2:2
3:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Andone SK Jihlava 6:5
6. Marek Macek, 24. Michal Háp, 30. Ondřej Háp, 41. Marek Lamplot, 44. Vilém Nonn, 57. Marek Lamplot - 3. Jan Horský, 3. Michal Beránek, 16. Ondřej Vyskočil, 24. Michal Beránek, 24. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Zahálka 21 - David Navrkal 22; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů - Komendy Romana: Po dobře rozehraném zápase jsme nezvládli třetí třetinu a kvůli tomu prohráli zápas, díky soupeři a rozhodčím
59:59
Komentář trenéra domácích - Patrika Petra: Krásný zápas plný zvratů a ke konci se obrátil na naší stranu. Škoda neproměněných šancí. Děkuji soupeři
59:40
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
56:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot bez asistence (6:5).
56:00
Styl hry odpodvídá tomu, jaké je skóre, ani jedem tým nechce riskovat ztrátu a spíše vyčkává
54:00
Krásná sólová akce hráče hostů, prokličkoval a obehrál si dva, tři soupeře a ladně se dostal k bráně domácích
52:00
Tempo zápasu polevilo, týmy se střídají u míčku
51:00
Krásná a rychlá střela od půlky Vildy Nonna, ukazuje, že léta praxe v Mladé Boleslavi, Brně a ve Svitavách má.
50:00
Stav stále nerozhodný, ale diváci jsou rozhodnutí, komu fandí a také to dávají najevo, za pomocí bubnů podporují své favority
49:00
Hra se nám na pár vteřit zklidnila, Litomyšl na míčku, všichni v pozici vyčkávání
48:00
Čím dál častěji do hry promlouvaly píšťalky, hlasitěji a hlasitěji
47:00
Krásná souhra ze standardmí situace bohužel skončila za mantinely
46:00
Rozhodčí dnes nenasadili vysokou laťku, spoustu zákroků pouští, z toho vyplývá spoustu reklamací a stížností k jejich píšťalkám
45:00
Spoustu slov, spoustu gest .. emoce se projevují, atmosféra se dá krájet
44:00
Jihlava nasadila ostrý styl hry, Litomyšl pomalu ale jistě na tento styl také přistupuje .. někde ve větru jsou trestné minuty ..
43:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Marek Macek (5:5).
43:09
Máme vyrovnáno! Zasadil se o to Vilda Nonn svou krásnou a ukázkovou střelou z půlky
42:00
Litomyšl si v šatnách v pauze mezi třetinami odpočinula a teď na palubovce předvádí excelentní výkony
40:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Marek Macek (4:5).
40:30
Máme tu poslední a obvykle tu nejnapínavější hrací část, v klidu se usaďte, tohle klidná třetina nebude!
40:00
40:00
39:00
Martin Zahálka dnes předvádí neskutečné a nádherné zákroky, které by nebyly k vidění ani v té nejvyšší lize. Obdivujeme Tě!
38:00
Krásně vyčapal nahrávku Jihlavy před bránou soupeřů Ondra Háp, zakončení mu ale nevyšlo
37:00
Střely jsou viditelné na obou stranách, u obou branek .. gólmani se musí trochu protáhnout, přeci
36:00

Útočníci hostů dobíhají míčky až za bránu domácích, kde stále a stále usilovně bojují, nebojí se do soubojů vložit tělo, třeba jim to jednou výjde .. zvoní nám tu tyčky

35:00
Spousta osobních soubojů, hráči bojují až do roztrhání těla, krásná hra, bojovnost - to je "vono"!
34:00
Polovina zápasu před námi a honečně je na palubovce vidět FLORBAL!
33:00
Nicméně musíme vydzvihnout i tempo hry týmu z Jihlavy, které je po celý zápas v potřebných a rozhodujících situacích velmi vysoké .. přejme jim síly i do další třetiny
32:00
Přišel povel z úst trenéra? Nevíme, co stojí za rychlou hrou domácích, ale ať je to cokoli, jsme za to vděční
31:00
Hosté už nevědí, jak vyzrát na domácí, kteří, buďme upřímní, se rozehráli, a tak začínají faulovat. Ale pozor, tohle není ta správná a čistá cesta
30:00
Poslední gól probudil i naše diváky, z tribun se opět ozývají bubny
29:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Tomáš Novák (3:5).
