:00
30:00
27:57
26:30
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Sedláček, asistoval Samuel Hron (2:3).
24:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Patrik Jeřábek bez asistence (2:2).
20:42
Vyloučen hráč Matyáš Krejsa družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
19:02
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Mráček, asistoval Tomáš Kuběna (2:1).
15:00
15:00
10:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Alexander Marek Bera, asistoval Ondřej Bouma (1:1).
07:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B:
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Matěj Rychtařík; hráči v poli: Ondřej Bouma, Tomáš Kuběna, Lukáš Lenc, Martin Mráček, Štěpán Popelka