6:2
- : -
FBC Hranice

FBK Spartak Hluk - FBC Hranice 8:5
3. Martin Krchňáček, 40. Pavel Rochovanský, 48. Ondřej Bartoš, 48. Vojtěch Duda, 48. Martin Tuhý, 56. Martin Krchňáček, 58. Martin Krchňáček, 59. Pavel Krchňáček - 22. René Mikel, 26. Michal Štěpán, 39. Ondřej Dobeš, 51. René Mikel, 57. Jaromír Šenkeřík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 24 - Jakub Kosar 32; po třetinách: 1:0, 1:3, 6:2;
60:00
Komentář trenéra domácích (P. Rochovanský): Dnes velmi náročné utkání, které jsme parádně odbojovali v deseti lidech a přes velké množství oslabení jsme utkání dotáhli šťastně do vítězného konce. Skvěle nás podržel brankář Tichopádek a poslední třetinu neskutečně odmakali kluci Krchňáčkovi. Přejeme soupeři ať se jim daří v dalších utkáních a zdravíme trenéra a další marody do duchen.
60:00
Komentář trenéra hostů (M. Hloch): Bohužel se nám nepodařilo opět venku zvítězit. Za mě, ale dnes z těch venkovních zápasů nejlepší výkon. Mělo to bojovnost a nasazení, dobře jsme bránili. Bohužel nám chyběla produktivita a zakončení a zápas rozhodla 5minutovka, kdy jsme vypadli z koncentrace a nechali jsme si dát 3 góly. Pak už jsme to marně doháněli. Díky soupeři a rozhodčím za tukání.
60:00
59:59
Střely v 3.třetině:11 - 11, Střely celkem: Hluk 38 - Hranice 29
58:38
Timeout FBK Spartak Hluk
58:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (8:5).
57:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (7:5).
56:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Jan Kolajta (6:5).
55:39
Timeout FBC Hranice
55:39
55:39
Bratrské kombinace v dnešním utkání fungují parádně. Jak na straně hráčů Krchňáčkových, tak i panů rozhodčí.
50:30
No jak jsme tady v Hluku zvyklí, bude to drama.
50:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Marek Hloch (5:4).
50:05
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
48:16
Nyní se v krátkém časovém sledu potvrdilo, že hráči Hluku jsou v tomto zápase aktivnějším týmem a po zásluze sklízí ovoce.
47:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Pavel Krchňáček (5:3).
47:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Jan Holý (4:3).
47:26
Výbornou individuální akci předvedl Bartoš a po něm ihned Duda zvyšuje na 4:3
47:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Pavel Rochovanský (3:3).
44:33
Třetí část je prozatím vyrovnaná a téměř se nepřerušuje.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
39:59
Střely ve 2.třetině: 16 - 6
39:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Vojtěch Duda (2:3).
39:38
Vyloučen hráč Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
38:34
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Jakub Kosar (1:3).
37:15
Vyloučen hráč Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
34:17
Obraz hry je momentálně ve stylu: Každý chvilku tahá pilku.
30:21
Vyloučen hráč Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
29:30
Pavel Krchňáček se teď skoro natlačil i s míčkem do branky. Chybělo málo.
27:41
Přihrávky hluckých hráčů začínají být krajně nepřesné
27:14
Tempo hry mírně kleslo dolů
25:31
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Michal Štěpán, asistoval Lukáš Novosad (1:2).
24:40
Vyloučen hráč René Mikel družstva FBC Hranice na 2 minuty za vražení zády.
23:40
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
22:15
Hranice vstoupili do druhé třetině o krok lépe, kdy Štěpán našel volného Mikela, který zakončuje do rožku branky Tichopádka.
21:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Michal Štěpán (1:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1.třetině: 11 - 12
18:13
Krchňáček opět s krátkým povzdechem "achjo" zamířil na trestnou židličku.
18:12
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Hraničtí jsou docela nepřesní na rozehrávce a tím pádem se jim kupí jedna chyba za druhou.
13:15
Tichopádek teď předvedl sérii velmi pěkných zákroků.
11:00
Hranice zatím docela neškodní, takže Hluk se ubránil.
08:52
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
05:50
Teď to vypadalo na slibnou akci Váňi, ale s míčkem se nakonec sám zamotal do vlastních kliček.
03:37
Hráči Hluku jsou zatím víc na míčku
02:41
00:49
První střelu utkání vysílá domácí kapitán Duda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Marek Hloch, Jan Grygar, Tomáš Andrýsek, Lukáš Novosad, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Ondřej Bartoš, Adam Cileček