2:3
3:4
0:1

Florbal Chomutov B U21 - FBC Slavia Praha 9:10p
11. Martin Peksa, 12. Martin Peksa, 14. Martin Peksa, 18. Martin Peksa, 37. Daniel Kučera, 38. Filip Samuel Dušek, 43. Martin Peksa, 46. Daniel Kučera, 55. Michal Marek - 1. Radek Kubala, 4. Michael Pitek, 21. Radek Kubala, 27. Martin Krutský, 29. Martin Krutský, 48. Vojtěch Šafář, 50. Radek Kubala, 53. Martin Fojtík, 56. Vojtěch Šafář, 61. Martin Fojtík; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 12, Jiří Procházka 20, Jiří Procházka -7 - Tomáš Koval 34; po třetinách: 4:2, 2:3, 3:4, 0:1;
60:19
60:19
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Michael Pitek (9:10).
59:59
Komentář trenéra hostů, p. Ondřeje Otáhala: "Není překvapením kolik bodů rezerva Chomutova má na kontě. Tým velmi šikovných a nepříjemných hráčů. Já děkuji svým hráčům, že utkání nevzdali a ve třetí třetině jsme se vrátili do utkání. 2 body po průběhu bereme a jsme za ně rádi. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích p. Martina Severy: "Vzhledem k půběhu zápasu pro nás dnes ztráta dvou bodů. Bohužel jsme nedokázali adekvátně zareagovat na soupeřovu aktivnější hru ve třetí třetině a vytvořili plno ztrát ve středu hřiště, které soupeř zkušeně potrestal. Díky soupeři, rozhodčím a divákům."
58:21
Opět se nám velmi rychle blíží poslední minuta třetí třetiny a stav zůstává vyrovnaný.
57:04
Hrají se poslední minuty třetí třetiny a stav je zatím vyrovnaný, jelikož vyhrát chtějí oba týmy.
55:47
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval David Laho (9:9).
55:47
Hosté si hlídají vyrovnaný stav.
54:23
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Michal Marek bez asistence (9:8).
53:13
Procházka nadstandartně podržel domácí tým.
52:04
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Filip Bílek (8:8).
51:28
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
49:38
Vyloučen hráč David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hra na zemi.
49:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala, asistoval Michael Pitek (8:7).
47:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (8:6).
47:30
Domácímu týmu se na útočné polovině nedaří.
45:16
Timeout FBC Slavia Praha
45:16
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Daniel Kučera, asistoval Martin Peksa (8:5).
42:42
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Filip Samuel Dušek (7:5).
42:42
Domácí tým střelil branku v oslabení.
41:20
Vyloučen hráč Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:01
Úvodní buli vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 15 Slavia: 11.
37:56
Vyloučen hráč Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
37:38
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Filip Samuel Dušek, asistoval Josef Huňat (6:5).
36:54
Hosté nevyužívají své útočné hry.
36:03
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Daniel Kučera, asistoval Matyáš Müller (5:5).
35:01
Domácí nevyužili svých přesilových her.
33:01
Vyloučen hráč David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání.
32:11
Domácí se snaží využít své přesilové hry a vyrovnat.
31:20
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
28:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Krutský, asistoval Jakub Puciow (4:5).
28:21
Hosté navyšují na svém účtě zajímavou branku.

26:09
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Krutský, asistoval Dominik Beran (4:4).
25:37
Domácí vystřídali a vrací se do útoku.
20:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Radek Kubala, asistoval Martin Fojtík (4:3).