1:2
2:3
- : -
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Stejné vybavení, stejná hala, jiný sport, druhá lajna celkem solidní výkon, sedmička tu byla trochu navíc. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Hezké utkání plné krásných branek, osobních soubojů s vítězným koncem. Pokračujeme dál a zítra se tešíme na další zápas s rezervou Liberce. Hezký večer všem.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:31
Vacátko čaruje, příměr se hledá velice těžko.
59:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #89 Jan Wojnar (5:13).
58:00
Výsledek Vacátka netěší, jeho představení v brankovišti ale těší všechny přítomné.
57:25
Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
57:25
Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
56:20
Neuman sice florbalovému tréninku nedá zhola nic, jeho vášeň pro ricochet má za důsledek, že si porádí s každým skákavým míčkem
53:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #67 Jan Nachtmann, asistoval #4 Miloslav Stránský (5:12).
53:59
Burkoň je všude, nejprve na střídačce a po vstřelené brance se chystá na vhazování.
52:19
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #88 Pavel Hůza (5:11).
52:19
Burkoň roztančil svoje ramena, zmátl hostující obranu, protáhl se mezi bránícími hráči a přesně zakončil "dvacet nad led". Trénink z obýváku přinaší svoje ovoce.
51:38
Vacátko lapil, míček uvedl opět do hry přesným výhozem na Strunce, který posouvá na Neumana a ten snižuje.
51:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #81 Dominik Trunec (4:11).
50:35
Hostující brankář, i přes to, že je na pohyb poměrně skoupý, působí velice jistě.
49:21
U jednoho z fanoušků jsme zahlédl tiket na 16:13. Z hostů musí mít radost, z domácích o něco menší.
48:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #4 Miloslav Stránský (3:11).
46:33
Sekyra používal první dvě třetiny výhradně svůj bekhend, jak se situace stává vážnější, zapojí i forhend a to ho dostalo do několika slibných přiležitostí.
45:44
Po tom, co Veselý dobře poradil Vacátkovy, jak má provádět výhozy (házej, to *** rychlejc, do *** už fakt, *** ale!) se z domacího ochránce svatyně stává hráč s největší úspěšností přihrávek, které znamnaly šanci.
42:10
Hala zůstala v údivu. Nejprve uznaná branka Tigers je po diskuzi rozhodčích odvolána! Postavení hostujícího hráče v brankovišti. Trenéři hostí se snažili rozhodnutí zvrátit ve svůj prospěch pořízeným video záznamem celé akce. Vzhelem k charakteru soutěže to pobavilo všechny přítomné.
41:44
Veslý posílá centr na Trunce. Za obranu, do běhu, na prsa. Krása! Píska se přestupek, vysoká hůl.
40:00
40:00
Hiadlovký opouští sportoviště. Dr. google mu diagnostikoval zlomený palec. Hůza zavzpomínal na svoje jogínská léta a posílil si svoje čakry několika přesně mířenými cviky. Hosté se rozběhali. Uvidíme, co přinese 3. třetina.
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:10
Tuhkanen vybojoval, posunul na Neumana, ten prodloužil na Krále, který přestřelil. Ultras domácích povzdechli.
38:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #10 Zbyšek Piták, asistoval #27 Tomáš Navrátil (3:10).
38:22
Lehká nepřesnost v rozehrávce kulatí průběžný výsledek.
35:15
Hra se začíná vyrovnávat. Panthers pravděpodobně dostávají svoje chřadnoucí těla do provozní teploty.
31:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (3:9).
31:18
Branka v oslabení vykouzlila úsměv na tváři Neumana.
30:44
Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:44
Burkoň zatím na 100% nepřepnul z hokejového prostředí, které ho pro velký florbal vychovalo a nabídl přesilovku hostům.
29:02
Rozhočí zasažen míčkem, který letěl mimo hřiště. Hosté sportovně odevzdávají. Hala bouří, krásne gesto fair play.
27:51
Novopečený otec Král, hledal s něžností sobě vlastní nadýchaným bochánkem Neumana, kdyby míček zkrotil, byla by to nadějná šance - nezkrotil
25:25
Sekyra hledal Hůzu, ten ale po návratu z dovolené splývá díky svému opálení s oranžovou palubovkou a díky tomu ho přihrávka nenašla.
23:21
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:9).
23:21
Přesilová hra přinesla několik dobrých šancí, ale chvilku po tom, co hostující Piták opustil trestnou lavici přidávají Tigers další branku.
21:17
Vyloučen hráč #10 Zbyšek Piták družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
20:46
Szabo se evidntně rozběhal. Natáhl krok a potrábil hostující obranu.
20:00
20:00
Bouřka v kabině Panthers. Uvidíme, co přinese následující třetina. Druhá v pořadí.
20:00
Střely v 1. části: 8:16
20:00
19:11
Dpmací vypustili vlčáka! Na hřišti se objevuje Strunec č. 81.
16:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Jan Wojnar, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:8).
16:58
I mistr tesař... Hosté nekompromisně trestají každé zaváhání domácích
15:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #91 Šimon Masár (2:7).
14:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (2:6).
14:43
Finský veterán Tuhkanen, vnesl klid do rozehrávky, přihrál na Hiadlovského, kterému chytil jeho nechytatelnou střelu hostující brankář. Veselý byl na spravném místě, ve spravný čas, aby dorazil.
12:13
Domací brankář si připisuje několik krásných zákroků a když má náhodou málo práce, špatným výhozem nabídne další šanci pro hosty, aby jí nasledně vytěsnil mimo branku svoji svižnou pravačkou.
11:05
Burkoň nastavil svoje mužné tělo a zablokoval střelu hostujících Tigers.
10:10
Před Sekyrou teď zívala prázdná branka. Jeho jemné ruce dentisty nezamířily přesně.
08:00
Domací zatím tahají za kratší konec. Tigers jsou v neustálem tlaku.
07:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (1:6).
06:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Marek Mochan, asistoval #46 Vilém Kavan (1:5).
05:55
Brankostroj hostí znemožnil zapisovateli popisovat vývoj utkání.
04:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:4).
04:27
02:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #11 Radim Tůma, asistoval #67 Jan Nachtmann (1:2).
01:39
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #35 Lukáš Veselý (1:1).
00:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #10 Zbyšek Piták (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Miloslav Stránský, Jan Nachtmann, Vojtěch Řádek, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jan Burkoň, Ondřej Neuman, Jan Král