3:3
7:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice 12:6
15. Michal Klápa, 18. Daniel Nicklas, 22. Daniel Nicklas, 26. Adam Zahraj, 34. Daniel Nicklas, 43. Tomáš Nushart, 46. Daniel Nicklas, 48. Jan Zavadil, 49. Daniel Nicklas, 52. Daniel Nicklas, 58. Michal Klápa, 59. Daniel Nicklas - 3. David Jirásek, 16. Jan Novotný, 30. Albert Kulík, 35. Jiří Lebeda, 39. David Jirásek, 53. Otakar Prášek; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Václav Zavadil 20 - Martin Petr 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 7:1;
60:00
60:00
60:00
59:40
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
58:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Lang (12:6).
57:55
Chybu v domácí rozehrávce musel řešit Zavadil
57:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Tomáš Nushart (11:6).
55:21
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
52:36
Po delší době se připomněli i hosté, konkrétně Prášek, který dělovkou z půlky nedal Zavadilovi šanci
52:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Otakar Prášek, asistoval Jan Kerzel (10:6).
52:00
I druhá přesilová hra v tomto zápase je využita a postaral se o to kdo jiný než Nicklas
51:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (10:5).
49:40
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:47
Nicklas před zápasem ztrácel na čelo produktivity sedm bodů, což se mu podařilo smazat právě teď
48:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Tomáš Nushart (9:5).
47:50
Dnešní utkání sleduje 155 diváků
47:15
Nádherný průnik Zavadila, který si obhodil dva protihráčea poté backhendem trefil přesně k tyči
47:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (8:5).
45:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (7:5).
45:04
Fenik trefil tyč
42:17
Nicklas je při chuti, tentokrát se ujal role nahrávače, kdy našel Nusharta a ten trefuje z první přesně
42:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Daniel Nicklas (6:5).
38:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil David Jirásek, asistoval Jiří Lebeda (5:5).
37:31
Lebeda si obhodil obránce, poté netrefil branku
34:31
Lebeda nic nevymýšlel a trefil šibenici
34:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Adam Kulík (5:4).
34:01
Vyloučen hráč Dominik Šíbl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
33:34
Nicklasovi to dnes lepí, nyní využil pas Langa zpoza branky a kompletuje hattrick
33:33
33:08
Nushart těsně minul pravou šibenici branky Startu
32:10
Hurt se rychle otočil, pálil pouze do bloku
29:48
Zavadil měl zakrytý výhled, čehož využil Kulík, který propálil vše co mu stálo v cestě
29:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Albert Kulík, asistoval Patrik Chládek (4:3).
29:20
Chládek opět vysoko nad
27:29
Lebeda pořádné protíhl Zavadila
25:36
Nejzkušenější hráč domácích Kalaš vyslal do samostatného úniku vůbec nejmladšího hráče na karlovarské soupisce Zahraje, který kličkou nedal Petrovi šanci
25:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Daniel Kalaš (4:2).
24:07
Hosté šli 3 na 1, Fenik však promách a z šance nebylo nic
21:58
Petr nechal u levé tyče místo akorát tak na míček, i to stačilo Nicklasovi, který trefil milimetrově přesně a posílá domácí poprvé v zápase do vedení
19:36
Domácí nebyli důrazní před vlastní brankou a nabídli tak hostům šanci, kterou nevyužili
17:38
Nedáš dostaneš, Start dobrou šanci nevyužil a z následného protiútoku je potrestal Nicklas
17:37
15:15
Zapomenutý a nikým nehlídaný Novotný rychle vrací Startu vedení
15:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Jan Novotný, asistoval Jiří Lebeda (1:2).
14:54
Domácí vyrovnávají. Nicklas krásnou křižnou přihrávkou našel Klápu, který bez problémů trefuje odkrytou branku
14:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Nicklas (1:1).
13:46
Vyloučen hráč Vojtěch Plaček družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.