2:1
2:2
- : -

FbK Horní Suchá - Snipers Třebíč 4:7
30. Jan Němeček, 38. Jan Němeček, 46. Daniel Tychtl, 52. Jan Hensler - 8. Jaroslav Dlabač, 9. Tobiáš Stránský, 13. Zdeněk Malich, 19. Martin Žák, 28. Martin Žák, 43. Tobiáš Stránský, 53. Jan Vochyán; rozhodčí: Tomáš Brus - Ondřej Vašíček; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Fukala 16 - Petr Brestovský 11; po třetinách: 0:4, 2:1, 2:2;
60:00
59:59
TRENÉR DOMÁCÍ:
V dnešním zápase nefungovalo vůbec nic. Soupečř vyhrál zaslouženě. Kdykoliv jsme se nadechovali, tak jsm e se srazili na zem svou vlastní naivností. Zápas hodíme za hlavu a bojujeme dál. Děkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.

59:59

Trenér hostí:
Do zápasu jsme vstoupili rychlým vedením, od druhé třetiny jsme ubrali na tempu, domácí hru vyrovnali, do konce zápasu jsme nic nádherného nepředváděli, o to více si ceníme vítězství. Přeji domácím štěstí do dalších zápasů..
58:14
Vyloučen hráč Ondřej Melník družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
52:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Vochyán, asistoval Lukáš Mátl (4:7).
52:25
Vyloučen hráč Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
51:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Tomáš Kasinec (4:6).
48:13
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vražení zády.
47:11
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
46:20
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za vražení zády.
45:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Mocek (3:6).
42:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tobiáš Stránský, asistoval Tomáš Vejmělka (2:6).
40:00
40:00
39:50
Vyloučen hráč Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
37:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Němeček, asistoval Vojtěch Kopia (2:5).
29:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Němeček, asistoval Tomáš Kasinec (1:5).
27:32
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Tomáš Vejmělka (0:5).
20:00
20:00
18:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Mátl (0:4).
15:57
Vyloučen hráč Tomáš Kasinec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
12:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Blaha (0:3).
08:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tobiáš Stránský, asistoval Lukáš Štveráček (0:2).
07:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Mátl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Tomáš Vejmělka, Martin Žák, Tobiáš Stránský
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Tomáš Kasinec, Piotr Stolecki