1:1
1:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice 2:3
34. Petr Koláčný, 51. Jakub Bína - 33. Milan Meliš, 46. Ondřej Němeček, 48. Matěj Havlas; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 405; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Lukáš Kříž 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:2;
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 74 Lukáš Bauer; hosté 45 Lukáš Kříž
60:00
Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 9 (24); hosté 7 (19)
60:00
Tatran dokázal ke konci zápasu ubránit svůj jednogólový náskok a drží se na první příčce soutěže! Boleslavi teď odskakuje na rozdíl pěti bodů.
60:00
59:49
Opět famózní Kříž! Tomašík vypálil ze středu hřiště, ale hostující gólman vyčapal domácího kapitána i ke konci utkání.
59:29
Kříž chytá ránu Suchánka.
59:16
Beneš bude rozehrávat od branky Bauera.
58:54
Beneš vybídl ke střele Curneyho. Ten svůj pokus na branku vyslal, ale netrefil ji.
58:08
Suchánek opět vytloukl bloky, Tatran chce vyhrát za každou cenu.
57:22
Bauer začíná na střídačce.
57:21
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
57:21
Uvidíme, co dokázali domácí vymyslet během oddechového času.
57:13
Suchánek napálil jako poslední hned prvního hráče v bloku a sám na Bauera se řítil Šimek. Ten si Bauera sice položil, ale nedokázal ho přehodit.
56:02
Ani Zakonov nepropálil hostujícího brankáře, ten dnes chytá opravdu skvěle.
55:06
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil Jakub Bína.
55:06
Bína byl faulován a rozhodčí ukázal nájezd. Sám Bína se k němu postavil, ale Kříže nedokázal prostřelit.
54:39
Šebek opět do bloku, tentokrát od Piskáčka.
53:28
Němeček dnes hraje naprosto bravurně. Nyní vytáhl míček až za branku, kde je faulován Suchánkem.
52:46
Šebkův výběh do středu hřiště od mantinelu je dnes poctivě bráněn úplně vždycky.
51:14
Kříž lapil nahození od Tomašíka.
50:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína bez asistence (2:3).
50:45
Obrovské chyby v rozehrávce využívá zručný Bína, který pověsil míček k bližší tyčce.
49:38
Fair-play gesto od Suchánka, přiznává teč balónku.
48:47
Bolka se snaží něco vymyslet, ale dnes to není ono. Hosté přijeli velmi dobře připraveni.
47:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Martin Šindelář (1:3).
47:00
A nakonec ji i zakončuje! Pohotově před brankou střílí míček do horní části klece.
46:43
Tatran je na koni, další akci rozjíždí Havlas.
45:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval David Šimek (1:2).
45:42
I druhá přesilová hra hostujícího týmu využita! Exkluzivní ránu vyslal Němeček, Bauer byl bez šance.
45:10
Zakonov s Tokošem šetřili vteřinky u branky Kříže.
44:31
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:31
Suchánek vyslal Kreysu za mantinel a půjde si odpočinout, druhá možnost pro přesilovku Tatranu.
43:29
Bína se obtočil kolem obránce, ale pálí pouze do připraveného Kříže.
42:08
Bauer si dobře vyjel a zneškodňuje střelu Brautfergera.
41:13
Přihrávka Chrousta nenašla svého adresáta.
40:00
40:00
Branky už jsme viděli, jako první se prosadil v přesilovce Meliš, ale chvíli po něm skóre na vyrovnaný stav opět dostal Koláčný. Čeká nás velmi zajímavá třetí dvacetiminutovka a možná pak i prodloužení či nájezdy.
40:00
Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 9 (15); hosté 5 (12)
40:00
39:32
Šimek zpět na hřišti.
39:13
Opět skvěle Kreysa. Vyváží míček a Tatran se brání precizně.
38:39
Kreysa si připisuje úspěšný blok.
38:02
Pěnička před odkrytou brankou prošvihl a ještě mu je pískána vysoká hokejka.
37:32
Vyloučen hráč David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:05
První přesilovou hru bude hrát i domácí Boleslav, signalizovaná výhoda.
36:37
Beneš si lišácky pokryl míček a dovoluje zbytku třetí formace dostřídat.
35:35
Suchánek důrazně dohrál Kolíska.
34:29
Tomašík svou nahrávkou nenašel nikoho v černém dresu.
33:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Petr Koláčný, asistoval Jan Zoufalý (1:1).
33:01
Boleslav ale rychle dorovnává! Zoufalý alespoň trochu odčinil své vyloučení a s jeho pomocí dává vyrovnávací branku Koláčny.
32:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval David Šimek (0:1).
32:36
A máme tu první gól zápasu! Parádní kros Šimka dokázal zúročit Meliš, Bauer se nestihl přesunout dostatečně rychle.
31:45
Vyloučen hráč Jan Zoufalý družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
31:45
Kolísko byl zastaven nedovoleně a uvidíme první početní výhodu utkání.
30:00
Němečkův granát z půlky hřiště přesně v půlce základní hrací doby vyráží Bauer.
29:01
Obrovský závar před Křízem také neskončil brankou! Nedokázali se prosadit Tokoš ani Tomašík.
27:49
Opět v šanci Šimek, tentokrát hokejka v pořádku. Jeho střelu kryje pohotovým zákrokem Bauer.
27:16
Začíná se přiostřovat, takže je stále více vidět Tokoš.
26:14
Tatran už se radoval z branky, ale gól Šimkovi uznán není, hůl měl podle rozhodčího moc vysoko.
25:46
Hraje se spíše takticky, dnešní zápas moc koukatelný není, tedy alespoň zatím.
24:43
Zoufalý uzmul míček ze souboje dvou hráčů a uklidňuje situaci.
22:40
Šimek pálil ze vzduchu, ale těžký balónek nedokázal nasměrovat na svatyni Bauera.
21:35
Rychlá kombinace druhé pětky Boleslavi nekončí brankou, Šebkův pokus byl tečován mimo.
20:49
Rovněž druhá třetina začíná vlažněji.
20:00
20:00
V první třetině jsme branku neviděli. Nejblíže k ní měl Havlas, ale rozvlnit síťku se mu nepovedlo. Uvidíme, jestli se někdo dokáže prosadit v druhé části.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 6; hosté 7
20:00
19:04
Bauer vytahuje skvělý zákrok proti pumelici Kolíska.
18:40
Koláčný obral Meliše o kulatý nesmysl, z následné střely však vůbec netrefil zařízení.
17:36
Zakonov zlomil hůl, ale Němeček se do střely vůbec nedostal, skvěle zasáhl Tomašík.
15:51
Špatného přenechání míčku od Fořta hosté nedokázali využít ve svůj prospěch.
14:43
Havlas trestuhodně minul, v zatím největší šanci zápasu pálí vysoko nad.
13:52
Bauer si po delší době připisuje zákrok po střele z rozehrávky od mantinelu.
12:34
Koláčný se zkusil obtočit kolem klece, ale Kříž byl u tyčky připraven.
11:31
Kříž rukou vytáhl nástřel Suchánka, který by asi stejně mířil pouze do boční síťky.
09:40
Oba týmy pečlivě brání a okamžitě přištupují k hráči s míčkem, který je na útočné půlce.
08:00
Brejk tři na dva měl po chybě Beneše k dispozici hostující tým a pořádně zahrozil, nicméně Bauer šanci likviduje.
07:20
Koláčný dostal nabídku na středu hřiště, avšak jeho pokus se až ke Křížovi nedostal.
06:10
Bína překazil Piskáčkovi rozehrávku, ale bek Tatranu dokázal zablokovat střelu domácího útočníka.
05:22
Na první vážnější šanci zápasu si zatím musíme počkat, brankáři ještě žádnou práci neměli.
04:01
Švédu dokázal odbránit o hlavu menší Suchánek.
03:33
Šindelář se prosmýkl mezi dvojící domácích hráčů a následně byl faulován Chroustem, Tatran začal utkání aktivněji.
01:51
Zoufalý dnes dostává prostor ve třetí lajně a už vymýšlí útočné akce.
00:44
Bína získal balónek, ale Němeček ho nepustil podél mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Šindelář, Ondřej Němeček, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, David Šimek
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Tadeáš Chroust, Jiří Curney, Jakub Bína, Dominik Beneš
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice. Čeká nás souboj prvního celku s druhým, takže se můžeme těšit na kvalitní florbal. Uvidíme, jestli Bolka dokáže vyhrát za tři body a přeskočit na první pozici. Přeji příjemnou zábavu!