29:00
Litomyšl kombinuje na polovině soupeře .. tyčky zvoní, ale my chceme slyšet píšťalku rozhodčího snačící vstřelený gól
28:00
Chtěli bychom vyzdvihnout práci Tomáše Boštíka, tenhle kluk je dnes na pravém místě. Děkujeme, Bošťo!!
27:00
Omlouváme se všem přítomným za nedorozumění u časomíry, čas už opět běží tak, jak má
26:00
Domácí se značně nadřou na každý jeden vstřelený gól, zatímco jejich soupeřům stačí parkrát vystřelit a na tabuli se objeví skóre 5:2
25:00
Přiostřtuje se nám, Tomáš Boštík vložil do zápasu srdíčko a bojuje hrdě o míček s jediným cílem - dostat ho a už nepustit
24:00
Zápas prozatím splňuje očekávání, je o poznání běhavější, a nastaly nám i gólové situace, je na co se dívat
23:59
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Horský (2:5).
23:38
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Vít Andrýsek (2:4).
23:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Josef Karlík (2:3).
23:00
Juj ..
22:00
Střela Vildy Nonna přímo za bránu .. tam se jich vejde!
21:00
A zápas se nám přehoupnul do své druhé části, doufejme, že bude bohatější na akce, šance a kuriozity
20:00
20:00
19:00
Hosté naskakují do zápasu v plném počtu a jsou odpočatí z lavičky, bude to odrazí se to na jejich hře?
18:00
Máme za sebou první minutu první přesilovky dnešního zápasu, která přinesla spoustu nadějných šancí
17:09
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
17:00
A máme tu první vyloučení, které doprovází neshody a dohady, ale rozhodnutí je neúprosné a jasné
15:42
14:00
Právě jsme mohli slyšet rozruch a z palubovky, který směřoval z předbrankového prostoru domácích, nicméně důvod tohoto rozrušení je nám neznámý, neboť se v tomto prostoru hráči hečmali jako sardinky
12:00
Hra se přelévá sem a tam, tam a sem ..
11:00
Z rychlých otáček se zápas přesunul do pomalého tempa a nejsou k vidění žádné vzrušující akce, momenty ..
10:00
Pověstné litomyšlské bubny jsou z tribun slyšet a povzbuzují oba týmy k lepším výkonům
09:00
Domácí tlačí na hostující tým a dostávají je do rotací, podaří se jim úspěšně zakončit?
08:00
Jiří Jedlička právě zahrál míček někde na hraně vysoké hole, přihlížející rozhodčí toto počínání posoudil jako čisté
06:00
Zápas se nám dostává do rychlejších otáček a nabírá svižné tempo
05:45
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Macek, asistoval Marek Lamplot (1:2).
05:00
Krásná reakce týmu z Jihlavy, dva jejich hráči se svým dlouhým krokem nečekaně dostali do útoku, ve kterém jim nikdo nebránil, akce ale skončila neúspěšně
04:00
Litomyšl se ujala míčku a zpoza brány vysunula svůj útok na polovinu soupeřů, nicméně zakončení se nekonalo, snad příště
03:00
Divácké oko potěšil ladný a přesný výskok gólmana Martina Zahálky, snad si zpravili náladu po předešlé horší půlminutě ze strany domácího týmu
02:52
02:23
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Ondřej Vyskočil (0:1).
02:00
V prvních minutách udává tempo zápasu spíše družstvo hostů.
01:00
Vítáme všechny stálé fanoušky florbalu, ale i ty, kteří na dnešní zápas zavítali jen omylem. Kofolu, brambůrky a jdeme na to!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Vít Zápotočný, Jakub Horský, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, David Vlk
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Jiří Jedlička, Michal Háp, Tomáš Boštík, Martin Štarman, Jan Kulhavý