4:1
4:1
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - Vlci SFbK Frýdlant 9:2
14. Petr Smrkovský, 22. Stanislav Pokorný, 23. Jakub Švarc, 23. Jakub Švarc, 27. Petr Smrkovský, 33. Pavel Dostál, 38. Stanislav Pokorný, 43. Petr Smrkovský, 45. Jakub Švarc - 28. Jan Piroch, 44. Roman Duong Ba; rozhodčí: Ladislav Láska - Michal Reczai; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Roman Drotoš ? - Jiří Pánek ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 4:1;
45:00
44:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jakub Švarc, asistoval Jan Kopecký (9:2).
43:57
Vyloučen hráč Jan Piroch družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za hra na zemi.
43:06
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil Roman Duong Ba, asistoval Antonín Nosek (8:2).
42:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Josef Strouhal (8:1).
37:47
Vyloučen hráč Tomáš Křiklava družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za hrubost.
37:09
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Vlastimil Tvrznik (7:1).
32:41
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Pavel Dostál, asistoval Jaroslav Šámal (6:1).
30:00
30:00
28:41
Vyloučen hráč Josef Strouhal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
27:58
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil Jan Piroch, asistoval Lukáš Vlasák (5:1).
26:29
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (5:0).
22:15
Timeout Vlci SFbK Frýdlant
22:15
22:01
21:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (2:0).
15:00
15:00
13:33
12:30
Vyloučen hráč Jan Piroch družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci SFbK Frýdlant:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Roman Drotoš; hráči v poli: Filip Iker, Josef Strouhal, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský, Vlastimil Tvrznik