1:2
3:0
- : -

Panthers Praha B - BLACK ANGELS B 5:3
3. Patrik Jeřábek, 27. Prokop Hlaváč, 33. Samuel Hron, 39. Mikuláš Kandravý, 44. Patrik Jeřábek - 14. Marek Kostiha, 18. Oskar Hamouz, 23. David Orlík; rozhodčí: Jan Krupička - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jakub Flajzar ? - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0;
45:00
44:46
Závěrečný tlak BA
43:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Patrik Jeřábek, asistoval Samuel Hron (5:3).
38:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Mikuláš Kandravý, asistoval Samuel Hron (4:3).
38:38
Tlak Pantherů se vyplatil, golmanka BA neměla šanci chytit
36:50
Tlak Pantherů, avšak s neúspěšným zakončením
32:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Samuel Hron, asistoval Martin Sedláček (3:3).
31:04
Vyloučen hráč Václav Zahrádka družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
30:00
29:17
Míček přeletěl na straně střídačky a trenér Panthers předvedl krásnou nožičku
28:00
Teď, ale ovšem přišla střela, tedy spíše lob, se kterým golmanka BA neměla žádný problém
26:08
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Prokop Hlaváč, asistoval Martin Sedláček (2:3).
25:07
Teď přišla krásná dorážka po zblokované střele, ale skončila pouze v boční síti
22:07
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil David Orlík, asistoval Patrik Svoboda (1:3).
21:28
Teď, ale ovšem můj ochotný spoluhráč přinesl domácí buchtu, tak se jdu nadlábnout a za okamžik jsem zpět
18:32
Teď se ovšem stal likvidační zákrok u mantinelu a hráč si musel jít odpočinout na lavičku
17:01
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Oskar Hamouz, asistoval Eliška Svrčková (1:2).
17:01
Jelikož Blackové dali golá bez asistence tak jsme tam nemohli nechat volné políčko, tudíž jsme ji přidělily golmance Blacků
15:00
15:00
13:33
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Marek Kostiha, asistoval Ondřej Vitásek (1:1).
12:20
Hráč Panthers měl samostatný únik v oslabení, ale neproměnil
11:02
Vyloučen hráč Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:10
Teď krásný zákrok golmana Panthers, čímž vychytal jasný gól
02:14
02:13
Hráč číslo 36 vyslal krásnou přízemní střelu do levého dolního růžku a golmanka Blacků neměla šanci.